Ar galiu apdulkinti savo cukinijas?

Ar galiu sugedusį pieną išpilti į kanalizaciją?
Kuris augalas suteikia deguonies 24 valandas?
Ar agurkas yra stiebas?
Kokio dydžio sodinukai turėtų būti prieš persodinimą?
Ar morkos gali augti vazonuose?


Cukinijų žiedai Cukinijų žiedai Moliūgų žiedai (Didžiojoje Britanijoje vadinami cukinijų gėlėmis) yra valgomieji Cucurbita rūšių, ypač Cucurbita pepo, cukinijų (cukinijų), čiulpų, spagečių moliūgų ir daugelio kitų rūšių moliūgų, gėlės. https://lt .wikipedia.org › wiki › Squash_blossomSquash blossom – Vikipedija paprastai atsiskleidžia plačiai ryte ir dažnai užsidaro po pietų, todėl svarbu ryte apdulkinti rankomis. Nuskinkite nuo augalo visiškai atvirą vyrišką žiedą. Nulupkite žiedlapius, kad atsiskleistumėte žiedadulkių turintį dulkinį. Švelniai nuvalykite žiedadulkes ant visiškai prasiskleidusios moteriškos gėlės stigmos.

Ar galite apdulkinti savo cukinijas?

Galite tiesiog nupjauti vyrišką moliūgo gėlę nuo augalo, nuimti žiedlapius, kad atsiskleistų kuokeliai, o tada švelniai patrinti jį prie moteriškos gėlės stigmos, kad ją apdulkintumėte. Arba surinkite žiedadulkes iš vyriškos gėlės kuokelių ant minkštų šerių dailininko teptuko.

Ar turėčiau apdulkinti savo cukinijas?

Cukinijas turi aplankyti daug bičių ar kitų apdulkintojų, kad būtų sėkmingas apdulkinimas, kitaip vaisiai nutrūks. Kai taip atsitiks, vaisiai nustos augti, pagelsta ir gali pradėti pūti.

Kaip nustatyti, ar cukinijos žiedas yra vyriškas ar moteriškas?

Vyriški žiedai turi ilgą, ploną stiebą. Pažiūrėkite už gėlės, ar nėra išsipūtusio pagrindo. Gėlės išbrinkusiu pagrindu yra moteriškos, nes tai yra kiaušidė, kuri vėliau po sudygimo išsivysto į cukiniją.

Kodėl mano cukinijos augalas žydi, bet neduoda vaisių?

Dažniausia priežastis, kodėl cukinijos žydi, bet neduoda derliaus, yra prastas apdulkinimas. Tačiau šią problemą taip pat gali sukelti laistymo problemos, per daug šilumos ir trąšų trūkumas.

Ar jums reikia 2 cukinijųaugalai?

Tiks vienas augalas Kai į savo sodą įtraukite cukinijas, tai turėtų padaryti tik vienas augalas. Ir iš tikrųjų, jei jis pasodintas tinkamai ir gerai prižiūrimas, vienas augalas netgi gali duoti daugiau, nei galite susitvarkyti vienas.

Ar turėčiau nupjauti vyriškus cukinijų žiedus?

Pašalinus moliūgų gėles galite kontroliuoti augalo produktyvumą. Moliūgų augalai linkę duoti daugiau vyriškų žiedų nei moteriškų, tačiau galite pašalinti vyriškų žiedų perteklių, kad augalai galėtų sutelkti dėmesį į vaisių vystymąsi. Žiedai taip pat valgomi.

Ar norint apdulkinti reikia dviejų cukinijų augalų?

Bet su tik vienu augalu vis tiek gausite vaisių? Sode pats pasodintas cukinijos augalas duos vaisių, antro augalo kryžminiam apdulkinimui NEREIKIA. Taip yra dėl to, kad cukinijų augalai yra vienanamiai, o tai reiškia, kad ant vieno augalo jie skleidžia ir vyriškus, ir moteriškus žiedus.

Ar norint apdulkinti reikia dviejų cukinijų augalų?

Bet su tik vienu augalu vis tiek gausite vaisių? Sode pats pasodintas cukinijos augalas duos vaisių, antro augalo kryžminiam apdulkinimui NEREIKIA. Taip yra dėl to, kad cukinijų augalai yra vienanamiai, o tai reiškia, kad ant vieno augalo jie skleidžia ir vyriškus, ir moteriškus žiedus.

Kaip apdulkinate rankomis?

Norėdami apdulkinti rankomis, nuimkite vyriškojo žiedo žiedlapius, kad jų centre atsirastų kuokelias. Jei atidžiai pažiūrėsite, pamatysite, kad prie jo prilipusios žiedadulkės. Palieskite jį pirštu ar mažu teptuku ir nuneškite žiedadulkes ant piršto ar teptuko prie moteriškų žiedų. Palieskite juos centre.

Kaip gauti daugiau moteriškų cukinijų žiedų?

