Ar augalams patinka kiaušinių lukštai?

Ar hortenzijoms patinka Epsom druska?
Kokią rožę lengviausia auginti?
Ar galiu žiemą auginti agurkus namuose?
Kodėl kiaušinių lukštus dedate į kavos tirščius?
Kodėl mano maži agurkai miršta?


Kiaušinių lukštai gali padaryti stebuklus jūsų vazoniniams augalams. Kaip tai veikia, labai paprasta. Augalai ima kalcį iš dirvožemio, kad augtų sveiki ir stiprūs. Kiaušinių lukštuose yra daugiau nei 90 procentų kalcio karbonato kartu su kitomis maistinėmis medžiagomis, kurių reikia jūsų augalų dirvožemiui. Taigi, jei norite gydyti savo augalus, išbandykite tai.

Ar gerai į augalus dėti sutrintų kiaušinių lukštų?

Kiaušinių lukštai skatina šaknų augimą. Kiaušinių lukštuose esantis kalcio karbonatas padeda sustiprinti augalo šaknis, kad jis galėtų augti greičiau ir stipriau. Tiesiog sutrinkite švarius, sausus kiaušinių lukštus į smulkius miltelius.

Kaip naudoti kiaušinių lukštus vazoniniame augale?

Kai vanduo užvirs, nukelkite puodą nuo ugnies ir sudėkite sutrupintus kiaušinių lukštus. Leiskite mišiniui išbrinkti, kaip ir mėgstamą arbatą. Kai vanduo pasieks kambario temperatūrą, nukoškite kiaušinių lukštus ir sudėkite į komposto dėžę. Dabar galite naudoti kalcio turtingą arbatą savo augalams laistyti.

Ar kiaušinių lukštai padeda augalams augti?

Trąšos. Viršuje: Įdirbus į dirvą, sumalti kiaušinių lukštai aprūpina augalus kalcio. Nors azotas, fosforas ir kalis yra gyvybiškai svarbūs sveikam augimui, kalcis taip pat būtinas sveikiems „kaulams“ – augalo ląstelių sienelėms – formuotis.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: