Ar pupelės ir agurkai gali dalytis grotelėmis?

Ar pupelės ir agurkai gali dalytis grotelėmis?

Kuris vaisius yra seniausias Indijoje?
Kas atsitiks, jei pasėsite sėklą per giliai?
Ar kraujo miltai tinka agurkams?
Ar Epsom druska pakenks pomidorų augalams?
Ar morkų lapai yra valgomi?


Ten, kur trūksta vietos, kai kurie sodininkai ant bendros grotelės susodina pupeles su agurkais ar pomidorais. Ši schema geriausiai veikia, kai pomidorai jau gerai įsišakniję iki pupelių pasodinimo.

Ar galima ant tų pačių grotelių auginti žirnius ir agurkus?

Agurkai ir žirniai yra geri kompanioniniai augalai. Tai reiškia, kad jie auga sveiki vienas šalia kito, todėl prasminga leisti jiems dalytis grotelėmis. Grotelės taupo vietą sodininkams, norintiems auginti vynmedžius, o ne visame sode ir kieme.

Kodėl neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų?

Bendrios agurkų ir pomidorų ligos Fitoftorinis maras ir šaknų puvinys yra rimtesnės problemos, nes šios ligos sukėlėjai gali nusiaubti ir agurkus, ir pomidorus.

Ar agurkus geriau auginti ant grotelių ar ant žemės?

Treluotus agurkus lengviau skinti ir jie mažiau jautrūs ligoms. Agurkams geriausiai sekasi, jei jie gali lipti, o ne pasklisti ant žemės. Vynmedžių ūseliai sugriebs tvoras, virveles, vielos groteles ar aukštus narvus, kad vynmedžiai liptų į konstrukcijas.

Ką darote su agurkais ant grotelių?

Agurkų vynmedžiai auga natūraliai, bet jums gali tekti jiems padėti. Kai kurie gali likti ant žemės ir pereiti prie kaimyninių augalų. Tokiu atveju vynmedžius švelniai apvyniokite aplink grotelę. Jei jie nebendradarbiauja, vynmedžius laisvai pririškite prie grotelių, kol ūseliai ims kabėti.

Ar galiu kartu sodinti pomidorus ir agurkus?

Pomidorai ir agurkai puikiai auga kartu, ypač šiltnamyje, todėl yra idealūs kompanioniniai augalai. Jie gerai laikosi panašiomis dirvožemio sąlygomis, o užaugti ir paruošti derliui užtrunka maždaug tiek pat.

Ką galiu sodinti šalia šparaginių pupelių?

Kai kurie kiti augalai, kuriePuikus pupelių kompanionas yra morkos, kopūstai, Briuselio kopūstai, salierai, lapiniai kopūstai, braškės, šveicariniai mangoldai, pomidorai, salotos, žirniai, žiediniai kopūstai, petražolės, špinatai ir pikantiški.

Kodėl neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų?

Bendrios agurkų ir pomidorų ligos Fitoftorinis maras ir šaknų puvinys yra rimtesnės problemos, nes šios ligos sukėlėjai gali nusiaubti ir agurkus, ir pomidorus.

Ar galima ant tų pačių grotelių auginti žirnius ir agurkus?

Agurkai ir žirniai yra geri kompanioniniai augalai. Tai reiškia, kad jie auga sveiki vienas šalia kito, todėl prasminga leisti jiems dalytis grotelėmis. Grotelės taupo vietą sodininkams, norintiems auginti vynmedžius, o ne visame sode ir kieme.

Ko neturėtumėte sodinti šalia šparaginių pupelių?

Geriausia nesodinti jokių pupelių šalia aliuminių šeimos narių, pavyzdžiui, svogūnų, porų, česnakų ir laiškinių svogūnų. Svogūnų augalų auginimas šalia pupinių augalų stabdys augimą, nes augalai išskiria medžiagą, kuri naikina naudingas bakterijas šalia pupelių šaknų.

Kas gerai auga šalia šparaginių pupelių?

Kai kurie kiti augalai, puikiai tinkantys pupelėms, yra morkos, kopūstai, Briuselio kopūstai, salierai, lapiniai kopūstai, braškės, šveicariniai mangoldai, pomidorai, salotos, žirniai, žiediniai kopūstai, petražolės, špinatai ir pikantiški augalai.

Kiek vietos reikia agurkų augalui?

Trumpas agurkų auginimo vadovas Laikykite agurkus 36–60 colių atstumu vienas nuo kito (12 colių atstumas tarp grotelių augalams) vietovėje, kurioje gausu saulės ir derlingos, gerai nusausintos dirvos, kurios pH nuo 6,0 iki 6,8. Pagerinkite vietinį dirvožemį, įmaišydami kelis colius pasenusio komposto ar kitos turtingos organinės medžiagos.

Ar agurkams reikia pilnos saulės?

Kaip geriausiai auga agurkai? Agurkai geriausiai augs saulėtoje ir derlingoje dirvoje, su šiltatemperatūra ir daug vandens kiekvieną savaitę.

Į kurią pusę turi būti nukreiptas agurkų grotelės?

Greičiausiai šiaurė / pietūs agurkams suteiks šiek tiek pastovesnės saulės.

Kiek agurkų auga ant grotelių?

Kvadratinėje pėdoje galite patogiai auginti du agurkų augalus, išdėstytus 6 colių atstumu vienas nuo kito.

Ar galima sodinti paprikas prie agurkų?

Pipirai – pipirų augalai yra geri šparagų, baziliko, morkų, agurkų, baklažanų, endivijų, raudonėlių, petražolių, rozmarinų, moliūgų, šveicariškų mangoldų ir pomidorų kaimynai.

Ar galima kartu sodinti paprikas ir pupeles?

Pupelės. Be azoto fiksavimo dirvoje ir padėjimo maitinti kitus sodo augalus, pupelės gali suteikti ir kitų privalumų pipirų augalams, įskaitant piktžolių išstumimą, vėjų blokavimą arba dalinį pavėsį.

Ką sodinti pomidorais, kad neliktų vabzdžių?

Daugiau žolelių ir amp; Gėlės, kurias reikia sodinti su pomidorais, kad išvengtumėte vabzdžių: nenustokite sodinti medetkų su pomidorais. Norėdami toliau apsisaugoti nuo kenkėjų, taip pat galite pasodinti baziliką, pupeles, bičių balzamą, agurklę, saldžiąją agurką, laiškinius česnakus, česnakus, nasturtes, mėtas, anyžius, svogūnus ir petražoles.

Ar galiu sodinti medetkas su pupelėmis?

Pupelės turi sąjungininką medetkų augaluose. Šie du augalai ne tik laikomi kompanioniniais augalais, o tai reiškia, kad jie yra abipusiai naudingi vienas kitam, bet ir medetkos (Tagetes spp.) iš tikrųjų apsaugo jūsų krūmines pupeles.

Ar galiu sodinti cukinijas ir agurkus vienas šalia kito?

Kaip ir kitų moliūgų augalų, cukinijų ir agurkų nepatartina sodinti kartu. Agurkai yra Cucurbitaceae šeimos nariai, kaip ir cukinijos, todėl jie konkuruos dėl vietos ir maistinių medžiagų. Be to, auginant kelis panašius augalus toje pačioje vietoje, kenkėjams gali būti lengviaukad rastume augalus.

Ar galima kartu sodinti medetkas ir agurkus?

Sodinant medetkų kompanionus pagerėja baziliko, brokolių, kopūstų, agurkų, baklažanų, moliūgų, lapinių kopūstų, bulvių, moliūgų ir pomidorų augimas. Medetkos taip pat yra geras melionų kompanionas, nes atbaido vabalus.

Kaip dažnai reikia laistyti agurkus?

Suteikite jiems pilną saulę ir daug vietos augti ir treniruokite juos ant grotelių ar tvoros. Agurkai geriausiai veikia reguliariai giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras kelias dienas yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0