...

Ką jūs darote su agurkų augalais žiemą?

Ar pirmaisiais metais gaunate vaisių?
Kodėl mano agurkai žydi, bet ne agurkai?
Ar turėčiau nupjauti apatinius savo pipirų lapus?
Kaip sužinoti, ar trąšos veikia?
Kaip atgaivinti agurką?


Naujai pasodintus agurkus visada laikykite šiltai. Jei jūsų šiltnamyje temperatūra naktį nesikeičia, įrenkite šildytuvą ir palaikykite 70 laipsnių ar aukštesnę temperatūrą, kad agurkai sudygtų ir augtų. Iš kiekvienos agurkų talpyklos išimkite plastikinę plėvelę, kai pasirodys daigai.

Kokia temperatūra per žema agurkams?

Tačiau svarbu žinoti keletą svarbių slenkstinių temperatūrų. Tyrimai parodė, kad agurkų augimas nuolat auga, kai temperatūra pakyla nuo 63 iki 70 °F. Žemesnėje nei 63 °F temperatūroje agurkai neauga.

Ką jūs darote su agurkais žiemą?

Agurkų užšaldymas yra geriausias būdas juos išsaugoti ir mėgautis ištisus metus. Patartina šaldyti agurkų griežinėlius, o ne šviežius agurkus; sveiki agurkai apmirksta ir praranda skonį, kai juos atšildysite. Agurkai šaldytuve gali išsilaikyti nuo šešių iki devynių mėnesių, jei juos tinkamai paruošite.

Ar galite auginti agurkus ištisus metus?

Jei tikrai mėgstate agurkus, gali būti verti papildomų iššūkių, susijusių su jų auginimu patalpose. Namuose auginamus agurkus turėsite ištisus metus, net jei gyvenate vietovėje, kurioje žiemos šaltos arba neturite daug vietos lauke.

Ar agurkai išgyvena žiemą?

32 laipsnių Farenheito (0 laipsnių Celsijaus) ar žemesnė temperatūra sukels šalčius, dėl kurių agurkų augalai žus. Bet kokia žemesnė nei 50 laipsnių Farenheito (10 laipsnių Celsijaus) temperatūra lems lėtesnį agurkų augimą ir galiausiai juos sugadins.

Kaip konservuojate agurkus žiemai?

Geriausias būdas laikyti šviežius agurkus – juos nuplauti ir gerai išdžiovinti. Tada kiekvieną agurką suvyniokite į aliuminio foliją, kad nesikauptų drėgmė, ir laikykite juos atvirame plastikiniame maišelyje. Parduotuvėagurkus šaldytuvo viduryje, o ne apačioje, nes apačioje būna šaltiau.

Kiek gyvena agurkų augalai?

Pasvarstymai. Agurkai auginami kaip vienmečiai, vadinasi, pasibaigus vegetacijos sezonui augalas neatsinaujina. Kai jis išgyvena maždaug 70 dienų, augalas miršta ir nebegali būti ataugęs.

Ar turėčiau pradėti auginti agurkus patalpose?

Agurkus lengva auginti patalpose ir pradėti juos 4–6 savaites iki gegužės 7 d., tai suteiks patogią staigų sezono pradžią. Pasodinkite sėklas maždaug pusės colio gylyje į 3 colių vazonus. Viename vazone rekomenduoju sodinti tik 1–2 sėklas, nes jos greitai auga.

Kiek agurkų duos vienas augalas?

Priklausomai nuo to, ko klausiate, per maždaug trijų savaičių derliaus laikotarpį iš sveiko agurko augalo galima tikėtis 10 didelių arba 15 mažų.

Ar galiu pašalinti lapus nuo agurkų augalų?

„Pašalinkite senesnius augalo lapus, kad šviesa pasiektų naujus vaisius ir pagerintų oro cirkuliaciją. Reguliariai nukirpkite ūglius, kurie šakojasi nuo jūsų augalo pagrindinio vynmedžio stiebo“, – priduria Starkas.

Kodėl mano agurkų lapai pagelsta ir tampa traškūs?

Jei jūsų agurkų lapai pagelsta ir tampa traškūs, tai vėl yra per daug vandens arba per mažai vandens požymis. Kaip žinote iš viršaus, dėl per didelio vandens kiekio lapai gali pagelsti dėl šaknies deguonies trūkumo, o per mažas vandens kiekis sukelia tą pačią problemą!

Ar turėčiau uždengti pomidorus 40 laipsnių temperatūroje?

Pomidorai klesti, kai juose palaikoma nuolat šilta temperatūra – nuo ​​70 °F iki 85 °F dieną ir nuo 59 °F iki 68 °F naktį. Kas čia? Kadangi net esant nakties temperatūrai 40 °F yra toli nuo normos, augalų uždengimas yra puiki idėja apsaugotijuos nuo šalčio padarytos žalos.

Kokioje temperatūroje agurkai derina vaisius?

Idealus temperatūros diapazonas augimui ir derėjimui yra apie 65–75 °F. Dauguma agurkų veislių toleruoja šiltesnę temperatūrą iki 90 °F trumpą laiką, iki kelių dienų, tačiau augimas ir vaisiai gali susilpnėti aukštesnėje nei 85 °F temperatūroje.

Kas valgo mano agurkų augalus naktį?

Agurkų vabalai ir blusų vabalai stulbinančiai greitai randa pasėlius, todėl geriausia kuo greičiau pasiruošti uždėjus fizinį barjerą. Svarbiausia prevencija; kai turėsite tų kenkėjų, juos gali būti sunku suvaldyti.

Kaip ilgai laikote agurkus?

Atskirus sveikus agurkus suvyniokite į popierinį rankšluostį, kad susigertų agurkų išskiriamas vanduo ir jie netaptų purūs. 3. Sudėkite agurkus į laikymo indą. Suvyniotus agurkus sudėkite į maišelį su užtrauktuku arba į sandarų indą, kad neišdžiūtų.

Ką daryti su per daug didelių agurkų?

Nulupkite ir sutrinkite. Išpjaukite visą sėklos ertmę, o likusią dalį susmulkinkite arba susmulkinkite. Iš jo galima ruošti agurkų-jogurto sriubą, žaliąjį gaspačo arba tzatziki padažą. Vienas iš mūsų mėgstamiausių būdų sunaudoti šiuos pabaisos dydžio agurkus yra paprastose acto ir cukraus agurkų salotose.

Kaip užšaldote agurkus iš sodo?

Agurkus supjaustykite lygiais griežinėliais, maždaug 1/4 colio storio. Agurko griežinėlius išdėliokite vienu sluoksniu ant kepimo popieriumi išklotos skardos. Įdėkite į šaldiklį ir užšaldykite mažiausiai 2 valandas, iki 24 valandų. Sušaldytus agurkų griežinėlius perkelkite į sandarų šaldymo maišelį, tada grąžinkite į šaldiklį.

Ar galite suvalgyti per daug agurkų?

Per didelis agurkų vartojimas gali sukelti hiperkalemiją, kuri yra reta sveikatos būklė, kurią sukeliadidelio kalio kiekio organizme buvimas. Per didelis agurkų, kuriuose gausu kalio, vartojimas gali sukelti vidurių pūtimą, pilvo spazmus, o kai kuriais atvejais tai gali paveikti inkstų sistemą ir inkstus.

Kurį mėnesį skinate agurkų derlių?

Agurkams reikalingas ilgas auginimo sezonas, o dauguma jų būna paruošti derliui per 50–70 dienų nuo pasodinimo. Vaisiai sunoksta skirtingu laiku ant vynmedžio, tačiau būtina juos nuskinti tada, kai jie yra pasiruošę, kad išvengtumėte kartaus skonio, atsirandančio agurkams, kurie buvo palikti ant vynmedžio per ilgai.

Ar turėčiau pašalinti gėles nuo agurkų augalų?

A: Nuimkite žiedus, jei norite daugiau stiebų ir lapų, ypač jei augalas jaunas. Galite pašalinti gėles iš apačios, kad augalas daugiau dėmesio skirs viršutiniams agurkams (taip pat agurkai nenulips nuo žemės).

Kodėl mano agurkų augalai turi daug žiedų, bet neturi vaisių?

Taip yra todėl, kad agurkai neapdulkina: jiems reikia, kad bitės žiedadulkes perneštų nuo vyriškų iki moteriškų žiedų. Norint užauginti vaisius, agurko augalui reikia bičių, kurios apdulkintų žiedus. Be tinkamo apdulkinimo galite turėti daug gėlių be vaisių.

Ar agurkams reikia pilnos saulės?

Agurkų augalai geriausiai derės, kai per dieną bus 6–8 valandos tiesioginės saulės. Bet jei tai nėra išeitis, jie vis tiek gali augti daliniame ar net visiškame pavėsyje.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: