...

Ar Libano agurkams reikia apdulkinimo?

Kaip pjaustote agurkus?
Ar galima kasmet sodinti salotas toje pačioje vietoje?
Ar agurkus reikia šaldyti?
Per kiek laiko granuliuotos trąšos ištirpsta?
Kodėl mano agurkų augalas pagelsta?


Libano agurkų apdulkinti nereikia. Derliaus nuėmimas: nuimkite agurkus pagal rinkos dydį ir atsargiai tvarkykite, kad nepažeistumėte odos.

Ar Libano agurkai turi vyriškus ir moteriškus žiedus?

Agurkų augalams apdulkinti reikalingi vabzdžiai, pavyzdžiui, bitės. Augalas ant to paties augalo augina ir vyriškus, ir moteriškus žiedus.

Kokios rūšies agurkams nereikia apdulkinimo?

Partenokarpiniai agurkai yra agurkų veislės, kurių agurkams auginti nereikia apdulkinimo. Kartais apibūdinama kaip savidulkė, techniškai tai netiesa; nes neapdulkintos moteriškos gėlės vis tiek duos vaisius, o kadangi jos neapdulkinamos, gausite ir besėklių agurkų.

Ar turėtumėte pašalinti vyriškus agurkų žiedus?

Šiltnamio efektą sukeliančių agurkų augalai užaugina ilgus, lygius vaisius, panašius į tuos, kuriuos rasite prekybos centre. Šiems augalams nereikia apdulkinimo – iš tikrųjų turėtumėte pašalinti visas vyriškas gėles, kad apsidulkintumėte, nes kitaip vaisiai bus kartūs.

Kodėl mano agurkų augalai žydi, bet neduoda vaisių?

Agurko augalas žydės, bet neduos vaisių, jei ant augalo trūksta vyriškų arba moteriškų žiedų. Vaisių trūks ir dėl prasto apdulkinimo. Augimo sąlygos (pavyzdžiui, temperatūra, oras ir azoto lygis) taip pat turi įtakos apdulkinimui ir gėlių augimui.

Kiek kartų reikia apdulkinti agurkus?

Reguliariai apdulkindami rankomis (maždaug kartą per savaitę), turėtumėte pastebėti didesnį vaisių formavimąsi. Tiesą sakant, sakyčiau, kad ant savo augalų gausite du ar tris kartus daugiau agurkų.

Kaip sužinoti, ar jūsų agurkai yra apdulkinti?

Nuvytančios ir mirštančios gėlės yra vieni pirmųjų požymių, kad jūsų agurkas yra apdulkintas. Kai agurkas buvo apdulkintas,ryškiai geltona gėlė jūsų mažyčių vaisių vytimo pabaigoje. Kai nukrenta moteriškas agurko žiedas, tai reiškia, kad jūsų agurkas buvo sėkmingai apdulkintas.

Ar norint apdulkinti reikia 2 agurkų augalų?

Viennamių agurkų apdulkinimas Tokiems agurkų augalams apdulkinti nereikia kitos veislės agurkų augalo. Tačiau jiems reikia bičių, kitų vabzdžių ar vėjo, kad žiedadulkės iš vyriškų gėlių paskleistų moteriškas. Jei šių pagalbinių priemonių nėra, sodininkai gali imtis rankų apdulkinimo.

Ar norint gauti vaisių reikia dviejų agurkų augalų?

Nors norint gauti vaisių, reikia tik vieno vienanamio agurko augalo, nepakenks turėti daugiau nei vieną augalą. Tiesą sakant, daugiau augalų reiškia daugiau gėlių, o tai savo ruožtu reiškia daugiau bičių. Tai suteiks jūsų augalams daugiau galimybių sėkmingai apdulkinti ir duoti daugiau vaisių.

Kaip atskirti vyrišką ir moterišką agurko žiedą?

Galite atpažinti vyriškas gėles, nes už jų nėra mažo vaisiaus. Jie gamina žiedadulkes, reikalingas vaisiui susidaryti, tačiau vaisių negamina. Moteriškoji gėlė, priešingai, turi mažą vaiselį už žiedo dar prieš jai išsiskleidus.

Kodėl mano agurko augalas turi visus vyriškus žiedus?

Kadangi agurkų ir cukinijų augalai apdulkina bites, daug patinėlių žydi ir šurmuliuojantis bičių aktyvumas yra teigiamas ženklas ir užtikrina gerą apdulkinimą – antrasis vyriškos lyties žiedų darbas – atėjus laikui.

Ar agurkai žydi vyriški ir moteriški?

Dauguma šiltnamio efektą sukeliančių agurkų augalų išaugina ir vyriškus, ir moteriškus žiedus – nesunku atskirti, nes vyriškos gėlės turi paprastus stiebus, o moteriškos gėlės turi miniatiūrinius vaisius, besiformuojančius už žiedlapių.

Kodėl mano agurkų augalas turi tikvyriškos gėlės?

Prasta mityba. Jei žydi vyriški žiedai, bet nėra moteriškų žiedų, nors laukėte, kol augalas subręs, gali būti, kad jūsų augalas negauna tinkamos mitybos. Moteriškiems žiedams išauginti reikia daugiau energijos, todėl būtinai atitinkamai patręškite augalą.

Ar turėčiau nuskabyti agurkų žiedus?

A: Nuimkite žiedus, jei norite daugiau stiebų ir lapų, ypač jei augalas jaunas. Galite pašalinti gėles iš apačios, kad augalas daugiau dėmesio skirs viršutiniams agurkams (taip pat agurkai nenulips nuo žemės).

Kaip paskatinti agurkus duoti vaisių?

Įsitikinkite, kad kiekvieną savaitę jie gauna po colį vandens. Išnaudokite visas maisto auginimo pastangas reguliariai maitindami augalus vandenyje tirpiu augaliniu maistu. Kai žemė įšyla, uždėkite šiaudų mulčio sluoksnį, kad vaisiai būtų švarūs ir išvengtumėte šliužų ir vabalų. Nuimkite agurkų derlių, kai jie bus pakankamai dideli, kad galėtumėte valgyti.

Kaip žinoti, ar agurko gėlė yra vyriška ar moteriška?

Dauguma šiltnamio efektą sukeliančių agurkų augalų išaugina ir vyriškus, ir moteriškus žiedus – nesunku atskirti, nes vyriškos gėlės turi paprastus stiebus, o moteriškos gėlės turi miniatiūrinius vaisius, besiformuojančius už žiedlapių.

Kaip privilioti agurkus apdulkintojus?

Gėles sodinkite į gumulėlius arba skėčius, kad apdulkintojai galėtų lengviau rasti ir sukurti poilsio ir lizdų vietas. Sodinkite apdulkintojams nekenksmingus medžius, tokius kaip sedula, vyšnios, gluosniai ir populiarūs tiekti žiedadulkes, tiek nektarą sezono pradžioje, kai sunku gauti maisto.

Kodėl aš neauginu agurkų ant savo augalų?

Daug azoto turinčių trąšų augalai gali išauginti daugiau žalumynų nei agurkai. Kitas agurkų auginimo veiksnys yra apdulkinimas. Žiedadulkės turi būti perkeltos išvyrišką į moteriškąją gėlę, kad duotų vaisių.

Ar galiu naudoti pomidorų trąšas agurkams?

Dažniausiai taip, pomidorų trąšas galima naudoti agurkams. Tiesiog patikrinkite NPK santykį, kad įsitikintumėte, jog azoto (N) kiekis nėra didesnis nei kiti skaičiai.

Ar gali vienas augalas apsidulkinti?

Kai kuriuose augaluose savaiminio apdulkinimo procesas išsivystė. Tai reiškia, kad viena gėlė gali apsidulkinti pati arba kitos gėlės ant to paties augalo stiebo. „Autogamija“: tai vienos gėlės apdulkinimas.

Ar turėtumėte laistyti agurkus kasdien?

Geriausiai agurkai laistomi reguliariai, giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras kelias dienas yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Ar agurkai kryžmiškai apdulkins kitus agurkus?

Agurkai gali apsidulkinti su bet kokiomis kitomis agurkų rūšimis, esantys iki 1/2 mylios nuo jūsų sodo. Todėl namų sodininkai agurkų sėklų dažniausiai netaupo. Jei agurkų veisles galima išskirti pagal atstumą arba maišant maišelius ir apdulkinant rankomis, agurkų sėklas galima lengvai išsaugoti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: