Ar laistote alaviją iš viršaus ar iš apačios?

Kas yra greičiausiai augantis vijoklinis augalas?
Ar pomidorų augalai auga lėtai?
Kiek vandens reikia agurkų augalui per dieną?
Koks augalas mėgsta kavos tirščius?
Ką daryti su pageltusiais agurkais?


Kai laistote alavijo augalą, visada laistykite jį iš apačios. Alavijų augalų nereikia laistyti labai dažnai, tačiau atėjus laikui juos laistyti, darbas turi būti atliktas tinkamai. Tai reiškia, kad vandenį reikia pilti lėtai, kol jis pradės veržtis iš drenažo angų po vazonu.

Kaip laistyti alijošiaus augalą iš dugno?

Laistykite giliai, bet saikingai. Alavijų augalams nereikia daug priežiūros, nes jiems nereikia daug vandens. Palaukite, kol dirvožemis išdžius bent du colius žemiau paviršiaus, tada lėtai ir giliai laistykite, kol pamatysite, kad vanduo teka per drenažo angas.

Kur laistote alaviją?

Alavijas yra sukulentai, todėl jie kaupia vandenį savo lapuose. Svarbu jų neperlaistyti – laistykite kaskart, kai komposto viršutiniai centimetrai išdžiūtų tarp laistymo. Įsitikinkite, kad vanduo visiškai nuteka – neleiskite augalui sėdėti vandenyje, nes tai gali sukelti šaknų puvimą.

Kaip sužinoti, ar mano alavijo augalui reikia vandens?

Vidutiniškai pakanka laistyti alaviją kartą per savaitę, tačiau jei augalus veikia itin didelis saulės spindulių ir karščio poveikis, būtinas prisilietimo testas. Tai lengviausias būdas nustatyti, ar žemė per sausa. Tiesiog įkiškite pirštą į dirvą iki antrojo piršto. Jei jis sausas, laistykite augalą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: