Ar galite per ilgai mirkyti saulėgrąžų sėklas?

Ar galite per ilgai mirkyti saulėgrąžų sėklas?

Kada turėčiau duoti savo augalo kaulų miltus?
Kada turėčiau persodinti agurkus?
Kiek kraujo ir kaulų turėčiau naudoti savo sode?
Kokia gėlė stipriausia?
Ar galiu savo sode maišyti kavos tirščius ir kiaušinių lukštus?


Per daug mirkant vandenyje ir sėkla nuskęs. Daugumą sėklų rekomenduojama mirkyti tik 12–24 valandas ir ne ilgiau kaip 48 valandas.

Ar galima permirkti saulėgrąžų sėklas?

Būkite atsargūs ir nepersistenkite, kai kurias kietesnes sėklas galima mirkyti iki 24 val., tačiau saulėgrąžų sėkloms taip ilgai nerekomenduojame, 8-10 valandų bus daugiau nei pakankamai.

Kiek laiko turėčiau mirkyti saulėgrąžų sėklas?

Geros naujienos yra tai, kad jie lengvai pašalinami mirkant (o tada gerai nuplaunant). Ir nors plika akimi nematoma, 12-24 valandas pamirkyta saulėgrąžų sėkla pradeda dygimo procesą. Šis daigumas suaktyvina maistines medžiagas sėkloje ir padidina jos virškinamumą.

Kiek laiko mirkysite saulėgrąžų sėklas sūriame vandenyje?

Saulėgrąžų sėklų lukštas užpilkite sūdytu vandeniu, naudodami 1/4–1/2 puodelio druskos dviem litrais vandens. Mirkykite sėklas druskos tirpale per naktį. Kitą rytą nupilkite vandenį ir nusausinkite sėklas, kad pašalintumėte drėgmės perteklių.

Kaip greitai apkarsta saulėgrąžų sėklos?

Saulėgrąžų sėklų tinkamumo laikas paprastai yra apie metus, o jei maišelis neatidarytas, jos lengvai išsilaiko kelis mėnesius po atspausdintos datos. Atidarytos saulėgrąžų sėklos išlaiko kokybę maždaug šešis mėnesius, jei paliekate jas kambario temperatūroje, arba net iki metų, jei jas atšaldysite.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: