Ar turėčiau pašalinti vyriškus moliūgų žiedus?

Koks atstumas tarp augalų eilutėje?
Kas atsitiks, jei laistysite augalus pienu?
Ar galiu savarankiškai apdulkinti agurkus?
Kaip padaryti, kad mano agurkai būtų laimingi?
Ar agurkams reikia daug saulės?


Kad būtų lengviau, pašalinkite juos visus. Norėdami sutaupyti pastangų, atidžiai pažiūrėkite į juos. Vyriškos gėlės bus ant ilgų, plonų stiebelių. Moteriškos gėlės augs ant trumpesnių stiebelių su labai mažu svogūnėliu prie pagrindo; tai yra kuriamas moliūgas. Jums tikrai reikia tik pašalinti moteriškas gėles, kad išvengtumėte papildomų moliūgų.

Ar galite išsaugoti vyriškų moliūgų žiedadulkes?

Žiedadulkes galima užšaldyti, o geriausia tai padaryti pirmiausia išdžiovinus. Tačiau kiek tai truks, priklauso nuo augalų įvairovės, nebent turite sėklų saugyklų išteklių. Nepakenks pabandyti išsaugoti žiedadulkes.

Ar valgote vyriškus ar moteriškus moliūgų žiedus?

Tik moteriški žiedai gali virsti moliūgais, todėl valgykite vyriškus žiedus, kad užtikrintumėte visą derlių (11).

Ar vyriškos moliūgų gėlės užaugina moliūgus?

Moliūginiai augalai augina ir vyriškus, ir moteriškus žiedus, o moliūgais gali virsti tik moteriškos gėlės. Vyriškos gėlės paprastai auga pirmiausia ir yra atsakingos už žiedadulkių, kurios apvaisina moteriškas gėles, susidarymą.

Kiek laikosi vyriškos moliūgų gėlės?

Vyriški moliūgų žiedai pirmiausia pasirodo ant moliūgo vynmedžio. Minesotos universiteto pratęsimo duomenimis, dauguma moliūgų žydi tik apie keturias valandas. Nors kiekvienas žydėjimas trunka tik kelias valandas, kiekvieną rytą atsiveria nauji vyriški žiedai, kad pritrauktų kamanes.

Kaip sužinoti, ar moliūgas yra apdulkintas?

Ieškokite žiedadulkių ir apdulkintojų. Jie visi yra veiksmingi apdulkintojai. Taip pat galite vizualiai apžiūrėti moteriškų žiedų žiedadulkes, ar jos neprilipo prie jų stigmų, ir patikrinti, ar auga moliūgų pumpurai, kai žiedai pradeda trauktis. Sveikų apdulkintojų populiacijų skatinimas labai padidina jūsų derlių.

Kodėl mano moliūgai pagelsta ir nukrenta?

Trūksta augimo sąlygųdėl vandens lapai nuvysta ir nusvyra. Augalų augimas sulėtėja, o besivystantys vaisiai gali nuvyti, pageltonuoti ir mirti. Moliūgus apdulkina bitės, kurios iš vyriškų žiedų žiedadulkes platina moteriškiesiems žiedams.

Kodėl ant mano moliūgo augalo nėra moteriškų gėlių?

Per daug šilumos ir vandens trūkumas yra bloga žinia moteriškoms moliūgų gėlėms, kaip ir per daug vandens. Vandeninga žemė sugadins šaknis ir moliūgų žiedus, todėl moliūgų nebus. Jei gausiai lyja, moliūgų pleistrą turėsite uždengti.

Kodėl mano moliūgų vynmedis neduoda vaisių?

Trūksta apdulkintojų – bitės apdulkina moliūgų žiedus, o tai yra būtina, kad jos vaisytųsi. Per didelis karštis – labai karštos dienos (virš 95 laipsnių F) ir šiltos naktys (aukštesnė nei 75 laipsnių F) vynmedžius gali apkrauti taip, kad jie neduoda vaisių. Per mažai šviesos – Vynmedžiams trūksta energijos vaisiams duoti.

Kiek laiko po žydėjimo auga moliūgai?

Kiek laiko vaisiai pasirodys po žydėjimo. Sėkmingai apdulkinus, moliūgas subręsta per 45–55 dienas. Moliūgas pradeda augti didesnio dydžio, o jo spalva pradeda keistis priklausomai nuo jūsų pasodintos veislės.

Ar visi moliūgų žiedai virsta moliūgais?

Ar kiekviena gėlė virsta moliūgu? Tik moteriškos gėlės tampa moliūgais, o tai atsitinka tik tuo atveju, jei žiedadulkės iš vyriškos lyties moliūgo žiedų kuokelių patenka į moteriškąją stigmą, vadinamą apdulkinimu.

Kaip sužinoti, ar moliūgas buvo apdulkintas?

Ieškokite žiedadulkių ir apdulkintojų. Jie visi yra veiksmingi apdulkintojai. Taip pat galite vizualiai apžiūrėti moteriškų žiedų žiedadulkes, ar jos neprilipo prie jų stigmų, ir patikrinti, ar auga moliūgų pumpurai, kai žiedai pradeda trauktis.Sveikų apdulkintojų populiacijų skatinimas labai padidina jūsų derlių.

Ar kiekviena gėlė virsta moliūgu?

Ar kiekviena gėlė virsta moliūgu? Tik moteriškos gėlės tampa moliūgais, o tai atsitinka tik tuo atveju, jei žiedadulkės iš vyriškos lyties moliūgo žiedų kuokelių patenka į moteriškąją stigmą, vadinamą apdulkinimu.

Kiek laiko užtrunka moliūgo žiedas, kad nuvystų?

Vaisiai po žydėjimo Po sėkmingo apdulkinimo laikas, per kurį moliūgas subręsta, yra nuo 45 iki 55 dienų. Per tą laiką moliūgas padidės ir keis spalvą, kol bus visiškai tamsiai oranžinės spalvos arba atitinkamo atspalvio tai veislei.

Ką dėti po moliūgais auginant?

Jei po moliūgu yra smėlio sluoksnis, jis gali lengviau augti. Tai prasminga, pagalvokite, kaip lengva smėliui tekėti per pirštus. Jį sudaro daugybė mažų dalelių. Leidžiama mažiau trintis nei auginant tiesiai ant dirvos.

Kodėl mano moliūgai miršta ant vynmedžio?

Per laistymą, ligos ir kenkėjai gali sukelti moliūgų mirtį ant vynmedžio. Dėl konkurencijos su netoliese esančiais augalais, įskaitant kitus moliūgus, jūsų moliūgo augalas gali numesti dalį vaisių. Dėl dirvožemio sąlygų, įskaitant pH ir maistinių medžiagų lygį, moliūgai taip pat gali mirti ant vynmedžių.

Ar turėtumėte laistyti moliūgus kasdien?

Ar turėtumėte laistyti moliūgus kiekvieną dieną? Nors moliūgus galite laistyti kiekvieną dieną, geriau laistyti tik kelis kartus per savaitę. Tai ne tik sumažina laiko įsipareigojimą, bet ir padeda jūsų augalams. Kadangi moliūgams reikia maždaug vieno colio (16 galonų) vandens, sukurkite sistemą, kuri atitiktų jūsų planavimo poreikius.

Kada turėčiau nustoti laistyti moliūgus?

Jei jūsų moliūgai vis dar yraužaugindami daug vaisių, tada duokite jiems vandens, kol jie nebeves naujų vaisių. Jei gyvenate vietovėje, kurioje nėra ryškaus rudens ar žiemos sezono (pvz., Pietų Floridoje), po spalio 1 d. geriausia visiškai nustoti laistyti.

Ar galima perlaistyti moliūgų augalą?

Moliūgų augalai mėgsta drėgną, gerai nusausintą dirvą. Jie nemėgsta per daug drėgno ar sauso dirvožemio. Galite lengvai perlaistyti moliūgus ir nuskandinti šaknis. Sužinosite, kad augalui reikia vandens, kai dirva pradės išdžiūti.

Kaip užauginate moterišką moliūgo gėlę?

Siekiant paskatinti moteriškų moliūgų žiedus, geriausia pradėti nuo skystų trąšų, turinčių didesnį azoto kiekį. Gausiai apipurkškite augalo lapus skystomis daug azoto turinčiomis trąšomis. Jei yra vyriškų gėlių, pereikite prie daug fosforo turinčių trąšų.

Kaip dažnai reikia laistyti moliūgus?

Moliūgams reikia 1 colio vandens per savaitę. Giliai laistykite ryte ir labai karštomis popietėmis, ypač vaisių mezgimo metu. Venkite laistyti žalumynus ir vaisius, nebent tai saulėta diena.

Ar dėl pieno moliūgai auga didesni?

5

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: