Kai vasaros karštis įsibėgėja, galite savęs paklausti: „Ar galima tręšti augalus karštu oru? Atsakymas paprastai yra ne. Jei veja, dekoratyviniai augalai arba vaisiai ir daržovės patiria sausros ir (arba) karščio stresą, vasarą tręšimas gali padaryti daugiau žalos nei naudos.
Ar galima tręšti, kai karšta?
Išmintinga būti atsargiems tręšiant veją karštu oru. Geriausias laikas yra tada, kai temperatūra išlieka žemesnė nei 85 laipsniai pagal Farenheitą debesuotomis sąlygomis, naudojant lėto atpalaidavimo formulę. Papildomos trąšos per karščius gali sudeginti veją, o dėl papildomo augimo gali kilti sunkumų vasaros karštyje.
Kada neturėtumėte tręšti augalų?
Apskritai, geriausias laikas tręšti kraštovaizdžio augalus yra maždaug tada, kai jie pradeda aktyviai augti. Blogiausias laikas augalus tręšti yra jų auginimo sezono pabaigoje. Pavyzdžiui, medžiai pradeda atsibusti ir augti ankstyvą pavasarį, o paprastai tręšiami kartą vasario arba kovo mėnesiais.
Ar galima tręšti 100 laipsnių oru?
Paprastai neturėtumėte tręšti žolės karštu oru. Pertręšus gali prireikti pjauti dažniau, o tręšiant netinkamu laiku galima negrįžtamai sugadinti veją. Vasaros vejos priežiūros tvarkaraštyje daugiausia dėmesio turėtų būti skiriama laistymui ir pjovimui pagal poreikį.
Ar galiu naudoti „Miracle Grow“, kai karšta?
Per karščio bangą ar sausrą turėtumėte padaryti pertrauką nuo augalų šėrimo. Tačiau norėdami paruošti juos sąlygoms, kurios gali sukelti karščio stresą, reguliariai duokite jiems Miracle-Gro® vandenyje tirpaus universalaus augalinio maisto (vadovaudamiesi visomis etiketėje nurodytais nurodymais), kad jie būtų gražūs ir stiprūs prieš ateinant nepalankiam orui.
Kokiu paros metu geriausia tręšti augalus?
Geriausias laikas naudoti pesticidus arbatrąšos yra vakare arba anksti ryte iki 8 val. Abu laikas yra tobulas, nes saulė šiuo laikotarpiu neveikia. Tai tas pats reiškinys, kaip ir aukščiau. Išbertas skystas trąšas ar pesticidus augalai geriausiai pasisavina anksti ryte.
Ar galiu tręšti veją per vasaros karštį?
Tręšimas vasaros pradžioje gali suteikti jūsų šiltojo sezono žolei, kuri geriausiai auga maždaug 70 laipsnių pagal Farenheitą, paskatinti augti storą ir sveiką. Tręšiant tinkamu laiku, jūsų žolė gali būti atsparesnė karščiui ir sausrai. Tačiau jei užtepsite per daug, rizikuojate sudeginti veją.
Kokioje temperatūroje turėčiau tręšti?
Geriausias laikas tręšti veją yra tada, kai žolė aktyviai auga, o vėsiojo sezono žolėms – tada, kai temperatūra yra 60–70 laipsnių F. Šiltojo sezono žolės aktyvus augimas paprastai vyksta, kai temperatūra yra tarp 75 ir 85 laipsnių F.
Ar galima tręšti gėles karštą dieną?
Netręškite karštu oru. Per didelis augimas, daug stiebų ir lapų peraugs šaknų sistemą ir sukels stresą, kai šaknys bandys išlaikyti augalą. Reguliariai laistykite.
Kokiu paros metu turėčiau tręšti augalus?
Geriausias laikas naudoti pesticidus ar trąšas yra vakaras arba ankstyvas rytas iki 8 val. Abu laikas yra tobulas, nes saulė šiuo laikotarpiu neveikia. Tai tas pats reiškinys, kaip ir aukščiau. Išbertas skystas trąšas ar pesticidus augalai geriausiai pasisavina anksti ryte.
Ar reikia laistyti po tręšimo?
Jei jūsų veja pateko skystų trąšų, prieš laistydami palaukite, kol ji išdžius, maždaug 2–4 valandas. Jei tai granuliuotos trąšos, nedelsdami laistykite. Viena išimtis: jei tuo pačiu metu gydėte ir piktžoles, palaukite, kol tai padarysišdžiovinkite prieš laistydami, kitaip vanduo nuplaus piktžolių naikintuvą, kol jis pradės veikti.
Ar galima tręšti saulėje?
Vėlyva popietė arba ankstyvas vakaras (žinoma, kai dar yra šviesos) yra geriausias paros metas tręšti veją. Naudojant karštą popietę, saulės spinduliai gali sudeginti žolę, o kai jūsų tikslas yra „vešli ir žalia“, sudegusios žolės peiliukai jos tiesiog nenupjauna.
Kiek laiko užtrunka, kad trąšos suveiktų augalus?
Daugeliu atvejų skystoms trąšoms prireiks mažiausiai 24 valandų, kad jos būtų naudingos jūsų augalams. Priklausomai nuo klimato ir drėgmės, tai gali užtrukti ilgiau. Daugiausia laukiate penkių dienų, kol įvyks reikiamos cheminės reakcijos.
Ar augalus geriau laistyti ryte ar naktį?
Iš tikrųjų geriau laistyti ryte, o ne vakare, nes augalas turi laiko išdžiūti prieš saulei nusileidus. Naktį vanduo linkęs ilsėtis dirvožemyje, aplink šaknis ir ant lapijos, o tai skatina puvimą, grybelių augimą ir vabzdžius.
Ar geriau augalus tręšti prieš lietų ar po jo?
Trąšų naudojimas prieš lietų Trąšas galima išbarstyti prieš lyjant, jei yra švelnesnės arba šviesesnės sąlygos. Žinoma, vanduo yra svarbus augalų augimui ir taip pat svarbus padedant trąšų maistinėms medžiagoms suskaidyti ir įsisavinti per šaknis.
Ar galite permaitinti augalus naudojant „Miracle Grow“?
Ar galite permaitinti augalus naudojant „Miracle Grow“? Per didelis Miracle-Gro naudojimas sistemingai sudegina jūsų pasėlius, nes jie nesugeba absorbuoti vandens. Taip yra dėl produkte esančių druskų kaupimosi. Per daug jo taip pat gali nuvyti jūsų augalai.
Ar reikia laistyti po tręšimo?
Jei jūsų veja pateko skystų trąšų, prieš laistydami palaukite, kol ji išdžius, maždaug 2–4 valandas. Jei tai granuliuotos trąšos, nedelsdami laistykite. Viena išimtis: jei tuo pačiu metu gydėte piktžoles vietoje, prieš laistydami palaukite, kol jos išdžius, nes priešingu atveju vanduo nuplaus piktžoles naikinančią medžiagą, kol pradės veikti.
Ar galima tręšti veją liepos mėnesį?
Būtinai patręškite birželį ir rugpjūtį, o jei reikia, tręškite ir liepos mėnesį.
Kokioje temperatūroje nereikėtų tręšti?
Temperatūra, žemesnė nei 60–70 laipsnių pagal Farenheitą, yra per šalta, kad būtų galima tręšti veją. Esant tokiai temperatūrai, jūsų veja pereina į ramybės būseną, kad apsisaugotų nuo šalčio. Jei tręšiate veją žemesnėje temperatūroje, vietoje jos pamaitinsite piktžoles, o jūsų vejos šaknų augimas sulėtės.
Kiek reikia laistyti po tręšimo?
Kiek laistyti veją po tręšimo? Bendra vejos laistymo taisyklė yra 1–2 coliai per savaitę. Geriausias būdas tai pasiekti – gerai „pamirkyti“ veją giliai laistant. Tikslas yra mirkyti veją, kol dirva bus drėgna iki kelių colių gylio.
Ar geriau augalus tręšti prieš lietų ar po jo?
Trąšų naudojimas prieš lietų Trąšas galima išbarstyti prieš lyjant, jei yra švelnesnės arba šviesesnės sąlygos. Žinoma, vanduo yra svarbus augalų augimui ir taip pat svarbus padedant trąšų maistinėms medžiagoms suskaidyti ir įsisavinti per šaknis.
Ar galiu tręšti kas 2 savaites?
Ar galiu tręšti veją kas 2 savaites? Norint išvengti pertręšimo, nerekomenduojama tręšti kas dvi savaites. Tręšimas kas dvi savaites gali sukelti problemų, tokių kaip vejos nudegimas, per didelis žolės augimas ir užterštasvandens, kuris gali sukelti toksiškų dumblių augimą.
KOMENTARAI