Kada turėtumėte pradėti sėti agurkų sėklas?

Kada turėtumėte pradėti sėti agurkų sėklas?

Kaip tręšiate augalus kiaušinių lukštais?
Ar turėčiau apkarpyti savo agurkų augalą?
Kaip sužinoti, ar gėlė buvo apdulkinta?
Ar alavijo augalai atauga, jei juos nupjaunate?
Kodėl mano agurkai pagelsta ir nukrenta?


Pasodinkite agurkų sėklas tiesiai į savo sodą praėjus savaitei ar dviem po paskutinių šalnų, kai pavasarį žemė įšyla iki 60 °F ar daugiau. Norėdami tai patikrinti, galite naudoti dirvožemio termometrą. Jei norite pradėti juos auginti patalpose, planuokite tai padaryti likus 4–6 savaitėms iki vidutinės paskutinių šalnų datos jūsų vietovėje.

Kaip anksti reikėtų pradėti sėti agurkų sėklas patalpose?

Agurkus lengva auginti patalpose ir pradėti juos 4–6 savaites iki gegužės 7 d., tai suteiks patogią staigų sezono pradžią. Pasodinkite sėklas maždaug pusės colio gylyje į 3 colių vazonus. Viename vazone rekomenduoju sodinti tik 1–2 sėklas, nes jos greitai auga.

Koks mėnuo yra geriausias sodinti agurkus?

Agurkų sėklas reikėtų sėti į daugintuvą kovo – balandžio mėn. Tačiau galite pradėti vasarį, jei šiltnamis šildomas, ir gegužės–birželio mėn., jei planuojate sėti sėklas tiesiai į lauką.

Kada turėčiau pradėti vartoti agurkus?

Agurkams sudygti reikia labai šiltos žemės. Jei sėjama tiesiogiai, palaukite iki birželio vidurio. Jei po to orai pasidaro vėsūs ir drėgni, tiesiog sėkite iš naujo. Arba pradėkite persodinimą patalpose į atskirus durpių ar kokoso pluošto vazonus likus 3–4 savaitėms iki persodinimo į šiltą žemę.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: