Ką reiškia moteriška agurkų įvairovė?

Kas atsitinka, kai agurkų augalai žydi?
Kiek laiko sėklos turi išdžiūti prieš sodinimą?
Kodėl mano agurkų augalas atrodo suvytęs?
Kiek valandų saulės būna daliniame pavėsyje?
Kokiems augalams kavos tirščiai netinka?


Ginokinių agurkų veislės duoda tik (arba beveik tik) moteriškus žiedus ir didelėmis koncentracijomis. Paprastai jos būna ankstyvesnės ir duoda didesnį derlių nei vienanamės. Jie buvo išvesti ir atrinkti specialiai dėl šių savybių.

Kas yra moteriškas agurkas?

Agurkas Femspot yra greitas ir stiprus augintojas, kuris auga anksčiau nei dauguma kitų agurkų. Vaisiai yra kartūs ir briaunoti. „Femspot“ yra viena geriausiai namų sodininkui parduodamų veislių. Visiškai moteriška veislė. Geriausiai tinka naudoti šiltnamyje.

Kodėl turiu tik moteriškus agurkų žiedus?

Galima gauti tik moteriškų gėlių, ypač jei turite ginekinę (tik moterišką) veislę. Šios veislės yra populiarios, nes duoda daug vaisių. Sėklų pakelyje paprastai yra nedidelė dalis antros rūšies agurkų sėklų (kartais nudažytų kita spalva), kurios veiks kaip apdulkintojas.

Ar reikia apdulkinti visus moteriškus agurkus?

Šiems augalams nereikia apdulkinti – iš tikrųjų turėtumėte pašalinti visas vyriškas gėles, kad išvengtumėte apdulkinimo, nes kitaip vaisiai bus kartūs. Galite nusipirkti moteriškų F1 hibridinių veislių, pvz., agurkų ‘Bella’, kad tai nekeltų problemų.

Koks skaniausias agurkas?

Diva agurkus geriausia valgyti, nes jie pasižymi geriausiu skoniu ir tekstūra. Jie turi traškų išorinį sluoksnį ir minkštą vidinį derinį, suteikiantį švelniai malonų skonį. Diva agurkų augalas yra atsparus daugeliui augalų ligų, todėl oda yra beveik be dėmių.

O jeigu agurkas neturi vyriškų žiedų?

Agurkai nežydės, kai jiems trūksta energijos. Lapai turi būti žali, kad vyktų fotosintezė, o dirva turi būti turtinga maistinių medžiagų. Į dirvą įpylus kraujo miltų, padaugėja azoto irfosforo. Jam reikia aukštos temperatūros vyriškoms gėlėms ir vėsesnės temperatūros moteriškoms gėlėms.

Kodėl mano agurko augalas neturi vyriškų žiedų?

Kai kurios priežastys yra šios: Moteriškų žiedų trūkumas (agurkai turi vyriškus ir moteriškus žiedus – pirmiausia pasirodo vyriški žiedai) Vyriškų žiedų trūkumas (agurkų veislėse dažniausiai būna moteriškų žiedų) Apdulkinimo trūkumas (nepakankamai bičių). ir kiti apdulkintojai)

Kodėl mano agurkų augalas žydi, bet neaugina agurkų?

Moteriška gėlė negali gaminti žiedadulkių, reikalingų vaisiui vystytis, ir priklauso nuo vabzdžių (arba žmonių) apdulkintojų, kurie perneša žiedadulkes iš vyriškos gėlės. Vyriški žiedai pradeda formuotis anksčiau nei susiformuoja moteriškieji žiedai. Taigi, agurkai gali žydėti, bet neduoti vaisių.

Ar visi moteriški agurkų augalai turi vyriškus žiedus?

Dauguma šiltnamio efektą sukeliančių agurkų augalų išaugina ir vyriškus, ir moteriškus žiedus – nesunku atskirti, nes vyriškos gėlės turi paprastus stiebus, o moteriškos gėlės turi miniatiūrinius vaisius, besiformuojančius už žiedlapių.

Kokios rūšies agurkams nereikia apdulkinimo?

Partenokarpiniai agurkai yra agurkų veislės, kurių agurkams auginti nereikia apdulkinimo. Kartais apibūdinama kaip savidulkė, techniškai tai netiesa; nes neapdulkintos moteriškos gėlės vis tiek duos vaisius, o kadangi jos neapdulkinamos, gausite ir besėklių agurkų.

Kaip pasiekti, kad agurkai duotų daugiau vaisių?

Norėdami geresnių agurkų vaisių, prieš sėdami sėklas pasiruoškite sodinti lysves, įberdami pasenusių trąšų. Mažas azoto ir daug kalio turintis komposto mišinys gali padėti agurkams geriau augti. Be vandens, agurkų augalams greitam augimui reikia ir trąšų.

Kokia yra agurkų įvairovėsavidulkė?

Augalai, auginantys ilgus agurkus be sėklų, kilę iš Europos šiltnamių ir vadinami partenokarpiniais, o tai reiškia, kad jie agurkus duoda neapdulkindami. Šie agurkų augalai turi būti auginami šiltnamiuose, kad nebūtų bičių, nes dėl apdulkinimo jų agurkai tampa neformingi ir kartūs.

Ar hibridinius agurkus reikia apdulkinti?

Agurkai apsidulkina. Savadulkė ​​nereiškia, kad jie apsidulkina patys, bet tai reiškia, kad vienas augalas duoda ir vyriškus, ir moteriškus žiedus.

Ar agurkai kryžmiškai apdulkins kitus agurkus?

Agurkai gali apsidulkinti su bet kokiomis kitomis agurkų rūšimis, esantys iki 1/2 mylios nuo jūsų sodo. Todėl namų sodininkai agurkų sėklų dažniausiai netaupo. Jei agurkų veisles galima išskirti pagal atstumą arba maišant maišelius ir apdulkinant rankomis, agurkų sėklas galima lengvai išsaugoti.

Kaip žinoti, ar agurkas yra vyriškas ar moteriškas?

Apžiūrėkite ryškiai geltonas gėles, augančias ant agurko augalo. Pažiūrėkite už kiekvienos gėlės, ar už jos auga mažas nesubrendęs agurkas. Moteriškos gėlės žydi nesubrendusios, žinomos kaip kiaušidės, už jos auga, o vyriškos gėlės – ne. Vyriški žiedai auga ant plonesnio išvaizdos stiebo.

Kuo skiriasi vyriški ir moteriški agurkai?

Galite atpažinti vyriškas gėles, nes už jų nėra mažo vaisiaus. Jie gamina žiedadulkes, reikalingas vaisiui susidaryti, tačiau vaisių negamina. Moteriškoji gėlė, priešingai, turi mažą vaiselį už žiedo dar prieš jai išsiskleidus.

Ar skiriasi vyriškų ir moteriškų agurkų skonis?

Partenokarpiniai agurkai atrodo ir skonis geresni, kai neapdulkinami. Pasiklydusios žiedadulkės ant vienos iš jų moteriškų gėlių sukelia dalį vaisiųišsipūsti, tarsi nėščia. Todėl partenokarpinės veislės, tokios kaip Sweet Success ir Telegraph, idealiai tinka auginti šiltnamiuose.

Ar norint apdulkinti reikia 2 agurkų augalų?

Viennamių agurkų apdulkinimas Tokiems agurkų augalams apdulkinti nereikia kitos veislės agurkų augalo. Tačiau jiems reikia bičių, kitų vabzdžių ar vėjo, kad žiedadulkės iš vyriškų gėlių paskleistų moteriškas. Jei šių pagalbinių priemonių nėra, sodininkai gali imtis rankų apdulkinimo.

Koks yra saldžiausias auginamas agurkas?

Dryžuotasis armėniškasis agurkas yra vienas saldžiausių. Jis turi mažas sėklas ir ploną odą. Nors atrodo kaip agurkas, tai iš tikrųjų yra melionas – Cucumis rūšis.

Koks agurkas auga greičiausiai?

Spacemaster Spacemaster agurkai taip pat yra vieni iš greičiausiai augančių agurkų, todėl jų derlių galite pradėti jau po 56 dienų.

Kodėl triname agurkus prieš valgydami?

Galų trynimas Tai vienas populiariausių ir dažniausiai naudojamų būdų pašalinti agurkų kartumą. Tereikia plonai nupjauti paskutinę agurko stiebo dalį arba žiedo galą ir tuo gabalėliu sukamaisiais judesiais patrinti agurko galą.

Kodėl mano užauginti agurkai kartūs?

Atsakymas: Agurkų kartumą sukelia junginys cucurbitacin. Cucurbitacins paprastai randamas agurkų augalų lapuose, stiebuose ir šaknyse. Cucurbitacins plinta iš vegetatyvinių augalo dalių į agurkų vaisius, kai augalai patiria stresą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: