Ar krūminiai agurkai laipioja?

Kodėl mano agurko augalas neturi vyriškų žiedų?
Ar turėčiau sugnybti vyriškų agurkų žiedus?
Kada reikia sodinti agurkų augalus?
Ar Epsom druska yra saugi šunims?
Kiek valandų saulės šviesos reikia bazilikui?


Dauguma krūminių agurkų auga kaip maži krūmeliai ir jų nereikia laipioti. Kas čia? Tačiau yra keletas krūminių agurkų, kurie tikrai laipioja (pvz., Burpless Bush Cucumber augalas) ir, atrodo, mėgsta tai daryti.

Ar krūminiai agurkai laipioja?

Tu tikrai gali! Jie mėgsta laipioti (net krūmų veislės yra šiek tiek vynmedžio formos), todėl duokite jiems grotelę, pomidorų narvelį ar žirnių tinklelį, kad jie galėtų išsikapstyti. Suteikus tam tikros rūšies atramą, kubeliai taip pat nepakyla nuo žemės, todėl jie formuojasi ir išlieka švaresni.

Ar jums reikia grotelių krūminiams agurkams?

Krūmų veislės yra kompaktiškos ir nereikalauja grotelių. Jie idealiai tinka auginti konteineriuose arba mažose pakeltose lysvėse. Vynuogienieji agurkai duoda daugiau vaisių, tačiau jiems reikia daugiau vietos nei krūmų veislėms. Nors kai kurie sodininkai leidžia vynmedžių agurkams išsibarstyti ant žemės, tokia praktika skatina ligas.

Kokio aukščio užauga krūminiai agurkai?

Krūmų derliaus agurkų augalai Krūmų pasėliuose agurkų augalai užaugina labai trumpus vynmedžius, tik 1–2 pėdų ilgio, tačiau išaugina daug 6–8 colių pjaustytų agurkų, kurie yra traškūs ir skanūs. Jie yra puikus pasirinkimas ribotos erdvės sodininkams.

Kokie agurkai lips?

Agurkų treniravimas vertikaliai Agurkų vynmedžiai auga natūraliai, bet jums gali prireikti jiems padėti. Kai kurie gali likti ant žemės ir pereiti prie kaimyninių augalų. Tokiu atveju švelniai apvyniokite vynmedžius aplink groteles.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: