...

Ar prieš sodinant saulėgrąžas reikia mirkyti?

Ar užtenka rytinės rasos trąšoms?
Ar turėtumėte sodinti agurkus ant kalvos?
Ar yra agurkų be sėklų?
Ar galite auginti česnaką iš gvazdikėlio namuose?
Kuris iš jų yra vijoklis?


Saulėgrąžos (Helianthus annuus) yra kilusios iš Šiaurės Amerikos, o tai reiškia, kad jos gana laimingai augs daugelyje klimato sąlygų, kol gaus pakankamai saulės. Jas lengva auginti ir net nereikia mirkyti saulėgrąžų prieš sodinant jas tiesiai į savo sodą.

Ar reikia mirkyti saulėgrąžų sėklas?

Pirmasis bet kokio daiginimo veiksmas yra sėklų ar grūdų mirkymas. Tiesą sakant, turėtumėte tai daryti su visomis savo sėklomis, grūdais ir riešutais. Taip, perskaitėte teisingai, pamirkykite juos nuo 1,5 iki 24 valandų, prieš valgydami žalius arba gamindami.

Kiek laiko reikia mirkyti saulėgrąžas prieš sodinant?

Per daug mirkant vandenyje, sėkla nuskęs. Daugumą sėklų rekomenduojama mirkyti tik 12–24 valandas ir ne ilgiau kaip 48 valandas. Kai kurių rūšių augalų sėklos gali išgyventi ilgiau mirkant, tačiau tai daryti reikėtų tik tuo atveju, jei tai rekomenduojama konkrečiose šios rūšies instrukcijose.

Kaip paruošiate saulėgrąžų sėklas prieš sodinimą?

Prieš kepdami sėklas pamirkykite per naktį. Išmirkę arba išvirę sėklas, perkoškite jas per sietelį (neskalaukite) ir išrinkite visas saulėgrąžas. Tada keletą valandų prieš kepdami išdžiovinkite sėklas ant laikraščio sluoksnio, o po to popieriniais rankšluosčiais. Kepkite 30 minučių 325 laipsnių temperatūroje.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: