Ar cinamonas padeda sėkloms sudygti?

Kaip vėl pažaliuoti agurkus?
Ar perpildymas naudingas augalams?
Ar galiu sodinti salotas su agurkais?
Kokioje temperatūroje turėčiau persodinti agurkų sodinukus?
Ko negalima sodinti su šalaviju?


Šlakelis cinamono padės išaugti naujiems daigams. Kietai virtų kiaušinių gamybos nuotekose yra daug kalcio; špinatams virti naudojamas vanduo turi daug geležies ir kalio; o makaronų ir bulvių vandenyje esantis krakmolas skatina augalų maistinių medžiagų išsiskyrimą dirvožemyje.

Ar cinamonas sustabdys sėklų dygimą?

Atrodo, kad visos cinamono formos slopina daugybę grybų rūšių, įskaitant tas, kurios sukelia slopinimą. Tikrasis cinamonas yra veiksmingesnis nei netikras cinamonas. Eteriniai aliejai yra veiksmingesni už kitas ekstraktų formas. Sodininkai milteliais pabarsto sodinukus arba dirvos paviršių.

Ar galima dėti cinamono ant sodinukų?

Cinamonas yra nuostabaus skonio priedas prie sausainių, pyragų ir daugybės kitų maisto produktų, tačiau sodininkams tai kur kas daugiau. Šis universalus prieskonis gali būti naudojamas siekiant padėti šaknų auginiams, apsaugoti nuo grybelio, kad jis nenaikintų mažų daigų, ir netgi apsaugoti nuo kenkėjų jūsų namuose.

Kas padeda sėkloms greičiau sudygti?

Vienas paprastas būdas pagreitinti sėklų sudygimą – mirkyti jas 24 valandas negiliame inde, pripildytame karšto vandens iš čiaupo. Vanduo prasiskverbs į sėklos apvalkalą ir viduje esantys embrionai padidės. Nemirkykite jų ilgiau nei 24 valandas, nes jie gali pūti. Nedelsdami pasodinkite sėklas į drėgną dirvą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0