...

Kaip apdulkinate agurkus?

Ar du cukinijų augalai gali augti kartu?
Ar galiu laistyti savo augalus kavos likučiais?
Ar vynuogė yra uoga?
Kas atsitiks, jei sodinsite per arti vienas kito?
Kaip atrodo trąšų deginimas?


Kaip agurkai apdulkina? Agurkai apdulkinti priklauso nuo apdulkintojų. Bitės yra pagrindinis jų apdulkintojas, nors bitės dažniausiai renkasi kitus augalus, o ne agurkus. Bitės neša žiedadulkes nuo vyriškų agurkų žiedų į moteriškus agurkų žiedus, todėl moteriškoji gėlė gali išauginti agurką.

Kaip suprasti, ar agurkas yra apdulkintas?

Nuvytančios ir mirštančios gėlės yra vieni pirmųjų požymių, kad jūsų agurkas yra apdulkintas. Kai agurkas bus apdulkintas, ryškiai geltona gėlė jūsų mažyčio vaisiaus gale nuvysta. Kai nukrenta moteriškas agurko žiedas, tai reiškia, kad jūsų agurkas buvo sėkmingai apdulkintas.

Kaip paskatinti agurkus apdulkinti?

Kadangi apdulkinimo trūkumas yra pagrindinė prasto derliaus priežastis, GardenZeus rekomenduoja paskatinti bites aplankyti jūsų agurkus, pasodinant juos šalia agurklių, nasturčių, rozmarinų, raudonėlių ir kitų karščiui atsparių, bites pritraukiančių žolelių ir augalų.

Kaip bitės apdulkina agurkus?

Bites traukia agurkų žiedai ir jos ropoja ieškoti nektaro. Kai jie patenka į vidų, lipnios žiedadulkės iš vyriškų gėlių prilimpa prie jų kojų ir nusėda ant moteriškų žiedų kuokelių. Tuoj pat žiedadulkės nusėda į moteriškus kuokelius, įvyksta apvaisinimas, dėl kurio susidaro vaisiai.

Kaip atsikratyti agurkų žiedadulkių?

Pirmiausia nustatykite vyriškas ir moteriškas gėles ant savo agurkų vynmedžių. Švelniai nuplėškite vyrišką gėlę prie pat vynmedžio, kur sustoja žiedlapis. Stenkitės kiek įmanoma palikti gėlę nepažeistą. Naudokitės žirklėmis ir švelniai nupjaukite gėlės žiedlapius. Būkite atsargūs ir nelieskite žiedo vidinės pusės, kur yra žiedadulkės.

Kaip apdulkinate agurkus rankomis?

Žiedadulkės gali prilipti prie teptuko,todėl reikia šiek tiek užsispyrimo. Bonnie Plants paaiškina, kad taip pat galite pašalinti visą vyrišką gėlę ir paliesti vyriškos gėlės centrą prie moteriškos gėlės centro arba papurtyti patiną ant patelės, kad perneštumėte žiedadulkes. Pakartokite šį procesą, kad agurkai būtų efektyviausiai apdulkinti rankomis.

Kas yra geriausias agurkų apdulkintojas?

Kamanės ir bitės yra veiksmingiausi agurkų apdulkintojai. Agurkai apdulkinami rankomis tuo pačiu būdu, kurį naudoja bitės: žiedadulkės iš vyriškų žiedų perkeliamos į moteriškus žiedus, kur vystosi vaisiai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: