Kaip apsaugoti nuo kirminų, kad jie nevalgytų agurkų?

Kaip dažnai česnaką reikia laistyti?
Ar galiu pašalinti lapus nuo agurkų augalų?
Kaip atremti kartaus skonio?
Ar Epsom druska tinka sukulentams?
Kas yra alpinistai, pateikia 10 pavyzdžių?


Apsaugokite agurkų kirminams jautrius augalus prieš jiems žydint naudodami sodo vilną, dar vadinamą plaukiojančia eilės danga, kad apsaugotumėte atskirus augalus. Sodo vilnos yra pagamintos iš lengvo audinio, kuris leidžia saulei, lietui ir orui pasiekti augalus, tuo pačiu apsaugodamas juos nuo agurkų vabalų ir kitų kenkėjų.

Kas daro skyles mano agurkams?

Daugiausia agurkų skylutes sukelia raugintų agurkų kirminai, kurie linkę įlįsti į vaisius, palikdami savo pėdsakus skylutes. Grybelinės ar bakterinės ligos dažnai išsivysto vos patekus. Marinuoti kirminai yra raugintos kandžių lervos stadija. Patekusios į vidų, lervos gali visiškai praryti vaisius ir užpulti vynmedžius.

Kas valgo mano agurkus?

Jei atsitiktinai pastebėjote mažus dryžuotus ar dėmėtus vabalus, ropojančius ant jūsų agurkų augalų, tikriausiai žiūrite į agurkų vabalus. Jie taip pat gali atsirasti ant moliūgų, moliūgų ir melionų, nes šie vabzdžiai suės bet kurį agurkų šeimos narį.

Kas yra skylučių į mano agurkus?

Daugiausia agurkų skylutes sukelia raugintų agurkų kirminai, kurie linkę įlįsti į vaisius, palikdami savo pėdsakus skylutes. Grybelinės ar bakterinės ligos dažnai išsivysto vos patekus. Marinuoti kirminai yra raugintos kandžių lervos stadija. Patekusios į vidų, lervos gali visiškai praryti vaisius ir užpulti vynmedžius.

Ar galima valgyti agurką su skylutėmis?

Tikėtina, kad pyragas su tokiomis skylutėmis gali būti šiek tiek kartaus skonio, bet aš su tuo susiduriu dažnai ir niekada nepastebėjau jokio pašalinio skonio. Galiausiai tai grynai kosmetinė problema, kuri neturėtų trukdyti jūsų salotoms.

Kaip atsikratyti agurkų vabzdžių?

Naudokite geltonus lipnius spąstus, kad gaudytumėte agurkų vabalus ir kitus kenkėjus. Numuškite vabalus įsumalti ir sugauti juos po augalu padėtu kartono gabalėliu. Arba naudokite rankinį dulkių siurblį, kad susiurbtumėte vabalus.

Ar muiluotas vanduo pašalins agurkų vabalus?

Daugelis augintojų svarsto, ar jie gali purkšti savo augalus muiluotu vandeniu, kad sunaikintų agurkų vabalus, tačiau tai nėra itin efektyvu. Tiesiog paprastas muiluotas vanduo iš jūsų namų agurkų vabalų nenužudys, jums reikia kažko stipresnio. Rekomenduojame išbandyti augalinį ploviklį, pavyzdžiui, nimbamedžio aliejų.

Kaip atsikratyti vikšrų ant agurkų augalų?

Kiaušinius ir lervas galima pašalinti rankomis, tiesiog nuimant juos nuo augalo. Be to, kokonus galima pašalinti nulaužus susuktus lapus ir išmetus į šiukšles.

Kuo virsta raugintų agurkų kirminai?

Jie gali padaryti didelę žalą daugeliui skirtingų augalų. Atkreipkite dėmesį, kad raugintos kirmėlės yra žalingiausios kaip lervos. Tai yra tada, kai jie graužia jūsų augalų vaisius, lapus, stiebus ir organines medžiagas. Jiems reikia maisto, kad jie išlydytų ir galiausiai išsigimtų, kur jie virsta kandimis.

Ar neemo aliejus apsaugo nuo marinuotų kirmėlių?

Hortas: 100 procentų neemo aliejus taip pat tinka marinuotiems kirmėlėms. BT veiks su mažais vikšrais. Kiti biologiniai produktai, kuriuos reikia laikyti savo arsenale, yra produktai, kurių sudėtyje yra spinosado, pvz., Conserve. Tai trunka iki savaitės ir taip pat miršta susilietus.

Kaip atrodo marinuotas kirminas?

Suaugęs marinatas yra ryškus kandis su plačiais trikampiais sparnais ir maždaug vieno colio sparnų ilgiu (1 pav.). Sparnai dažniausiai yra vaivorykštės rudos spalvos, o centrinė juosta yra pusiau permatoma geltona.

Kas valgo mano agurkus naktį?

Agurkų vabalai ir blusų vabalai stulbinančiai greitai randa pasėlius, todėl geriausia kuo greičiau pasiruošti uždėjus fizinį barjerą. Svarbiausia prevencija;kai turėsite tų kenkėjų, juos gali būti sunku suvaldyti.

Ar medetkos apsaugo nuo agurkų vabalų?

Auginkite repelentus augalus. Gėlės, pavyzdžiui, nasturtės ir medetkos, žolė, pvz., katžolė, ir daržovės, pavyzdžiui, ridikai ir kukurūzai, padeda apsaugoti nuo agurkų vabalų.

Koks gyvūnas valgo mano agurkų augalus naktį?

Dingusių agurkų atveju taip pat gali būti įtariamos žiurkės ir pelės. Kaip ir triušiai, jie mėgsta užkandžiauti viskuo, kas jauna, šviežia ir sultinga. Ypač švelnūs nauji bet kurio augalo ūgliai, įskaitant agurkų augalus. Skirtingai nei triušiai, jie mielai valgys jūsų agurkų derlių kartu su lapais ir naujais stiebais.

Kaip atrodo agurkų kirminas?

Agurkų kirmėlės, agurkų vabalo lervos, yra gelsvai baltos spalvos, ruda galva ir galine, trimis poromis kojų. Agurkų kirminai gali užaugti iki 3/4 colio ilgio. Jie puola agurkų augalus valgydami šaknis ir įkasdami į jaunus augalų stiebus, todėl augalas nuvysta ir miršta.

Kaip jūs gydote agurkų vabalus?

Stebėkite augalus ir auginimo vietas, įskaitant auginimo terpę, ar nėra kenkėjų požymių. Sezono pradžioje naudokite gaudykles su masalu, kai žinoma, kad agurkų vabalai kelia problemų. Rankiniu būdu pašalinkite visas matomas kiaušinių grupes ar suaugusius ir išmeskite. Norėdami apsaugoti sodinukus ir naujus sodinukus, naudokite plaukiojančius eilių dangčius.

Kas valgo mano agurkų odeles?

Matyt, raugintos kirmėlės yra tam tikros kandžių lervos, kurios dažniausiai puola agurkus, moliūgus ir kitus agurkinius augalus.

Kas yra skylučių į mano agurkus?

Daugiausia agurkų skylutes sukelia raugintų agurkų kirminai, kurie linkę įsiskverbti į vaisius, palikdami savo pėdsakus skylutes. Grybelinės ar bakterinės ligos dažnai išsivysto vos patekus. Marinuoti kirminai yra lervos stadijamarinatas kandis. Patekusios į vidų, lervos gali visiškai praryti vaisius ir užpulti vynmedžius.

Ar galima valgyti agurkus su marinuotomis kirmėlėmis?

2. Švelniai ekologiškas: nuplaukite agurką ir nupjaukite sukirmijusią dalį. Jei agurkus skinsite mažai ir dažnai, jie nebus labai toli. Supjaustykite ir patiekite šviežių agurkų pomidorų salotose su baziliku.

Kiek laiko agurkai laikosi šaldytuve?

Tinkamai laikomi agurkai šaldytuve gali išsilaikyti iki vienos savaitės. Šis laikotarpis taikomas ir sveikiems agurkams, ir griežinėliais pjaustytiems agurkams. Jei ieškote ilgalaikio saugojimo sprendimo, galite pabandyti užšaldyti agurkus.

Kaip natūraliai atsikratyti agurkų vabzdžių?

Diatomitinė žemė taip gerai padeda, kad agurkų vabalai nepatektų į mūsų sodą! Diatomitinė žemė yra netoksiški milteliai, kurie puikiai kovoja su kenkėjais jūsų sode. Diatomitinė žemė yra smulkūs milteliai, pagaminti iš susmulkintų diatominių dumblių su kietu apvalkalu fosilijų.

Kaip apsaugoti agurkus nuo agurkų vabalų?

Naudokite fizinį barjerą. Galite pabandyti apsaugoti savo agurkus, birželio pradžioje arba viduryje pastatydami plaukiojančią eilės dangą ar panašų barjerą, kad dryžuoti agurkų vabalai būtų toliau nuo jūsų augalų. Agurkams pradėjus žydėti, būtinai nuimkite užtvarą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: