Ar nuimti vyriškus žiedus nuo agurkų augalų?

Ar galite į kompostą įdėti per daug kiaušinių lukštų?
Ar bambukas greitai auga?
Kodėl arbūzų augalai turi vynmedžius?
Kodėl augalų negalima sodinti labai arti vienas kito?
Kas atsitinka, kai agurkai gauna per daug saulės?


Šiltnamio efektą sukeliančių agurkų augalai užaugina ilgus, lygius vaisius, panašius į tuos, kuriuos rasite prekybos centre. Šiems augalams nereikia apdulkinimo – iš tikrųjų turėtumėte pašalinti visus vyriškus žiedus, kad apsidulkintumėte, kitaip vaisiai taps kartūs.

Ar reikia pašalinti vyriškas gėles nuo agurkų?

Jei leisite vyriškoms gėlėms vystytis ir apdulkinsite moteriškąsias gėles, išsivysčiusių vaisių poskonis bus nemalonus, nes sėklose yra kartaus junginio, vadinamo cucurbitacinu. Taigi padarykite įprastą darbą, kad pašalintumėte vyriškus žiedus, o vaisiai būtų be sėklų ir saldūs.

Kodėl ant mano agurko augalo yra tik vyriškos gėlės?

Prasta mityba. Jei žydi vyriški žiedai, bet nėra moteriškų žiedų, nors ir laukėte, kol augalas subręs, gali būti, kad jūsų augalas negauna tinkamos mitybos. Moteriškiems žiedams išauginti reikia daugiau energijos, todėl būtinai atitinkamai patręškite augalą.

Ar vyriškos agurkų gėlės duoda vaisių?

Galite atpažinti vyriškas gėles, nes už jų nėra mažo vaisiaus. Jie gamina žiedadulkes, reikalingas vaisiui susidaryti, tačiau vaisių negamina. Moteriškoji gėlė, priešingai, turi mažą vaiselį už žiedo dar prieš jai išsiskleidus.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0