Ar galima agurkų sodinukus sodinti giliau?

Kaip palaikyti savo sodo agurkus?
Kaip greitai auga gėlės?
Ar galima agurkus perlaistyti?
Kas atsitinka, kai sėklos mirkomos vandenyje?
Ar sodininkystė yra moteriškas bruožas?


Persodintus agurkus galima palaidoti pakankamai giliai, kad uždengtų iki pirmojo lapų rinkinio. Esant stipriam persodinimui, jei pageidaujama, apatinius lapų rinkinius galima genėti, kad būtų galima persodinti giliau.

Ar galiu agurkų sodinukus persodinti giliau?

Ar galima kojas apaugusius sodinukus įkasti giliau į dirvą? Paprastai taip, kojomis sodinukus galite sodinti giliau į dirvą, kad kompensuotumėte itin ilgus stiebus! Tačiau venkite pagundos sodinti juos giliau iš karto, kai jie dar labai jauni ir švelnūs.

Ar galima agurkų stiebus pasodinti giliai?

Iškaskite pakankamai gilią duobę, kad įkastumėte stiebą iki pirmojo lapų rinkinio, įdėkite persodintą augalą į duobutę su daugybe vazonų šaknų ir tvirtai įspauskite persodintą medžiagą į vietą, kad paskatintumėte sveiką šaknų augimą.

Kokio dydžio agurkų daigai turi būti prieš persodinimą?

Paruoškite lysvę. Persodinkite agurkų daigus sulaukę trijų ar keturių savaičių ir praėjus paskutinei jūsų vietovėje esanti šalčiui, pataria Misūrio botanikos sodas. Iki to laiko jie turėtų turėti nuo dviejų iki keturių tikrų lapų. Tikrieji lapai auga po to, kai išdygsta pirmieji du sėkliniai lapai.

Kaip giliai turėtumėte pasodinti agurkų augalą?

Daugeliui agurkų veislių būdingas sodinimas 6 colių atstumu vienas nuo kito ir 1 colio gyliu. Jei sodinate persodinimus, vadovaukitės augalo etiketėje arba etiketėje pateiktomis instrukcijomis. Kruopščiai laistykite. Norėdami laistyti naujai pasodintas sėklas, naudokite laistytuvą su purkštuvo galvute arba žarna švelniai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0