Ar bambukas valo vandenį?

Kodėl mano agurkų lapai pagelsta?
Ar kaulų miltai padeda atsikratyti puvinio?
Kodėl mano morkos tokios mažos?
Kas atsitiks, jei svogūnėlius pasodinsite per arti vienas kito?
Ar agurkams reikia grotelių, kad jie užaugtų?


Bambukas pasižymi fitoremediacinėmis savybėmis, kurios leidžia iš vandens pašalinti kai kuriuos sunkiuosius metalus ir kitus teršalus. Kol vanduo nėra per daug užterštas nuodingomis medžiagomis, bambukas gali metabolizuoti ir išvalyti vandenį.

Ar bambukas tinkamas vandeniui filtruoti?

Bambuko anglies cheminė sudėtis ir fizinė struktūra labai prisideda prie jos, kaip vandens filtro, stiprumo. Tai 85–98 % anglies, ta pati medžiaga, naudojama daugelyje šiuolaikinių filtravimo metodų. Jo struktūra labai porėta, todėl lengvai sugeria ir sulaiko nešvarumus.

Ar galima gerti vandenį tiesiai iš bambuko?

Taigi, kaip jis gaunamas? Bambuką galima gerti tiesiai iš jo šaltinio, išpjaunant įpjovą bambuko stiebe ir išleidžiant vandenį. Pats bambuko stiebas veikia kaip filtras, todėl vanduo yra pakankamai švarus ir saugus gerti tokį, koks yra…

Kaip naudojate bambuko anglies vandenį?

Bambuko anglis yra gaiviai paprastas ir natūralus vandens iš čiaupo filtravimo būdas. Tiesiog palikite jį ąsotyje, pripildytame vandens iš čiaupo, ir jis lėtai išfiltruos nešvarumus, pvz., chlorą ir chloraminus, kad jūsų vanduo būtų skanesnis ir nebūtų įprasto vandens iš čiaupo kvapo.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: