Ar normalu, kad agurkų lapai nuvysta?

Ar bazilikas apsaugo nuo uodų?
Kiek laiko trunka apsinuodijimas agurkais?
Ką Epsom druska daro rožėms?
Kodėl mano agurkai susitraukia?
Ar galite pertręšti augalus su „Miracle-Gro“?


Normalu, kad agurkų augalai dieną nuvysta, o naktį atgyja. Jei atrodo, kad jūsų augalo lapai visą laiką nukrenta, gali būti, kad jis turi ligą, vadinamą bakteriniu vytuliu. Pasak Clemson Cooperative Extension, agurkų vabalai augalams platina Erwinia tracheiphila bakteriją.

Kodėl mano agurkų lapai vytsta?

Agurkų bakterinį vytimą sukelia bakterija Erwinia tracheiphila, kuriai iš pradžių būdingas atskirų lapų, ypač tų, kuriuose yra agurkų vabalo pažeidimų, vytimas ir džiūvimas. Agurkai ir muskuso melionai yra jautresni nei moliūgai ar moliūgai; arbūzų liga retai būna problema.

Kaip atrodo perlaistytas agurkas?

Lapų pageltimas yra dažnas perlaistymo požymis. Kai šaknys sėdi vandenyje, jos pažeidžiamos ir negali pasisavinti maistinių medžiagų. Kai lapai pagelsta nuo perlaistymo, jie dažnai būna sustingę, suglebę ir gali nukristi. Kai taip atsitiks, patikrinkite drenažą aplink agurko pagrindą ir sumažinkite laistymą.

Ar normalu, kad agurkų lapai nuvysta saulėje?

Šilumos stresas Agurkai kartais nuvysta per didelius karščius, ypač kai karštį lydi džiovinantis vėjas. Tokiomis sąlygomis lapai greičiau praranda vandenį, nei šaknys gali paimti drėgmę iš dirvos.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: