Ar turėčiau nupjauti bėgikus nuo braškių augalų?

Ar pomidorų augalai atauga kiekvienais metais?
Ar svogūnams reikia daug vandens?
Ar ridikas yra trumpos dienos augalas?
Kaip turėtų atrodyti agurkas, kai jį skinate?
Ar galiu žiemą auginti agurkus namuose?


Braškių bėgikai Kiekvienas bėgikas turi mažytį augalą savo gale, kurį galima įsišaknyti ir auginti, kad išaugtų nauji augalai. Bėgikams gaminti sunaudojama daug augalo energijos, todėl per pirmuosius dvejus gyvenimo metus jie turėtų būti nukirsti nuo atsiradimo vietos, kad augalo pastangos būtų sutelktos į vaisių auginimą.

Kas nutiks, jei nupjausite braškių bėgikus. ?

A. Taip, bėgelius galite pašalinti dabar arba palikti juos ant augalo, tai neturės įtakos vaisingumui. Nuėmę bėgikus, pasodinkite juos, kad taptų jūsų braškių augalais kitam sezonui.

Ką darote su vazoninių braškių augalų bėgikais?

Užpildykite vazonus drėgnomis durpėmis ir smėliu ir nuleiskite juos į žemę šalia motininio augalo. Padėkite kiekvieną bėgiką ant sodinimo terpės ir pritvirtinkite akmeniu arba vielos gabalėliu. Kruopščiai laistykite. Tada maždaug po keturių–šešių savaičių šaknys turėtų užaugti pakankamai, kad būtų galima nupjauti jas nuo motininio augalo.

Ar visos braškės išleidžia bėgikus?

Birželio mėnuo dažnai užaugins daug bėgikų, o iš amžinai derančių ir dienos metu neutralių braškių veislių dažnai užaugins mažiau. Kai kurios braškių rūšys neduoda bėgikų ir turi būti dauginamos sėklomis (tačiau mažai tikėtina, kad jūsų yra šios rūšies).

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0