Ar galiu nupjauti agurko augalo lapus?

Kodėl mano agurkai auga riebūs ir neilgai?
Kas yra vijokliai 2 pavyzdžiai?
Kurį mėnesį sodinate saulėgrąžas?
Kada reikėtų dėti agurkus?
Kaip padidinti agurkų produkciją?


Jei jūsų agurkų augalas klesti, pašalinkite apatinius lapus, kad jis išliktų sveikas. Jei ūgliai yra 50 cm virš žemės, reguliariai tikrinkite, ar lapų pažastyse nėra šoninių ūglių. Nupjaukite juos po pirmųjų poros vaisių. Jei jūsų augalas tampa per didelis, sezono pabaigoje nupjaukite pagrindinio ūglio viršūnę.

Ar turėtumėte nupjauti lapus nuo agurkų augalų?

„Viršuje esantis žiedas gaus daugiau sulčių ir saulės, todėl susidarys geresni vaisiai. Pašalinkite senesnius augalo lapus, kad šviesa pasiektų naujus vaisius ir pagerintų oro cirkuliaciją. Reguliariai nupjaukite ūglius, kurie šakojasi nuo jūsų augalo pagrindinio vynmedžio stiebo“, – priduria Starkas.

Ar agurkus reikia genėti?

Krūmų veislės mažai auga iš šono, todėl jas reikia mažai genėti, jei reikia. Apkarpyti juos reikia tik tuo atveju, jei jie per daug susidraugauja su kaimyniniais augalais. Genėjimas nėra toks svarbus agurkų vynmedžiams, kurie plečiasi ant žemės be vertikalios atramos.

Ar agurkai ataugins lapus?

Agurkai gali atauginti lapus, nors taip nutinka ne visada. Agurkai yra vienmečiai augalai ir dygsta kartą per metus, jei yra palankios sąlygos. Pradėję duoti vaisių, agurkų augalai paprastai gyvena apie 70 dienų ir duoda daug vaisių.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: