Ką dedate po braškių augalais?

Ar seni kavos tirščiai tinkami augalams?
Ko negalima sodinti su šalaviju?
Ar galima sodinti sėklas iš parduotuvėje pirktų aviečių?
Kuris nėra vijoklis?
Kodėl vaismedžiai neatitinka sėklos?


Susmulkinti šiaudai paprastai naudojami braškėms mulčiuoti. Tada šis mulčias pašalinamas ankstyvą pavasarį. Pavasarį augalams nužydėjus, daugelis ūkininkų ir sodininkų nusprendžia po augalais ir aplink juos uždėti dar ploną šviežio šiaudinio mulčio sluoksnį.

Ką geriausia dėti po braškių augalais?

Nebent auginate per polietileno lakštą, apsaugokite besivystančius vaisius nuo drėgnos dirvos, pakiškite po vaisiais šiaudų ar „braškių kilimėlių“, kai jie pradeda brinkti. Tai taip pat padeda išlaikyti vaisius švarius ir slopinti piktžoles. Kai kurie sodininkai nori naudoti miežių šiaudus, nes jie yra minkšti, tačiau tinka ir kviečių šiaudai.

Ar braškių augalus reikia remti?

Suteik vietos bėgikams Šie bėgikai padeda braškėms skleistis į išorę. Kad būtų išvengta per daug susigrūdimo, braškių lopinėliui reikia daug paviršiaus dirvožemio, kad galėtumėte pasodinti bėgikus tarp subrendusių augalų. Subrendusiems augalams nustojus derėti, jų vietą užims jauni augalai.

Kaip remiate braškes?

Padėkite plastiką ant augalų, nupjaukite X ant kiekvieno augalo ir pakiškite plastiką po augalu. Vynmedžiams augant ir uogoms vystantis, jie remsis ant plastikinio mulčio, o ne ant žemės. Arba galite įsigyti braškinį atraminį rėmą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: