Ar taikos lelija mėgsta kavos tirščius?

Kurį mėnesį sodinate saulėgrąžas?
Ar braškiniai alpinistai?
Kuriems kambariniams augalams naudingi kiaušinių lukštai?
Kaip kaulų miltus tepate augalams?
Ar galite išsaugoti minkštą agurką?


Kambarinių augalų tręšimas yra svarbus augalų priežiūros žingsnis, ypač tokių augalų, kaip Taikos lelijos, atveju. Kavos tirščiai yra puiki trąša kambariniams augalams, nes juose gausu azoto (2,5-3%). Tai būtina maistinė medžiaga, jei jūsų taikos lelijos turėtų žalius lapus ir tvirtus stiebus.

Koks augalas mėgsta kavos tirščius?

Šviežios kavos tirščiai rūgštingiems augalams Jūsų rūgštingumą mėgstantys augalai, tokie kaip hortenzijos, rododendrai, azalijos, pakalnutės, mėlynės, morkos ir ridikai, gali pasistiprinti šviežiomis rūgštimis. Tačiau pomidorai nemėgsta šviežių kavos tirščių; neleiskite jiems patekti į tą sodo plotą.

Ar galiu naudoti kavos tirščius ant savo taikos lelijos?

Taip, kavos tirščiai gali būti naudingi jūsų ramybės lelijoms. Visų pirma kaip trąša dėl didelio maistinių medžiagų kiekio. Dirvožemis taip pat yra rūgštus, todėl sumažėja dirvožemio pH. Kavos tirščiai jūsų vazono dirvoje gali apsisaugoti nuo kambarinių augintinių, tokių kaip katės ir amp; taip pat padeda pakeisti lapų rudumą ant taikos lelijų.

Kokie augalai nemėgsta kavos tirščių?

Daugeliu atvejų dirvožemis yra per rūgštus, kad jį būtų galima naudoti tiesiai ant dirvožemio, net ir rūgštingumą mėgstantiems augalams, tokiems kaip mėlynės, azalijos ir agurkai. Kavos tirščiai stabdo kai kurių augalų, įskaitant pelargonijų, šparaginių paparčių, kininių garstyčių ir italinių rugiagėlių, augimą.

Kokios trąšos yra geriausios taikos lelijai?

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0