Jei norite, kad augtų daugiau moteriškų gėlių, laistykite augalą dažniau. Pavasarį ir vasarą du kartus per savaitę užpilkite bent 2 colius vandens.Mulčiavimas yra puikus būdas išlaikyti drėgmę dirvoje ir paskatinti daugiau moteriškų moliūgų žydėjimo.

Kaip gauti daugiau moteriškų cukinijų žiedų?

Jei norite, kad augtų daugiau moteriškų gėlių, laistykite augalą dažniau. Pavasario ir vasaros mėnesiais du kartus per savaitę užpilkite bent 2 colius vandens. Mulčiavimas yra puikus būdas išlaikyti drėgmę dirvoje ir paskatinti daugiau moteriškų moliūgų žydėjimo.

Ar vyriškos cukinijos gėlės duoda vaisių?

Šios ryškiai oranžinės geltonos gėlės atsiskleidžia ir žydi, kad bitės galėtų perkelti lipnias žiedadulkes iš vyriškų žiedų į moteriškąsias. Apdulkinus, žiedai užsimezga, o prie žiedo pagrindo išauga cukinija. Vyriškos gėlės neduoda vaisių, todėl jas galima skinti neaukojant cukinijų.

Kaip padaryti, kad mano cukinijos duotų daugiau?

Kad pagerintumėte apdulkinimą, cukinijų plote ir aplink jį pasodinkite daug žydinčių žolelių ir vienmečių augalų. Taip pat galite apdulkinti vynmedžius rankomis, naudodami teptuką arba piršto galiuką, kad žiedadulkes iš vyriškų žiedų perneštumėte patelėmis (daugiau apie tai, kaip apdulkinti rankomis, rasite čia).

Kaip dažnai turėčiau laistyti cukinijų augalus?

Gaidžiai laistykite. Priklausomai nuo dirvožemio drėgmės, įpilkite maždaug vieno colio vandens. Jei atrodo, kad jis per sausas, įpilkite papildomą centimetrą vandens. Kai ankstyvą pavasarį oras vėsesnis, cukinijas laistykite maždaug kartą per savaitę, o pakilus oro temperatūrai laistykite iki dviejų ar net trijų kartų per savaitę.

Kiek gyvena cukinijų augalai?

Kadangi tai yra vienmečiai augalai, cukinijos gyvens tik vieną auginimo sezoną – nuo ​​90 iki 150 dienų, priklausomai nuo jūsų vietos, augimo sąlygų ir cukinijų įvairovės. Nors per tą laiką jos gausiai derės, vos tik išauš pirmosios šalnos, cukinijos pasodinsmirs. Kas tai yra?

Ar galima valgyti cukinijų lapus?

Tiesą sakant, cukinijos augalo lapai ir žiedai taip pat yra valgomi. Cukinijos lapai yra tamsiai žali ir su sidabriniais taškeliais. Kol skinate jaunus lapus nuo didelio augalo – didesni lapai gali būti kartūs – švelnius lapus galite virti įvairiais būdais.

Kodėl mano cukinijų augalų lapai pagelsta?

Dažniausios priežastys, dėl kurių cukinijų lapai pagelsta, yra maistinių medžiagų trūkumas, netinkamas dirvožemio pH, laistymo problemos ir nepakankamas saulės spindulių kiekis. Pažeistos šaknys, transplantacijos šokas, ligos ir kenkėjai taip pat gali būti kaltininkai.

Kodėl mano cukinijų žiedai neatsiskleidžia?

Svarbiausia atskirti vyriškas ir moteriškas gėles. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad sezonas vėlesnis, o vasara buvo labai karšta, labiausiai tikėtina priežastis yra ta, kad dėl mūsų užsitęsusio karšto oro žiedadulkės gali būti neperspektyvios, o tai taip pat paaiškintų, kad gėlė nevisiškai atsiskleidžia.

Kodėl mano cukinijos tokios mažos?

Dažniausia priežastis, dėl kurios mažytės cukinijos nukrenta nuo augalo, yra prastas apdulkinimas. Kadangi cukinijų augalai auga greitai, jie yra sunkūs lesyklės, vadinasi, jei neduosite joms pakankamai trąšų, gali nukentėti jų augimas ir augalo derlius.

Ką jūs darote su cukinijų augalais sezono pabaigoje?

Pabaigiamas derliaus nuėmimas Cukinijų derlius natūraliai baigsis, kai pasibaigs auginimo sezonas, tačiau jei augalai duoda daugiau vaisių, nei galite sunaudoti, leiskite keliems vaisiams subręsti ant vynmedžio, kad sulėtintumėte vaisių gamybą.

Kokio dydžio cukinija turi būti prieš ją skinant?

Pradėkite skinti vaisius, kai jie yra maždaug šešių colių ilgio ir yra tinkamos subrendusios spalvos, atsižvelgiant į jūsų pasodintų cukinijų veislę. Rinkdamascukinijos, patikrinkite, ar vaisiai tvirti. Minkštumas rodo, kad vaisiai tikriausiai pūva, todėl juos reikia išmesti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: