Ar turėčiau genėti moliūgų žiedus?

Ar turėčiau genėti moliūgų žiedus?

Kokiu atstumu vienas nuo kito reikia sodinti pomidorus ir agurkus?
Ką daryti su pageltusiais agurkais?
Kodėl vijokliai auga arti žemės?
Ką Epsom druska daro rožėms?
Kuo geriausiai auga agurkai?


Pašalinus moliūgų gėles, galite kontroliuoti augalo produktyvumą. Moliūgų augalai linkę duoti daugiau vyriškų žiedų nei moteriškų, tačiau galite pašalinti vyriškų žiedų perteklių, kad augalai galėtų sutelkti dėmesį į vaisių vystymąsi. Žiedai taip pat valgomi.

Kur pjaunate moliūgų žiedus?

Vyriški žiedai auga ant ilgų, plonų stiebų nuo moliūgo augalo pagrindo – paprastai maždaug šešių ar septynių colių ilgio. Priešingai, moteriški žiedai yra žemai prie augalo ir neturi kuokelių. Norėdami nuimti derlių, nupjaukite vyriškus žiedus prie jų stiebų pagrindo, kuo arčiau augalo.

Ar reikia genėti moliūgų vynmedžius?

Jei turite kambarį, leiskite jiems laukti ir būsite apdovanoti tonomis žieminių moliūgų. Tokiu atveju galbūt norėsite nugenėti vynmedžio galą rugpjūčio pradžioje ar viduryje, kad įsitikintumėte, jog augalas visą savo energiją skirs moliūgų nokinimui, o ne papildomų lapų ir vaisių auginimui.

Ar visi moliūgų žiedai virs moliūgais?

Atsakymas yra gana paprastas. Skvošo žiedai būna dviejų lyčių: vyriški ir moteriški. Tik moteriški moliūgo žiedai subręsta į moliūgą. Patinas yra tik tam, kad juos apvaisintų.

Kodėl mano moliūgų žiedai neduoda moliūgų?

Kai augalai klesti, bet vaisiai neauga, tai gali būti dėl to, kad moteriškos gėlės neapdulkinamos. Vasariniams moliūgams reikia vabzdžių, pavyzdžiui, bitėms, kad žiedadulkes iš vyriškų žiedų perduotų moteriškoms gėlėms.

Kiek ilgai žydi moliūgai ant augalo?

Žiedai gyvybingi tik vieną dieną. Gudrybė – mokėti atskirti vyriškas ir moteriškas gėles.

Kaip atskirti patiną nuo moteriško moliūgo žiedo?

Skvoše tai padaryti labai paprasta. Moteriškos gėlės visada turės mažyčius vaisius po gėle. Vyriškos gėlės augaant ilgo siauro stiebo. Taip pat galite atskirti juos pažvelgę ​​į dauginimosi organus, esančius gėlės centre. Moteriškuose žieduose yra stigma.

Kaip skvoše gauti daugiau moteriškų gėlių?

Jei norite, kad augtų daugiau moteriškų gėlių, laistykite augalą dažniau. Pavasarį ir vasarą du kartus per savaitę užpilkite bent 2 colius vandens. Mulčiavimas yra puikus būdas išlaikyti drėgmę dirvoje ir paskatinti daugiau moteriškų moliūgų žydėjimo.

Ar turėtumėte išgnybti moliūgų augalus?

genėjimas. Absoliutus raktas į gerą derlių – rugpjūčio viduryje iščiupti visų augalų ūglių augančius galiukus ir tai daryti toliau. Tai sustabdo augalų augimą, primenantį trifidus, lapus ir verčia juos sutelkti energiją į besivystančius vaisius.

Kaip dažnai turėčiau laistyti moliūgus?

Kaip dažnai turėčiau laistyti moliūgų augalus? Skvošui reikia vieno colio vandens per savaitę. Norėdami tai pažvelgti į perspektyvą, subrendusius moliūgų augalus turėsite laistyti kartą per savaitę, kad dirvožemis būtų drėgnas 8–12 colių žemiau paviršiaus. Jei jūsų dirvožemis labai smėlėtas arba oras rūko karštas, laistyti teks dažniau.

Ar turėčiau nuskabyti ankstyvus cukinijų žiedus?

Jei tikitės trumpo sezono, vasaros pabaigoje gali būti naudinga nuskabyti cukinijų žiedus. Taip yra todėl, kad šios gėlės nespės subręsti prieš atėjus vėsiems orams, todėl nėra prasmės leisti joms vystytis. Dabar ši energija gali būti pumpuojama į likusius vaisius.

Kiek laiko po žydėjimo auga moliūgai?

Moliūgai sparčiai auga, ypač karštu oru, ir dažniausiai būna paruošti skinti per 4–8 dienas po žydėjimo. Nors vasariniai moliūgai turi ir vyriškus, ir moteriškus žiedus, vaisius duoda tik moteriškos gėlės. Kadangi vaisiainuimami dar nesubrendę, jie lengvai susimuša ir braižosi.

Kiek laiko po moliūgų žydėjimo gausite moliūgų?

Kaip sužinoti, ar jūsų moliūgas buvo apdulkintas?

Žinosite, kad jūsų moliūgai apdulkinami, kai vaisiai užauga ir pradeda augti iki pilno dydžio. Jei tai buvo sėkminga, patelės žiedai nuvys ir nukris, o vaisius paliks ant stiebo, kad subręstų.

Kodėl mano moliūgas žydi, bet neduoda vaisių?

Jei jūsų moliūgų augalas duoda daug žiedų, bet niekada neduoda vaisių arba duoda vaisių, kurie nustoja augti, kai yra labai mažas, greičiausiai susiduriate su apdulkinimo problema. Dauguma moliūgų yra vienanamiai, o tai reiškia, kad vienas augalas duoda ir vyriškus, ir moteriškus žiedus.

Kodėl ant moliūgų gaunu tik vyriškas gėles?

Atsakymas iš dalies baigtas. Jei moliūgai buvo pasodinti vėliau sezono metu ir pirmiausia būtų veikiami aukštesnės temperatūros, vyriškų gėlių augimas bus šališkas. Tai ypač aktualu, kai naktimis temperatūra viršija 70 laipsnių F, o dienomis – virš 90 F.

Ar moliūgų žiedai išsiskleidžia daugiau nei vieną kartą?

Tuo pačiu metu daug moteriškų žiedų yra atviri, o žiedadulkes perneša bitės. Dvi problemos šį scenarijų apsunkina. Pirma, moliūgų augalas duoda daug gėlių, tiek vyriškų, tiek moteriškų, paeiliui, o ne visus iš karto.

Kodėl ant savo moliūgų gaunu tik moteriškas gėles?

Skvošo augalai turi atskiras vyriškas ir moteriškas gėles. Jei nėra moteriškų žiedų, neįvyks apdulkinimas. Pagrindinės priežastys, kodėl jūsų moliūgų augalas turi tik vyriškus žiedus, yra aukšta temperatūra ir didelis azoto kiekis dirvožemyje. Taip pat gali būti tiesiog per anksti, kad išdygtų moteriškos gėlės.

Uždarykite vyrišką skvošąžiedai duoda vaisių?

Tik moteriškos gėlės. Patinai neturi kiaušidžių ir, žinoma, neduoda vaisių, tačiau yra gyvybiškai svarbūs, nes suteikia žiedadulkių, reikalingų moteriškoms gėlėms vaisiams gaminti. Ma Nature pirmiausia išaugina vyriškus žiedus, kurie pradeda pritraukti apdulkintojus.

Ar galite išsaugoti vyriškų moliūgų žiedadulkes?

Ar galiu kaip nors išsaugoti vyriškas gėles, kad vėliau apdulkintų rankomis? Taip, bet jūs neturėtumėte dėl to jaudintis. Ne su moliūgu puode savo balkone…

Kodėl mano cukinijos turi daug žiedų, bet neturi vaisių?

Dažniausia priežastis, kodėl cukinijos žydi, bet neduoda derliaus, yra prastas apdulkinimas. Tačiau šią problemą taip pat gali sukelti laistymo problemos, per daug šilumos ir trąšų trūkumas.

Ar norint apdulkinti reikia 2 moliūgų augalų?

5

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: