Ar sodinukams reikia tamsos?

Ar pomidorų augalai auga naktį?
Kaip dažnai galite dėti kavos tirščius ant pomidorų augalų?
Kiek laiko agurkų augalai duos vaisių?
Ar agurkai geriau auga ant žemės ar ant grotelių?
Ar ištraukus morką galima persodinti?


Taip, tiesa, kad jūsų sodinukams reikia daug ryškios šviesos, kad jie augtų sveiki ir stiprūs, tačiau jiems taip pat reikia tamsos periodo, kad jie klestėtų. Paprastai sodinukai turėtų gauti maždaug 14–16 valandų šviesos per dieną, kai jie yra į pietų pusę nukreiptame lange.

Ar sodinukai gali gauti per daug šviesos?

Tiesa, kad jūsų sodinukams reikia ryškios šviesos, kad jie augtų sveiki ir stiprūs, tačiau per ryški LED lemputė gali juos sugadinti, jei ji yra per arti. Be to, sodinukams taip pat reikia tamsos periodo, kad jie augtų. Paprastai pipirų daigai turėtų gauti maždaug 12–16 valandų šviesos per dieną.

Ar sodinukams reikia šviesių ar tamsių?

Dauguma sėklų geriausiai sudygsta, kai jos dedamos į tamsą. Šviesa, kuri yra labai svarbi daigų vystymuisi, iš tikrųjų gali sustabdyti daigumo procesą.

Ar sodinukai turėtų gauti 24 valandas šviesos?

Ar sodinukams reikia 24 valandų apšvietimo? Ne, ir jūs neturėtumėte sodinti sodinukų po auginimo lemputes 24 valandas per parą. Jiems, kaip ir mums, reikia pailsėti naktį. Svarbu laikytis įprasto saulės spindulių režimo, kitaip jūsų sodinukai nukentės, kai ateis laikas juos išnešti į lauką.

Ar sodinukams reikia pertraukos nuo šviesos?

Skirtingiems augalams reikia skirtingo šviesos intensyvumo, tačiau daugumai sodui auginamų sodinukų žydėti reikės didesnio intensyvumo šviesos. Paprastai lapai turi būti maždaug 2–4 colių atstumu nuo šviesos šaltinio (darant prielaidą, kad naudojama fluorescencinė lemputė – žr. toliau).

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: