Ar augalams galime naudoti virtus kiaušinių lukštus?

Kokia yra agurko forma?
Ar išaugs sėklos iš arbūzo be sėklų?
Ar bulvės gali augti pavėsyje?
Kaip žinoti, kada česnakai paruošti derliui?
Kaip prižiūrėti agurkų augalus?


Kiaušinių lukštai. Kiaušinių lukštus kurį laiką palikite virti karštame vandenyje, tai yra puikus būdas ištraukti kalcį į vandenį. Iš esmės: po to, kai išverdate krūvą kiaušinių lukštuose, likęs vanduo turi daugiau kalcio nei bet kada anksčiau, o tai nėra bloga galimybė laistyti kambarinius augalus.

Ar virti kiaušinių lukštai tinka augalams?

Kiaušinių lukštuose esantis kalcio karbonatas padeda sustiprinti augalo šaknis, kad jis galėtų augti greičiau ir stipriau. Tiesiog sutrinkite švarius, sausus kiaušinių lukštus į smulkius miltelius. Suberkite kiaušinių lukštus į verdantį vandenį, tada uždenkite ir laikykite mišinį vieną savaitę, atidengdami tik kartą per dieną, kad pamaišytumėte.

Ar vanduo iš kietai virtų kiaušinių tinka augalams?

Taip pat galite naudoti verdančių kiaušinių vandenį, kuriame gausu kalcio, reikalingo jūsų augalui augti. Šis augalų laistymo būdas veikia, nes jis veikia kaip trąša, suteikianti augalams maistinių medžiagų, reikalingų išgyventi. Tai puiki alternatyva, jei neturite vietos ar laiko sukurti komposto krūvą.

Kaip ruošiate kiaušinių lukštus augalams?

Jei norite paruošti kiaušinių lukštus, sumalkite maišytuvu, smulkintuvu arba grūstuvu ir susmulkinkite juos į dirvą. Kadangi kiaušinių lukštams suirti ir augalų šaknims įsisavinti prireikia kelių mėnesių, rudenį rekomenduojama juos įdirbti į dirvą. Pavasarį į dirvą galima įmaišyti daugiau kriauklių.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: