Ar galima išauginti obelį iš obuolių šerdies?

Kaip toli augalai turėtų būti vienas nuo kito?
Ar imbieras yra žolė ar krūmas?
Ar gerai sušlapinti agurkų lapus?
Kokie alpinistai pateikia 3 pavyzdžius?
Kaip agurkų augalai skatina moteriškąsias gėles?


Norint auginti obelis, nereikia pirkti sėklų iš sodo parduotuvės; galite sodinti medžius tiesiog naudodami mėgstamos obuolių rūšies sėklas!

Ar galite išauginti obelį iš obuolių sėklos?

Iš obuolių sėklos galima išauginti obelį. Tačiau daugeliu atvejų obelys neišauga iš sėklų. Pavyzdžiui, iš „Red Delicious“ obuolio paimtos sėklos nebus „Red Delicious“ obels. Sodintinės obelys yra genetiškai skirtingos ir dažniausiai prastesnės už motininį medį.

Ar galite pasodinti obuolio šerdį, ar ji užaugs?

Nuo obuolio: sėklos iki sodinukų Vienas iš būdų yra atsargiai pašalinti nepažeistas sėklas iš obuolio šerdies, jas išvalyti ir leisti išdžiūti. Pradėkite projektą su kuo daugiau sėklų; jie gali ne visi išdygti, bet kuo daugiau jų turėsite, tuo didesnė tikimybė, kad bent keli iš jų pradės augti.

Kaip paruošiate obuolių sėklas sodinimui?

Obuolių sėkloms reikia šalto stratifikavimo, kad būtų nutraukta ramybės būsena. Sėklos turi būti laikomos drėgname šaldytuve mažiausiai 6 savaites prieš sodinant. Įdėkite obuolių sėklas į drėgną popierinį rankšluostį, tada įdėkite tą popierinį rankšluostį į plastikinį maišelį, palikdami tik plyšį oro mainams.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: