Ar galima agurkus ir cukinijas sodinti vienas šalia kito?

Ar perpildymas turi įtakos augalų augimui?
Ar ištraukus morką galima persodinti?
Ar jamas yra saldžiosios bulvės?
Kodėl mano agurkai sustingę?
Kiek magnio turi agurkas?


Kaip ir kitų moliūgų augalų, cukinijų ir agurkų nepatartina sodinti kartu. Agurkai yra Cucurbitaceae šeimos nariai, kaip ir cukinijos, todėl jie konkuruos dėl vietos ir maistinių medžiagų. Be to, tame pačiame plote auginant kelis panašius augalus, kenkėjai gali lengviau rasti augalus.

Kokiu atstumu vienas nuo kito sodinate agurkus ir cukinijas?

Sėklas sodinkite į žemę, kai dirva įšyla iki 68 laipsnių, o augti turi bent 70 dienų šilto oro. Jei norite, galite sodinti sėklas 2–3 pėdų atstumu vienas nuo kito eilėmis, išdėstytomis 5–6 atstumu.

Ar agurkai ir cukinijos gali būti vienodos?

Man patinka auginti moliūgus, cukinijas ir geltonuosius vasarinius moliūgus kartu su agurkais ant šios grotelės. Dėl to visas sodininkystės procesas yra daug paprastesnis, o auginant augalus ant grotelių netrūksta privalumų: jūsų sodo įrengimas užims mažiau vietos ir gausite daugiau derliaus.

Kodėl neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų?

Bendrios agurkų ir pomidorų ligos Fitoftorinis maras ir šaknų puvinys yra rimtesnės problemos, nes šios ligos sukėlėjai gali nusiaubti ir agurkus, ir pomidorus.

Kas atsitiks, jei pasodinsite agurkus per arti vienas kito?

Tokios grybelinės ligos, kaip šios, klesti drėgnomis sąlygomis, ir kuo arčiau augalai yra, tuo mažesnė oro cirkuliacija aplink juos. Agurkų augalų sodinimas per arti gali padidinti ligų riziką. Laikydamiesi gerų agurkų augalų atstumo nurodymų, sumažinsite ligų paplitimą.

Ar galima prie cukinijų sodinti pomidorus?

Kl.: Ar galite kartu sodinti cukinijas ir pomidorus? A: Taip, galite! Cukinijos yra vienas geriausių pomidorų kompanioninių augalų. Jie ne tik klesti tomis pačiomis augimo sąlygomis, bet ir milžiniškais lapaismoliūgų augalai suteikia žemės dangą.

Ar agurkams labiau patinka saulė ar šešėlis?

Saulės šviesa. Agurkų augalai geriausiai derės, kai per dieną bus 6-8 valandos tiesioginės saulės. Bet jei tai nėra išeitis, jie vis tiek gali augti daliniame ar net visiškame pavėsyje.

Ar turėčiau nuskabyti agurkų žiedus?

A: Nuimkite žiedus, jei norite daugiau stiebų ir lapų, ypač jei augalas jaunas. Galite pašalinti gėles iš apačios, kad augalas daugiau dėmesio skirs viršutiniams agurkams (taip pat agurkai nenulips nuo žemės).

Ar galima šalia agurkų auginti pomidorus?

Pomidorai Pomidorai ir agurkai puikiai auga kartu, ypač šiltnamyje, todėl yra idealūs kompanioniniai augalai. Jie gerai laikosi panašiomis dirvožemio sąlygomis, o užaugti ir paruošti derliui užtrunka maždaug tiek pat.

Ar agurkus geriau auginti ant grotelių ar ant žemės?

Treluotus agurkus lengviau skinti ir jie mažiau jautrūs ligoms. Agurkams geriausiai sekasi, jei jie gali lipti, o ne pasklisti ant žemės. Vynmedžių ūseliai sugriebs tvoras, virveles, vielos groteles ar aukštus narvus, kad vynmedžiai liptų į konstrukcijas.

Kokiu atstumu vienas nuo kito reikia sodinti cukinijas?

Kaip sodinti cukinijas. Tiesiogiai sėkite sėklas lygioje žemėje 1 colio gylyje ir 2–3 colių atstumu vienas nuo kito. Arba pasėkite 3 ar 4 sėklas arti vienas kito į mažus kauburėlius (arba kalvas; žemė yra šiltesnė nuo žemės) 3–6 pėdų atstumu vienas nuo kito.

Kokiu atstumu vienas nuo kito reikia sodinti cukinijas?

Kai dirva įšyla sodinimo lysvėje, sodinkite sėklas pusės colio gylyje, 3–4 colių atstumu vienas nuo kito eilėmis, kurios yra 2–3 pėdų atstumu. Ploni augalai, kad jie būtų 6–8 colių atstumu vienas nuo kito, kai jie yra 4–5 colių aukščio.

Kokiu atstumu vienas nuo kito reikia sodinti agurkus?

Trumpas agurkų auginimo erdvėje vadovasagurkai 36–60 colių atstumu vienas nuo kito (12 colių atstumas tarp grotelių augalams) vietovėje, kurioje gausu saulės ir derlingos, gerai nusausintos dirvos, kurios pH nuo 6,0 iki 6,8.

Kada reikia sodinti agurkus?

Pasėkite agurkų sėklas tiesiai į savo sodą praėjus savaitei ar dviem po paskutinių šalnų, kai pavasarį žemė įšyla iki 60 °F ar daugiau. Norėdami tai patikrinti, galite naudoti dirvožemio termometrą. Jei norite pradėti juos patalpose, planuokite tai padaryti likus 4–6 savaitėms iki vidutinės paskutinių šalnų datos jūsų vietovėje.

Ar galima kartu sodinti pomidorus ir cukinijas?

Kl.: Ar galite kartu sodinti cukinijas ir pomidorus? A: Taip, galite! Cukinijos yra vienas geriausių pomidorų kompanioninių augalų. Jie ne tik klesti tomis pačiomis augimo sąlygomis, bet ir milžiniški moliūgų lapai sudaro žemės dangą.

Ką sodinti pomidorais, kad neliktų vabzdžių?

Daugiau žolelių ir amp; Gėlės, kurias reikia sodinti su pomidorais, kad išvengtumėte vabzdžių: nenustokite sodinti medetkų su pomidorais. Norėdami toliau apsisaugoti nuo kenkėjų, taip pat galite pasodinti baziliką, pupeles, bičių balzamą, agurklę, saldžiąją agurką, laiškinius česnakus, česnakus, nasturtes, mėtas, anyžius, svogūnus ir petražoles.

Ar agurkų augalai gali gauti per daug saulės?

Per daug saulės taip pat gali pakenkti įsisenėjusiems agurkų augalams, bet kitaip. Užuot nudeginus lapus, intensyvi saulės šviesa labiau gali pažeisti įsisenėjusių agurkų augalų vaisius. Agurkų augalų lapai saugo vaisius nuo saulės spindulių ir neleidžia priešlaikiniam nokimui.

Kaip arti reikia sodinti agurkus?

Agurkus sodinkite, kai vidutinė dienos temperatūra pasiekia 70 s° F vidurį. Agurkus sodinkite 36–60 colių atstumu (12 colių atstumu vienas nuo kito, jei augalai su grotelėmis) vietovėje, kurioje gausu saulės ir derlingos, gerai nusausintos dirvos, kurios pH 6,0 iki 6.8.

Galite 2 agurkusaugalai auga kartu?

Kl.: Ar galite sodinti agurkus arti vienas kito? A: Venkite sodinti agurkus arti vienas kito. Agurkų šaknims ir lapams reikia daug vietos, kad gautų reikiamą kiekį maistinių medžiagų ir kad tarp lapų būtų pakankamai oro tarpo, kad būtų išvengta kenkėjų ir ligų.

Kiek agurkų gaunate iš vieno augalo?

Priklausomai nuo to, ko klausiate, per maždaug trijų savaičių derliaus laikotarpį iš sveiko agurko augalo galima tikėtis 10 didelių arba 15 mažų.

Ką galiu naudoti agurkų grotelėms?

Paprasta virvelė, pagaminta iš virvelės arba džiuto, suverta tarp dviejų stulpų, suteikia visą atramą, kurios reikia agurkui lipti. Tai gali būti taip paprasta, kaip T formos stulpeliai ar mediniai kuoliukai, įkalti į žemę, arba gali būti dekoratyvesni, kaip čia pavaizduotas medinis rėmas.

Ar cukinijai reikia grotelių?

ATSAKYMAS: Trumpai tariant, atsakymas yra ne. Cukinijai nereikia lipti, kad tinkamai augtų. Tai lengvas augalas, kurį galima auginti namų sode. Augalas gerai auga konteineriuose arba tradiciniuose sodo sklypuose.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: