...

Kada turėčiau persodinti agurkų sodinukus?

Kada turėčiau persodinti agurkų sodinukus?

Ar bulvės alpinistai?
Kiek agurkas užauga per dieną?
Ar galite pradėti dėti agurkų sėklas viduje?
Ar „Miracle Grow“ to verta?
Kokie vaisiai auga ant vynmedžio?


Optimalus laikas persodinti agurkų sodinukus yra maždaug 3 savaičių amžiaus. Praėjus trims savaitėms nuo sudygimo, agurkų daigai turi turėti: Du sėkladžių lapus. Du visiškai suaugę tikrieji lapai.

Ar galiu agurkų sodinukus persodinti giliau?

Ar galima kojas apaugusius sodinukus įkasti giliau į dirvą? Paprastai taip, kojomis sodinukus galite sodinti giliau į dirvą, kad kompensuotumėte itin ilgus stiebus! Tačiau venkite pagundos sodinti juos giliau iš karto, kai jie dar labai jauni ir švelnūs.

Kokio dydžio agurkų daigai turi būti prieš persodinimą?

Bendra nykščio taisyklė yra tokia, kad kai sodinukas turi tris ar keturis tikrus lapus, jis yra pakankamai didelis, kad jį būtų galima pasodinti į sodą (sugrūdėjus).

Kokio dydžio daigai turi būti prieš persodinimą?

Prieš transplantaciją. Kaip minėta aukščiau, prieš persodindami įsitikinkite, kad jūsų sodinukas yra maždaug 2–3 colių aukščio. Taip pat rekomenduojame persodinti daigą, kai išdygs du jo „tikrieji lapai“. Tikrieji lapai yra tie lapai, kurie išauga po to, kai išeina pirminiai sėklos skilčialapiai.

Kiek šaltį gali toleruoti agurkų daigai?

Agurkų augalai toleruoja tik iki 55 ℉ (13 ℃) temperatūrą, kol jų augimas pradeda šlubuoti. Be to, agurkų sėklos sudygs tik tada, kai dirvožemio temperatūra bus aukštesnė nei 65 ℉ (18 ℃). Kadangi agurkai netoleruoja šalčio, svarbu juos apsaugoti nuo šalto oro ir šalčio.

Kodėl mano agurkų daigai tokie aukšti?

Jei jų nesutvarkysite pradinio vystymosi metu, perpildyti sodinukai stengsis augti vis aukštesni, nes konkuruos tarpusavyje dėl šviesos.

Ar persodinant galima užkasti agurkų stiebus?

Nepalaidokite viso agurkų daigų stiebo, kai esatepersodinimas. Jums gali kilti pagunda uždengti visą savo agurkų daigų stiebą, tačiau turėtumėte to vengti. Stiebai nepanašūs į šaknis, todėl jų taip pat nereikia laidoti.

Kaip dažnai reikia laistyti agurkus?

Suteikite jiems pilną saulę ir daug vietos augti ir treniruokite juos ant grotelių ar tvoros. Agurkai geriausiai veikia reguliariai giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras kelias dienas yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Kiek agurkų gaunate iš vieno augalo?

Priklausomai nuo to, ko klausiate, per maždaug trijų savaičių derliaus laikotarpį iš sveiko agurko augalo galima tikėtis 10 didelių arba 15 mažų.

Ar turiu atskirti agurkų sodinukus?

Taip yra todėl, kad kai kurios sėklos gali nesudygti, o turėdamas daug daigų, sodininkas gali išretinti silpnesnes, todėl užauga stipriausios. Neapkrauti agurkų daigų būtina, nesvarbu, ar sodinate augalus patalpoje, ar sėjate tiesiai į lauką.

Ar agurkų augalai gali išgyventi šalčius?

Agurkų augalai yra šilto oro pasėliai, jie labai jautrūs šalčiui. Be apsaugos šaltis juos nužudys. Agurkų sėklos nesudygs žemesnėje nei 60 laipsnių Farenheito (15,6 laipsnių Celsijaus) temperatūroje. Kad būtų saugu, agurkų sėklas turėtumėte pradėti auginti patalpose, kad jos būtų pakankamai šiltos, kad sudygtų.

Kaip pataisote kojomis apaugusius agurkų sodinukus?

Jei turite daug vietos sode, kitas būdas persodinti kojomis apaugusius agurkų sodinukus – kiekvienam augalui iškasti maždaug 2 colių gylio siaurą tranšėją ir į tranšėją įterpti šaknį bei didžiąją dalį ilgojo stiebo. Stiebo vietą laisvai uždenkite žeme, palikdami augalo lapusatidengtas virš dirvos.

Ar agurkams reikia pilnos saulės?

Agurkų augalai geriausiai derės, kai per dieną bus 6–8 valandos tiesioginės saulės. Bet jei tai nėra išeitis, jie vis tiek gali augti daliniame ar net visiškame pavėsyje.

Ką daryti su daigais, kai jie sudygsta?

Sėkloms išdygus, būtinai nuimkite dangą, kad neperkaistumėte ir užtikrintumėte pakankamai šviesos. Naudokite tinkamą auginimo terpę ir palaikykite tinkamą drėgmės lygį daigams augant. Jei reikia, prieš persodindami sodinukus retinkite ir sukietinkite, kad paruoštumėte lauke.

Kas atsitiks, jei sodinukų nenuretinsite?

Neretinti sodinukai, esantys ankštose vietose, konkuruos tarpusavyje dėl maistinių medžiagų, vandens, oro ir šaknų vietos. Tai nėra dalykai, kuriuos norite atimti iš savo sodinukų! Be susirūpinimo dėl konkurencijos, sodinukų susigrūdimas taip pat padidina ligų riziką.

Kas valgo mano agurkų augalus naktį?

Jei atsitiktinai pastebėjote mažus dryžuotus ar dėmėtus vabalus, ropojančius ant jūsų agurkų augalų, tikriausiai žiūrite į agurkų vabalus. Jie taip pat gali atsirasti ant moliūgų, moliūgų ir melionų, nes šie vabzdžiai suės bet kurį agurkų šeimos narį.

Kaip sustiprinti savo sodinukus?

Padėkite nedidelį vėduoklį šalia savo sodinukų ant laikmačio, kad augalai būtų pučiami vėjyje porą valandų per dieną ir kiekvieną dieną kelis kartus švelniai perbraukite ranką per sodinukų viršūnes, kad paskatintumėte stipresnį augimą.

Kaip padaryti, kad sodinuko stiebas būtų storesnis?

5

Kaip giliai turėčiaupasodinti mano agurkų augalus?

Daugeliui agurkų veislių būdingas sodinimas 6 colių atstumu vienas nuo kito ir 1 colio gyliu. Jei sodinate persodinimus, vadovaukitės augalų etiketėje arba etiketėje pateiktomis instrukcijomis. Kruopščiai laistykite. Norėdami laistyti naujai pasodintas sėklas, naudokite laistytuvą su purkštuvo galvute arba žarna švelniai.

Kaip sustabdyti agurkų persodinimo šoką?

To galite išvengti sukietėję agurkų augalus prieš persodindami juos į sodą. Agurkai, kurie buvo pradėti iš sėklų patalpose, turėtų būti palaipsniui veikiami lauko aplinkoje maždaug per septynias dienas.

Ar vis tiek augs kojytės sodinukai?

Jei sugautų anksti, dažnai juos galima išgelbėti paisant tinkamo apšvietimo, šilumos ir vandens lygio. Akivaizdu, kad geriausia praktika pradėti nuo tų dalykų. Bet jei pastebėsite, kad jūsų daigai yra ilgakojiški, atlikę keletą paprastų pakeitimų gali reikšti, kad net jūsų kojytės sodinukai gali išgyventi ir klestėti!

Kaip giliai turi augti agurkų šaknys?

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: