...

Ar galima pilti seną pieną ant augalų?

Ar paprikos mėgsta kavos tirščius?
Ar braškių augalai gali gauti per daug saulės?
Kaip arti galiu sodinti agurkus?
Koks augalas mėgsta kavos tirščius?
Ar galima auginti pipirus netiesioginėje saulės šviesoje?


Bet kokio tipo pieną, įskaitant šviežią, pasibaigusį galiojimo laiką, išgarintą ir susmulkintą, galima naudoti sode, jei jis tinkamai atskiestas. Laikykitės sumažinto riebumo (2 proc.) arba neriebaus (1 proc.) pieno, o ne lieso ar sveiko pieno. Sumaišykite pieną su vandeniu santykiu 50-50 ir supilkite į purškimo buteliuką.

Ar galima augalus laistyti supuvusiu pienu?

Atskiestas pienas, kurio galiojimo laikas pasibaigęs, puikiai tinka augalams laistyti! Kalcis yra maistinė medžiaga, būtina augalų sveikatai. Konkrečiai, kalcis yra atsakingas už ląstelių sienelių palaikymą. Jei jūsų augalui trūksta kalcio, gali kilti problemų augant šaknų galiukams, jauniems lapams ir ūglių galiukams.

Ar gerai pilti pieną ant augalų?

Pienas gali būti sėkmingai naudojamas kovojant su grybelinėmis ligomis, tokiomis kaip pelėsiai, puvinys ir miltligė. Apsilankykite The Spruce ir sužinokite daugiau! Atskiesto mišinio purškimas ant augalų lapų paviršiaus sumažina jų jautrumą grybelinėms infekcijoms. GrowVeg.com yra apie tai išsamus straipsnis.

Ką daryti su pienu, kurio galiojimo laikas pasibaigęs?

Sugedęs pienas gali pakeisti pasukas ar grietinę kepiniuose. Jis taip pat gali būti naudojamas mėsai minkštinti arba dėti į sriubas, troškinius ar salotų padažus. Taip pat galite jį naudoti tam tikrose kosmetikos srityse, kad suminkštintumėte odą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: