Ar šparaginės pupelės auga greitai?

Ar šparaginės pupelės auga greitai?

Kiek saulės reikia pipirų augalui?
Ar vynuogė yra alpinistas ar vijoklis?
Ar agurkus reikia pradėti auginti patalpose?
Ar galime naudoti Epsom druską visiems augalams?
Kuri gėlė auga greičiausiai?


Šparaginės pupelės yra greitai auganti kultūra. Per 50–55 dienas nuo pasodinimo gausite skanių šparaginių pupelių nuo savo krūminių pupelių augalų. Karštinės pupelės užauga maždaug savaite ilgiau, todėl po 55–60 dienų po pasodinimo turėtumėte turėti skanių pupelių.

Kaip greitai auga šparaginės pupelės?

Paprastai krūminės pupelės būna paruoštos derliui nuimti per 50–55 dienas, o stulpines pupeles galima nuimti per 55–60 dienų. Pupelių ankštys yra paruoštos nuimti, kai jos yra keturių–šešių colių ilgio ir šiek tiek kietos, o pupelės neišsikiša pro odą.

Kiek laiko užtruks šparaginės pupelės?

Priklausomai nuo veislės, šparaginės pupelės turėtų būti paruoštos nuimti praėjus 45–60 dienų po pasodinimo. Nuimkite pupeles, kol jos dar nesubrendusios ir nevisiškai išsivysčiusios. Taip pupelės bus skanesnės ir švelnesnės.

Kaip dažnai reikia laistyti šparagines pupeles?

Paprastai šparaginėms pupelėms per savaitę reikia apie 1–1,5 colio arba maždaug 2,5–3,8 centimetro vandens. Augalus reikia laistyti kasdien, o geriausia – ryte. Tai svarbu, nes laistyti juos vidury dienos yra neveiksminga dėl garavimo.

Kas skatina pupelių augimą greičiau?

Vienas iš būdų sparčiau augti pupeles – pasodinti jas į šiltą žemę. Pupelės mėgsta šiltą orą, jame greitai sudygs ir augs. Kitas būdas sparčiau augti pupeles – patręšti jas daug fosforo turinčiomis trąšomis. Tai padės augalams sukurti stiprią šaknų sistemą ir išauginti daugiau žiedų bei pupelių.

Kaip greitai auga šparaginių pupelių augalai?

Paprastai krūminės pupelės būna paruoštos derliui nuimti per 50–55 dienas, o stulpines pupeles galima nuimti per 55–60 dienų. Pupelių ankštys yra paruoštos nuimti, kai jos yra keturių–šešių colių ilgio ir šiek tiek kietos, o pupelės neišsikiša pro odą.

Kurį mėnesį darytiar sodinate pupeles?

Kaip minėta pirmiau, sėklas būtina sėti po paskutinės šalčio datos pavasarį arba likus 10–12 dienų iki pirmųjų numatomų šalnų datos rudenį. Jūs nenorite sodinti per anksti pavasarį, nes daigumas yra daug lėtesnis, kai žemė yra šalta ir drėgna. Jei įmanoma, pasodinkite pupelių sėklas prieš lietų.

Ar šparaginėms pupelėms reikia pilnos saulės?

Šalioms pupelėms taip pat reikia pilnos saulės – mažiausiai šešias valandas tiesioginių saulės spindulių kasdien. Šparagines pupeles taip pat galite įsigyti kaip sodinukus arba galite jas auginti patys namuose.

Kaip dažnai reikia skinti šparagines pupeles?

Vienas iš pagrindinių šparaginių pupelių derliaus nuėmimo dalykų yra tai daryti reguliariai. Pupelių skynimas skatina jūsų augalus duoti daugiau ir suteikia ilgesnį derliaus laikotarpį. Planuokite nuimti derlių kas 2–3 dienas, kai prasidės pupelių sezonas.

Ar „Miracle Grow“ tinka šparaginėms pupelėms?

Jei ieškote puikaus varianto šparaginėms pupelėms, rekomenduoju universalų augalinį maistą „Miracle-Gro“. Tai viena geriausių žaliųjų pupelių trąšų! Šios trąšos akimirksniu maitina didesnes, geresnes šparagines pupeles. Galite tepti kas dvi savaites su sodo šėrykla.

Ar šparaginėms pupelėms reikia trąšų?

Geras šparaginių pupelių derlius gali sužlugdyti jūsų vasaros valgio ir konservavimo planus. Jei turite sodininkystės žinių, galbūt jau žinote, kad šis augalas gamina azotą. Tačiau vien azoto neužtenka. Štai kodėl jūsų šparaginėms pupelėms reikia trąšų, kurios padėtų joms maitintis per auginimo sezoną.

Ar turėtumėte genėti šparaginių pupelių augalus?

Genėjimas. Iš tikrųjų nereikia genėti šparaginių pupelių kaip reguliarios jų priežiūros dalies. Tačiau galite pašalinti visus pažeistus ar pakitusios spalvos lapus, kad jie atrodytų gražiai.

Kokių rūšių pupelės augagreičiausias?

Bush pupelių veislės dažniausiai auga greičiausiai. Tokios veislės kaip „Topcrop“ ir „Contender“ gali būti nuimamos vos per 48 dienas, pažymi Arkanzaso universitetas.

Ar šparaginės pupelės grįžta kiekvienais metais?

Dauguma pupelių yra vienmečiai sodo augalai, tačiau kai kurias galima auginti kaip daugiamečius augalus ir kiekvieną sezoną derlius bus derlingas.

Kaip greitai dygsta pupiniai augalai?

Esant geroms sąlygoms, pupelės sudygsta per 8–10 dienų. Pupelės gali užtrukti 2 savaites ar ilgiau, jei dirvožemio temperatūra yra žemesnė nei 60 ° F. Prieš sodindami pupeles, palaukite, kol dienos temperatūra bus aukštesnė nei 75 °F, kad sėklos greitai sudygtų.

Kokie augalai auga greičiausiai?

Mažytis vandens augalas Wolffia, dar žinomas kaip ančiukas, yra greičiausiai augantis žinomas augalas.

Kaip greitai auga šparaginių pupelių augalai?

Paprastai krūminės pupelės būna paruoštos derliui nuimti per 50–55 dienas, o stulpines pupeles galima nuimti per 55–60 dienų. Pupelių ankštys yra paruoštos nuimti, kai jos yra keturių–šešių colių ilgio ir šiek tiek tvirtos, o pupelės neišsikiša pro odą.

Ar šparaginėms pupelėms reikia grotelių?

Bush pupelės auga kompaktiškai (pasiekia maždaug dviejų pėdų aukščio) ir nereikalauja papildomos atramos iš tokios konstrukcijos kaip grotelės. Pupelės auga kaip vijokliniai vynmedžiai, kurie gali siekti 10–15 pėdų aukščio ir reikalaujantys grotelių arba kuoliukų.

Ar galima šparagines pupeles auginti vazonuose?

Pakeliamos lysvės yra idealios, tačiau šparagines pupeles galima auginti ir vazonuose bei vazonuose. Pupelėms rinkitės didelę langelį arba puodą, kurio skersmuo ne mažesnis kaip 15 colių. Pupelėms skirtas indas turi būti bent 18 colių skersmens.

Ką augalą galiu papildyti šparaginėmis pupelėmis?

Kai kurie kiti augalai, puikiai tinkantys pupoms, yra morkos, kopūstai, Briuselio kopūstai, salierai, lapiniai kopūstai, braškės, šveicarai.mangoldai, pomidorai, salotos, žirniai, žiediniai kopūstai, petražolės, špinatai ir pikantiški.

Kaip vėlai galiu sodinti pupeles?

Dar ne vėlu sėti pupeles, sako Goodspeed. Liepos pradžioje pasodintos pupelės paprastai pradeda derėti rugpjūčio viduryje ir tęsiasi iki šalnų. Vėlyvas sodinimas padeda išvengti meksikietiško vabalo, kuris paprastai puola tik ankstyvąsias pupeles.

Kokios trąšos yra geriausios pupelėms?

Geriausios pupelėms skirtos trąšos turi 5–10–10 NPK, todėl jose mažai azoto (N), o daugiau kalio (P) ir fosforo (K). Azotas gali padidinti derlių, jei dirvoje, kurioje sodinate, yra mažai azoto (N).

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: