Ką cinamonas daro jūsų augalams?

Ar galiu dėti kavos tirščių ant visų savo augalų?
Kaip dažnai turėčiau į savo augalus dėti kiaušinių lukštų?
Kokia mėsa geriausia šunims?
Ar perpildymas turi įtakos augalų augimui?
Kiek laiko užtrunka, kol bazilikas visiškai užauga?


Cinamonas kaip įsišaknijimo priemonė yra tokia pat naudinga kaip gluosnio vanduo ar hormonų įsišaknijimo milteliai. Vienkartinis stiebo naudojimas, kai pasodinsite auginį, paskatins šaknų augimą beveik visose augalų veislėse. Greitai pradėkite auginius naudodami cinamono miltelius.

Kodėl žmonės apibarsto cinamonu augalus?

Cinamonas apsaugo nuo ligos slopinimo Pasodindami sėklas, dirvos paviršių pabarstykite cinamonu, kad augalai nenužudytų nuo slopinančių ligų. Cinamonas yra geras priešgrybelinis vaistas. Jis naikina grybų sporas dirvožemyje ir neleidžia joms užkrėsti jūsų augalų.

Ar cinamonas gali pakenkti augalams?

Net ir stipraus kvapo cinamonas nepadarys jokios žalos augalams. Tiesą sakant, jis ne tik nepažeis augalų, bet ir antibakterinės savybės gali padėti išvengti pelėsių ar pelėsių atsiradimo dirvos paviršiuje, taip dar labiau apsaugodamos augalus.

Kaip dažnai turėčiau pabarstyti savo augalus cinamonu?

Daugelio sodininkų nuomone, cinamonas yra toks pat veiksmingas, kai jis dedamas ant augalo stiebo, kai sodinate auginį. Jis gali paskatinti beveik visų tokiu būdu auginamų augalų šaknų vystymąsi, todėl jį reikia tepti tik vieną kartą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0