Kaip atsikratyti agurkų vabzdžių?

Ar Epsom druska degina lapus?
Kaip greitai auga gėlės?
Ar pinigų augalas yra vijoklis?
Kaip iš agurkų daiginti agurkų sėklas?
Ar agurkams reikia kalvos?


Naudokite geltonus lipnius spąstus, kad gaudytumėte agurkų vabalus ir kitus kenkėjus. Numuškite vabalus ant žemės ir gaudykite juos kartono gabalėliu, padėtu po augalu. Arba naudokite rankinį siurblį, kad susiurbtumėte vabalus.

Kas labiausiai traukia agurkų vabalus?

Agurkų vabalus prie augalų šeimininkų pritraukia cheminė medžiaga, vadinama cucurbitacinu, kuri suteikia agurkams kartumo ir greičiausiai yra naudojama kaip apsauga nuo mažiau specializuotų žolėdžių (Deheer ir Tallamy, 1991).

Kas sukelia skylutes mano agurkų lapuose?

Dažniausia skylučių priežastis agurkų lapuose yra dryžuotasis ir dėmėtasis agurkų vabalas. Suaugę vabalai daugiausia minta lapais, palikdami netaisyklingos formos skylutes. Kitos skylių atsiradimo agurkų lapuose priežastys yra antracnozė, lapų kampinė dėmėtligė ir šašas.

Kaip apsaugoti nuo agurkų vabalus nuo augalų?

Naudokite fizinį barjerą. Galite pabandyti apsaugoti savo agurkus, birželio pradžioje arba viduryje pastatydami plaukiojančią eilės dangą ar panašų barjerą, kad dryžuoti agurkų vabalai būtų toliau nuo jūsų augalų. Agurkams pradėjus žydėti, būtinai nuimkite užtvarą.

Ko nekenčia agurkų vabalai?

Auginkite repelentus augalus. Gėlės, pavyzdžiui, nasturtės ir medetkos, žolė, pvz., katžolė, ir daržovės, pavyzdžiui, ridikai ir kukurūzai, padeda apsaugoti nuo agurkų vabalų.

Kiek laiko yra aktyvūs agurkų vabalai?

Agurkų vabalai gyvena apie 8 savaites ir yra ypač aktyvūs pavasarį, kai augalų stiebai ir lapai yra jauni ir švelnūs.

Kokia klaida valgo mano agurkų lapus?

Jei atsitiktinai pastebėjote mažus dryžuotus ar dėmėtus vabalus, ropojančius ant jūsų agurkų augalų, tikriausiai žiūrite į agurkų vabalus. Jie taip pat gali būti rodomi ant moliūgų, moliūgų ir melionų, nes taivabzdžiai suės bet kurį agurkinių šeimos narį.

Kaip naikinti agurkų vabalų lervas dirvožemyje?

Spinosad purškalai gali būti naudojami kaip dirvožemio drėkinimo priemonė, kad lervos sunaikintų, kol jos nesudygsta dirvoje. B. bassiana purškalai užkrečia ir naikina agurkų vabalus jiems išsiritus. Jie veiksmingiausi taikant ne suaugusiems skirtus etapus.

Kaip pasigaminti agurkų vabalo spąstus?

Gyvų vabalų spąstams išpjaukite dvi plastikinio indo puses ir įdėkite karštų klijų tinklelį, kad užtikrintumėte vėdinimą (3 pav.). Išgręžkite dvi skyles viršuje, kad pritvirtintumėte virvę pakabinimui, ir naudokite karštus klijus, kad užsandarintumėte visus tarpus. Kiekvienoje gaudyklėje turi būti dešimt dryžuotų agurkų vabalų, surinktų iš lauko.

Kaip kontroliuoti amarus ant agurkų?

Valdymas. Stiprus vandens purškimas pašalins visus esamus amarus, tačiau būkite atsargūs, kad nepažeistumėte vynmedžių, kuriuos gali susilpninti mozaikos virusas. Taip pat galite patepti neemo aliejumi arba insekticidiniu muilu, kad nužudytumėte amarus. Purkšti tiesiai ant amarų, būtinai purkšti į apatines lapų puses.

Kokia klaida ėda mano agurkų augalus?

Jei atsitiktinai pastebėjote mažus dryžuotus ar dėmėtus vabalus, ropojančius ant jūsų agurkų augalų, tikriausiai žiūrite į agurkų vabalus. Jie taip pat gali atsirasti ant moliūgų, moliūgų ir melionų, nes šie vabzdžiai suės bet kurį agurkų šeimos narį.

Iš kur kilę agurkų vabalai?

Agurkų vabalai randami visoje JAV, Kanadoje iki Meksikos ir yra dryžuoti (Acalymma vittatum) arba dėmėti (Diabrotica undecimpunctata howardi). Abi rūšys daugiausia minta agurkų (agurkų, moliūgų, moliūgų ir melionų) lapais, žiedais ir vaisiais.

Kokios yra mažos juodos blakės ant mano agurkų augalų?

Šių mažyčių kenkėjų nematytiplika akimi, tačiau jų daroma žala gali būti. Tripsai gali būti maži, bet kai jie įsitaisys jūsų augaluose, gali atsirasti pražūtingų pasekmių. Šios mažytės, į musę panašios blakės prasiskverbia į agurkų augalų ląsteles ir kramto tolyn, todėl dažnai deformuojasi žalumynai ir nuvysta lapai.

Ar agurkų vabalai valgo pomidorus?

Vakariniai dryžuoti agurkų vabalai (paveikslo dešinėje) yra mirtini agurkams. Jie vadinami „augalą žalojančiais vabzdžiais“ ir taip pat perneša bakterinį vytulį. Maitindamiesi žiedais ir lapais, jie taip pat pasklinda tarp moliūgų, melionų ir moliūgų, kurie savo ruožtu pasklinda ant netoliese esančių pomidorų.

Ar svogūnai atbaidys agurkų vabalus?

Drąsus svogūnų kvapas iš tikrųjų gali atbaidyti kenkėjus arba juos supainioti, nes užmaskuoja mėgstamų augalų šeimininkų kvapą. Bet kuriuo atveju, svogūnai agurkų lopinėlyje gali atbaidyti agurkų vabalus, o pasodinus juos tarp morkų eilių, atbaido suaugusias morkų šakniavaisių muses.

Kas yra agurkų vabalų spąstai?

Rekomenduojame naudoti „Baby Blue Hubbard Squash“ kaip spąstus, nes jis labai patrauklus agurkų vabalams, turi ypač tvirtus daigus ir yra mažiau jautrus bakteriniam vytimui nei daugelis kitų moliūgų veislių.

Kaip atrodo agurkų vabalas?

Dryžuoti tipai turi juodas galvutes ir tris juodas juosteles, besitęsiančias per geltonai oranžinius sparnų gaubtus. Abu tipai turi ilgas, plonas antenas. Agurkų vabalų lervos yra kreminės baltos ir kirmėlės, šiek tiek tamsesnėmis galvomis ir galiukais. Jie užauga iki maždaug 3/8 colio ilgio, šalia galvų yra trys poros trumpų kojų.

Ar lipnios gaudyklės veikia agurkų vabalams?

Nors agurkiniai vabalai yra įprasti agurkinių (Cucurbitaceae) šeimos augalų kenkėjai, šie aistringi valgytojai mielai minta ir kitomis augalų veislėmis. Taispąstai veikia pritraukiant suaugusiuosius feromoniniu masalu; priartėję per arti, pakliūva į lipnius spąstus ir greitai žūva.

Kokios šios klaidos yra mano agurkų augaluose?

Agurkų vabalai, moliūgų vabzdžiai, baltasparniai ir amarai yra vienos dažniausiai pasitaikančių agurkų augalų vabzdžių, todėl kiekvienai iš jų reikia šiek tiek kitokio kontrolės metodo.

Kodėl mano agurkas gleivingas viduje?

Išmeskite gleivėtus agurkus, nes gleivės yra ženklas, kad jie pradėjo pūti. Norėdami sunaudoti šviežius agurkus, kol dar ne vėlu, padarykite juos paprasto sumuštinio su agurkiniais žvaigždute arba derinkite su kitomis traškiomis daržovėmis, kaip nurodyta šiame „Loaded Cucumber & Sumuštiniai su avokadu.

Kaip atrodo agurkų kirminas?

Agurkų kirmėlės, agurkų vabalo lervos, yra gelsvai baltos spalvos, ruda galva ir galine, trimis poromis kojų. Agurkų kirminai gali užaugti iki 3/4 colio ilgio. Jie puola agurkų augalus valgydami šaknis ir įkasdami į jaunus augalų stiebus, todėl augalas nuvysta ir miršta.

Kaip atsikratyti amarų ant agurkų?

Stiprus vandens purškimas pašalins visus esamus amarus, tačiau būkite atsargūs, kad nepažeistumėte vynmedžių, kuriuos gali susilpninti mozaikos virusas. Taip pat galite patepti neemo aliejumi arba insekticidiniu muilu, kad nužudytumėte amarus. Purkšti tiesiai ant amarų, būtinai purkšti į apatines lapų puses.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: