Ar galima valgyti per prinokusius agurkus?

Ar prieš sodinant obuolių sėklas reikia išdžiovinti?
Kodėl mano agurko augalas neturi vyriškų žiedų?
Kuris augalas turi trumpiausias dienas?
Ar augalai mėgsta būti arti vienas kito?
Kaip dažnai galiu duoti savo augalams kaulų miltų?


Pernokę agurkai nėra tinkami valgyti. Manau, kad iš jų gaunamas geras kompostas, bet taip pat puikūs marinuoti agurkai. Išbandykite mano vakar paskelbtą rusiškų lokių marinuotų agurkų šeimos receptą. Dėl šiltų prieskonių tai puikus Padėkos dienos marinuotas agurkas!

Ar galiu valgyti pernokusių agurkų?

Senų marinuotų agurkų pagardas (jis tikrai ne senas, jis tik pagamintas iš pernokusių agurkų) Paverskite tuos didelius pernokusių agurkų laivus į aštrų agurkų skanėstą, kuriuo galėsite mėgautis dešrainiais, mėsainiais, sumuštiniais ir kaip pagardą prie bet kokių ant grotelių ar skrudintų agurkų. mėsa.

Ar galima valgyti agurką, kurio vidus pagelto?

Taip, geltonuosius agurkus valgyti saugu. Tačiau galite nenorėti jų valgyti. Paprastai pernokę agurkai yra sunkiau kramtomi ir kartaus skonio. Sėklos yra didesnės ir kietesnės, todėl jos taip pat nėra malonios valgyti.

Kada nevalgyti agurkų?

Pasinaudokite keliais iš penkių pojūčių, kad sužinotumėte, ar visas agurkas sugedo. Jei jis atrodo suglebęs, o ne kietas, tai blogai, bet jei tik vienas galas yra minkštas, nupjaukite jį ir valgykite kietą galą. Jei ant odos matote pelėsių atsiradimą, jo nevalgykite.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: