Ar galima žiemą auginti agurkus viduje?

Ar kavos tirščiai tinka žolei?
Ar saulėgrąžos yra žolė ar krūmas?
Kaip iš agurkų daiginti agurkų sėklas?
Kiek kavos turėčiau duoti savo augalams?
Ar taikos lelija mėgsta kavos tirščius?


Agurkinių augalų vynmedžiai, sodinant lauke, pasklinda dideliame žemės plote, tačiau patalpose galite sodinti veisles agurkų, kurios puikiai tinka vešėti konteineriuose ir kurios buvo išvestos augti ir duoti vaisių be apdulkinimo.

Ar galima agurkus auginti namuose žiemą?

Šviesus langas arba iš dalies šešėlinė vieta yra tinkama vieta agurkams auginti. Dėl šio mažesnio apšvietimo poreikio taip pat lengviau auginti agurkus patalpose žiemos mėnesiais. Šiais mėnesiais šviesa paprastai būna ne tokia intensyvi, bet vis tiek turėtų pakakti, kad suteiktų jiems šviesos, reikalingos klestėti.

Ar agurkai gerai auga patalpose?

Dauguma agurkų gerai augs bet kokiame vazono ar konteinerio sodo plote, nes agurkai gali laipioti. Tol, kol agurkai gaus pakankamai ir nuolat laistymo bei šilumos, jie klestės patalpose.

Ar galima auginti agurkus šaltyje?

Agurkų augalai toleruoja tik iki 55 ℉ (13 ℃) temperatūrą, kol jų augimas pradeda šlubuoti. Be to, agurkų sėklos sudygs tik tada, kai dirvožemio temperatūra bus aukštesnė nei 65 ℉ (18 ℃). Kadangi agurkai netoleruoja šalčio, svarbu juos apsaugoti nuo šalto oro ir šalčio.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: