Ar medetkos apsaugo nuo pomidorų kirminų?

Kodėl agurkus reikia sodinti į piliakalnius?
Kodėl ji vadinama braške?
Kaip greitai išauga agurkai?
Kiek vandens reikia agurko sėklai?
Kodėl mano maži agurkai nukrenta?


Medetkų kenkėjų atbaidymo priemonė Medetkose esantys eteriniai aliejai atbaido daugelį vabzdžių, įskaitant kandį, kuri deda pomidorų raguolį. Sodinkite medetkas aplink pasėlius, kurie pritraukia pomidorų raguočius, taip pat visame sode.

Ar medetkas tinka sodinti su pomidorais?

Medetkos jau seniai sodinamos šalia pomidorų augalų ir ne tik dėl gražių žiedų. Graži medetka. Medetkos – ramunėlių šeimos žydintis augalas – yra dažni pomidorų kompanionai. Ilgame sodininkų paprotyje manoma, kad medetkos padeda pomidorams išvengti kenkėjų.

Ką sodinti prie pomidorų, kad nuo kenkėjų neatsirastų?

Daugiau žolelių ir amp; Gėlės, kurias reikia sodinti su pomidorais, kad išvengtumėte vabzdžių: nenustokite sodinti medetkų su pomidorais. Norėdami toliau apsisaugoti nuo kenkėjų, taip pat galite pasodinti baziliką, pupeles, bičių balzamą, agurklę, saldžiąją agurklę, laiškinius česnakus, česnakus, nasturtes, mėtas, anyžius, svogūnus ir petražoles.

Ko negalima sodinti šalia medetkų?

Sodinant medetkų kompanionus pagerėja baziliko, brokolių, kopūstų, agurkų, baklažanų, moliūgų, lapinių kopūstų, bulvių, moliūgų ir pomidorų augimas. Medetkos taip pat yra geras melionų kompanionas, nes atbaido vabalus. Pupelės ir kopūstai yra išvardyti kaip netinkami medetkų kompanionai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: