Kaip apsaugoti savo augalus nuo agurkų vabalų?

Kaip apsaugoti savo augalus nuo agurkų vabalų?

Kokią temperatūrą gali toleruoti cukinijos?
Dėl ko mano agurkų augalo lapai pagelsta?
Ar Mėta yra vijoklis?
Ar galiu sodinti sėklas iš parduotuvėje nusipirkto meliono?
Koks yra agurko gėlės galas?


Galite pabandyti apsaugoti savo agurkus, birželio pradžioje arba viduryje pastatydami plaukiojančią eilės dangą ar panašų barjerą, kad dryžuoti agurkų vabalai būtų toliau nuo jūsų augalų. Agurkams pradėjus žydėti būtinai nuimkite barjerą.

Kas labiausiai vilioja agurkų vabalus?

Agurkų vabalus prie augalų šeimininkų pritraukia cheminė medžiaga, vadinama cucurbitacinu, kuri suteikia agurkams kartumo ir greičiausiai yra naudojama kaip apsauga nuo mažiau specializuotų žolėdžių (Deheer ir Tallamy, 1991).

Kaip dengiate agurkų augalus?

Pagal Penn State universiteto plėtrą, oro temperatūra žemesnė nei 50 laipsnių pagal Farenheitą (10 laipsnių Celsijaus) sulėtins agurkų augalų augimą. Kad to išvengtumėte, galite naudoti klijus, kad apsaugotumėte jaunus augalus, arba eilučių dangčius, kad apsaugotumėte subrendusius augalus (daugiau apie tai vėliau).

Kas labiausiai vilioja agurkų vabalus?

Agurkų vabalus prie augalų šeimininkų pritraukia cheminė medžiaga, vadinama cucurbitacinu, kuri suteikia agurkams kartumo ir greičiausiai yra naudojama kaip apsauga nuo mažiau specializuotų žolėdžių (Deheer ir Tallamy, 1991).

Ko nekenčia agurkų vabalai?

Auginkite repelentus augalus. Gėlės, pavyzdžiui, nasturtės ir medetkos, žolė, pvz., katžolė, ir daržovės, pavyzdžiui, ridikai ir kukurūzai, padeda apsaugoti nuo agurkų vabalų.

Kiek laiko laikosi agurkų vabalai?

Agurkų vabalai gyvena apie 8 savaites ir yra ypač aktyvūs pavasarį, kai augalų stiebai ir lapai yra jauni ir švelnūs. Jie taip pat mėgsta būriuotis oranžinės geltonos spalvos agurkų žieduose. Peržiūrėkite visus šio vieno žiedo vabalus!

Ar neemo aliejus atsikratys agurkų vabalų?

Neem aliejus yra veiksmingas organinis pesticidas, kuris gali būti naudojamas anksti kontroliuoti agurkų vabalus. Nimbamedžio aliejusveikia sutrikdydamas vabalo vystymąsi, neleisdamas jiems maitintis ir daugintis, todėl jie miršta nuo bado.

Ar muiluotas vanduo pašalins agurkų vabalus?

Daugelis augintojų svarsto, ar jie gali purkšti savo augalus muiluotu vandeniu, kad sunaikintų agurkų vabalus, tačiau tai nėra itin efektyvu. Tiesiog paprastas muiluotas vanduo iš jūsų namų agurkų vabalų nenužudys, jums reikia kažko stipresnio. Rekomenduojame išbandyti augalinį ploviklį, pavyzdžiui, nimbamedžio aliejų.

Kas valgo mano agurkų augalus naktį?

Jei atsitiktinai pastebėjote mažus dryžuotus ar dėmėtus vabalus, ropojančius ant jūsų agurkų augalų, tikriausiai žiūrite į agurkų vabalus. Jie taip pat gali atsirasti ant moliūgų, moliūgų ir melionų, nes šie vabzdžiai suės bet kurį agurkų šeimos narį.

Ar turėtumėte laistyti agurkus kasdien?

Geriausiai agurkai laistomi reguliariai, giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras kelias dienas yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Kas sukelia skylutes agurkų lapuose?

Suaugę vabalai lapuose ir žieduose daro nuskurusias skylutes, o lervos minta augalų šaknimis. Dryžuoti ir dėmėtieji agurkų vabalai minta augalais ir platina ligas. Jūsų pirmoji gynybos linija – sodinti vabalams atsparias veisles.

Iš kur atsiranda agurkų vabalai?

Agurkų vabalai randami visoje JAV, Kanadoje iki Meksikos ir yra dryžuoti (Acalymma vittatum) arba dėmėti (Diabrotica undecimpunctata howardi). Abi rūšys daugiausia minta agurkų (agurkų, moliūgų, moliūgų ir melionų) lapais, žiedais ir vaisiais.

Kaip pasigaminti agurkų vabalo spąstus?

Gyvų vabalų gaudyklėms išpjaukite dvi plastiko puseskonteineris ir karštų klijų tinklelis, kad būtų užtikrintas vėdinimas (3 pav.). Išgręžkite dvi skyles viršuje, kad pritvirtintumėte virvę pakabinimui, ir naudokite karštus klijus, kad užsandarintumėte visus tarpus. Kiekvienoje gaudyklėje turi būti dešimt dryžuotų agurkų vabalų, surinktų iš lauko.

Ar agurkų vabalai mėgsta pipirus?

Agurkų vabalai pavadinti taikliai, nes agurkai yra jų mėgstamiausias maistas. Tačiau taip pat radau juos valgančius cukinijas ir kitus vasarinius moliūgus, melionus ir moliūgus mano sode. Sezono pradžioje, kol šie augalai dar neišdygo, taip pat pastebėjau, kad jie valgo mano pomidorus, maltas vyšnias, paprikas ir pomidorus!

Kas labiausiai vilioja agurkų vabalus?

Agurkų vabalus prie augalų šeimininkų pritraukia cheminė medžiaga, vadinama cucurbitacinu, kuri suteikia agurkams kartumo ir greičiausiai yra naudojama kaip apsauga nuo mažiau specializuotų žolėdžių (Deheer ir Tallamy, 1991).

Kaip apsaugoti vabalus nuo augalų?

Pabandykite šalia paveiktų augalų pasodinti česnaką, rūtą ar bitkrėslę, kad atgrasytumėte japoniškus vabalus.

Ar svogūnai atbaidys agurkų vabalus?

Drąsus svogūnų kvapas iš tikrųjų gali atbaidyti kenkėjus arba juos supainioti, nes užmaskuoja mėgstamų augalų šeimininkų kvapą. Bet kuriuo atveju, svogūnai agurkų lopinėlyje gali atbaidyti agurkų vabalus, o pasodinus juos tarp morkų eilių, atbaido suaugusias morkų šakniavaisių muses.

Kas sulaiko vabalus?

Levandų aliejus puikiai kvepia žmonėms, bet atbaido vabalus. Kad vabzdžių nepatektų į namus, į stalčius ir spintas sudėkite džiovintų levandų ryšulius arba papurkškite maždaug 10 lašų levandų aliejaus, sumaišyto su 8 uncijomis vandens.

Kaip pasigaminti agurkų vabalo spąstus?

Gyvų vabalų spąstams išpjaukite dvi plastikinio indo puses ir įdėkite karštų klijų tinklelį, kad užtikrintumėte vėdinimą (3 pav.). Grąžtasdvi skylės viršuje, kad pritvirtintumėte virvę pakabinimui ir naudokite karštus klijus, kad užsandarintumėte visus tarpus. Kiekvienoje gaudyklėje turi būti dešimt dryžuotų agurkų vabalų, surinktų iš lauko.

Ar agurkų vabalai valgo pomidorus?

Vakariniai dryžuoti agurkų vabalai (paveikslo dešinėje) yra mirtini agurkams. Jie vadinami „augalą žalojančiais vabzdžiais“ ir taip pat perneša bakterinį vytulį. Maitindamiesi žiedais ir lapais, jie taip pat pasklinda tarp moliūgų, melionų ir moliūgų, kurie savo ruožtu pasklinda ant netoliese esančių pomidorų.

Ar geltoni lipni spąstai veikia agurkų vabalus?

Geltoni lipni spąstai pagal spalvą pritraukia baltasparnius, amarus ir kitus vabzdžius. Viduje pakabinkite agurkų vabalo masalą (reikalingas naudojimui, parduodamas atskirai), kad galėtumėte stebėti ir gaudyti šiuos kenkėjus. Spąstai išlieka lipnūs visą sezoną, net ir lyjant arba kol visiškai pasidengia vabzdžiais ar dulkėmis.

Ar galiu purkšti neemo aliejumi ant savo agurkų augalų?

Pasidaryk pats Neem Oil Insekticidas Lapų purškalas yra veiksmingas nuo dėmėtųjų ir dryžuotų agurkų vabalų ir kitų kenkėjų, pvz., Kolorado vabalų. Reguliarus gydymas neemo aliejumi idealiai tinka norint apsaugoti nuo vabzdžių ir naikinti augalų vabzdžius.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0