Kaip atrodo agurkų blakės?

Kaip dažnai laistote vasarinius moliūgus?
Ar agurkams patinka šlapi lapai?
Kokie yra 10 alpinistų pavyzdžių?
Ar galima prie cukinijų sodinti agurkus?
Kaip arti galiu sodinti agurkus?


Suaugę dryžuoti agurkų vabalai yra maždaug ¼ colio ilgio, turi geltonai juodai dryžuotą pilvą ir tamsios spalvos galvą bei antenas. Dėmėtieji agurkų vabalai yra tokio pat ilgio, bet turi 12 juodų dėmių ant geltono pilvo. Lervos yra panašios į kirmėlę, baltos, tamsiagalvės, ant krūtinės ląstos turi tris poras kojų.

Kas labiausiai vilioja agurkų vabalus?

Agurkų vabalus prie augalų šeimininkų pritraukia cheminė medžiaga, vadinama cucurbitacinu, kuri suteikia agurkams kartumo ir greičiausiai yra naudojama kaip apsauga nuo mažiau specializuotų žolėdžių (Deheer ir Tallamy, 1991).

Kaip atsikratyti amarų ant agurkų?

Smarkus vandens purškimas pašalins visus esamus amarus, tačiau būkite atsargūs, kad nepažeistumėte vynmedžių, kuriuos gali susilpninti mozaikos virusas. Taip pat galite patepti neemo aliejumi arba insekticidiniu muilu, kad nužudytumėte amarus. Purkšti tiesiai ant amarų, būtinai purkšti į apatines lapų puses.

Ar muiluotas vanduo pašalins agurkų vabalus?

Daugelis augintojų svarsto, ar jie gali purkšti savo augalus muiluotu vandeniu, kad sunaikintų agurkų vabalus, tačiau tai nėra itin efektyvu. Tiesiog paprastas muiluotas vanduo iš jūsų namų agurkų vabalų nenužudys, jums reikia kažko stipresnio. Rekomenduojame išbandyti augalinį ploviklį, pavyzdžiui, nimbamedžio aliejų.

Kiek laiko laikosi agurkų vabalai?

Agurkų vabalai gyvena apie 8 savaites ir yra ypač aktyvūs pavasarį, kai augalų stiebai ir lapai yra jauni ir švelnūs. Jie taip pat mėgsta būriuotis oranžinės geltonos spalvos agurkų žieduose. Peržiūrėkite visus šio vieno žiedo vabalus!

Ko nekenčia agurkų vabalai?

Auginkite atbaidančius augalus. Gėlės, tokios kaip nasturtės ir medetkos, žolė, pavyzdžiui, katžolė, ir daržovės, pavyzdžiui, ridikai ir kukurūzai, padeda išlaikyti agurkąvabalai toli.

Kas akimirksniu užmuša amarus?

Norėdami pagaminti insekticidinį alkoholio tirpalą, lygiomis dalimis sumaišykite 70 procentų alkoholio ir vandens (arba, jei naudojate 95 procentų alkoholio, sumaišykite 1 dalį alkoholio su 1,5 dalys vandens). Taip pat galite pridėti alkoholio į muiluotą emulsiją, kad ji būtų veiksmingesnė.

Ar bananų žievelės apsaugo nuo amarų?

Taip, bananų žievelės gali apsaugoti amarus nuo jūsų sodo. Stipraus banano žievelės kvapo dažnai pakanka, kad atbaidytų amarus. Apsupkite pažeistų augalų pagrindą bananų žievelės juostelėmis.

Kaip atrodo amaras?

Amarai yra maži, minkštakūniai vabzdžiai, kurių ilgis nesiekia ketvirčio colio ir beveik nematomi plika akimi. Yra keletas rūšių ir jos gali būti baltos, juodos, rudos, pilkos, geltonos arba šviesiai žalios. Jų kriaušės formos kūnai turi ilgas antenas. Jei planuojate eiti į savo kiemą medžioti amarų, sėkmės.

Ar medetkos apsaugo nuo agurkų vabalų?

Auginkite atbaidančius augalus. Gėlės, pavyzdžiui, nasturtės ir medetkos, žolė, pvz., katžolė, ir daržovės, pavyzdžiui, ridikai ir kukurūzai, padeda apsaugoti nuo agurkų vabalų.

Iš kur atsiranda agurkų vabalai?

Agurkų vabalai randami visoje JAV, Kanadoje iki Meksikos ir yra dryžuoti (Acalymma vittatum) arba dėmėti (Diabrotica undecimpunctata howardi). Abi rūšys daugiausia minta agurkų (agurkų, moliūgų, moliūgų ir melionų) lapais, žiedais ir vaisiais.

Kaip pasigaminti agurkų vabalo spąstus?

Gyvų vabalų spąstams išpjaukite dvi plastikinio indo puses ir įdėkite karštų klijų tinklelį, kad užtikrintumėte vėdinimą (3 pav.). Išgręžkite dvi skyles viršuje, kad pritvirtintumėte virvę pakabinimui, ir naudokite karštus klijus, kad užsandarintumėte visus tarpus. Kiekvienoje gaudyklėje turi būti dešimt dryžuotų agurkų vabalų, surinktų iš lauko.

Daryk agurkų vabalusįkando žmonėms?

AGURINIAI VABALIAI NAMUOSE ^ Iš ten šie vabalai pateks į gyvenamąsias patalpas ir taps kenkėjais. Nors jie nekanda ir nedaro žalos, jie gali erzinti.

Kaip sugauti agurkų vabalus?

Gyvų vabalų spąstams išpjaukite dvi plastikinio indo puses ir įdėkite karštų klijų tinklelį, kad užtikrintumėte vėdinimą (3 pav.). Išgręžkite dvi skyles viršuje, kad pritvirtintumėte virvę pakabinimui, ir naudokite karštus klijus, kad užsandarintumėte visus tarpus. Kiekvienoje gaudyklėje turi būti dešimt dryžuotų agurkų vabalų, surinktų iš lauko.

Kaip elgiatės su agurkų vabalais dirvoje?

Spinosad purškalai gali būti naudojami kaip dirvožemio drėkinimo priemonė, kad lervos sunaikintų, kol jos lėliukės dirvoje. B. bassiana purškalai užkrečia ir naikina agurkų vabalus jiems išsiritus. Jie veiksmingiausi taikant ne suaugusiems skirtus etapus.

Ar agurkų vabalai platina ligas?

Be tiesioginės žalos dėl šėrimo, agurkų vabalai gali netiesiogiai pakenkti vynmedžių pasėliams, nes jie gali pernešti ir perduoti ligas sukeliančias bakterijas ir virusus.

Ar agurkų vabalai paveikia pomidorus?

Misdami žiedais ir lapais, jie taip pat pasklinda tarp moliūgų, melionų ir moliūgų, kurie savo ruožtu pasklinda ant netoliese esančių pomidorų. Agurkų vabalai taip pat perneša virusus, tokius kaip agurkų mozaika, tačiau tai daro daug mažiau efektyviai nei amarai. Vorai yra vieni iš plėšrūnų, kurie minta vabalais.

Ar svogūnai atbaidys agurkų vabalus?

Drąsus svogūnų kvapas iš tikrųjų gali atbaidyti kenkėjus arba juos supainioti, nes užmaskuoja mėgstamų augalų šeimininkų kvapą. Bet kuriuo atveju, svogūnai agurkų lopinėlyje gali atbaidyti agurkų vabalus, o pasodinus juos tarp morkų eilių, atbaido suaugusias morkų šakniavaisių muses.

Kas yra agurkų vabalų spąstai?

Rekomenduojame naudoti Baby„Blue Hubbard“ moliūgai yra spąstai, nes yra labai patrauklūs agurkų vabalams, turi ypač energingus sodinukus ir yra mažiau jautrūs bakteriniam vytimui nei daugelis kitų moliūgų veislių.

Ar galiu naudoti Dawn indų muilą, kad atsikratyčiau amarų?

Nužudykite amarus: purškimo buteliuke sumaišykite 1 dalį Dawn indų plovimo skysčio (bet kokios spalvos) su maždaug 5 dalimis vandens (nebūtinai tiksliai). Gausiai purkškite ant augalų (aš specialiai tai naudoju savo rožių krūmams) ir amarai tiesiog išnyksta. Jokių šarminių cheminių medžiagų ir jokio žalingo poveikio augalams.

Ar actas atsikratys amarų?

Actas ne tik veiksmingai naikina amarus ir skruzdėles, bet ir yra geresnis aplinkai. Šis naminis sprendimas gali kovoti su amarų kenkėjais ir išlaikyti sveiką sodą naudingiems vabzdžiams, pvz., bitėms ir boružėms.

Kas sukelia amarų užkrėtimą?

Šie įprasti vabzdžiai sveikiems augalams nedaro didelės žalos, o naudingi vabzdžiai, įskaitant boružes, padeda sumažinti jų skaičių. Amarai tampa didesne problema, kai viskas iškrenta, o tai gali nutikti, kai augalai patiria stresą dėl sausros, prastų dirvožemio sąlygų ar perpildymo.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0