Ar arbūzas lips ant grotelių?

Kaip daiginti agurkų sėklas patalpose?
Ar bazilikas išgyvens esant silpnam apšvietimui?
Ar du cukinijų augalai gali augti kartu?
Ar agurkams sudygti reikia šviesos?
Ar agurkams sudygti reikia šviesos?


Galbūt nustebsite sužinoję, kad arbūzų augalai mėgsta augti ant grotelių! Nors arbūzo vynmedžio ūseliai nėra pakankamai tvirti, kad galėtų patys ieškoti ir užlipti ant vertikalios atramos, su šiek tiek žmogaus pagalba arbūzai klesti, kai užauga nuo žemės.

Ar turėčiau sutvirtinti arbūzą. ?

Kai augalai užaugs vaisius, augančius melionus paremkite stropais, kuriuos galima pasidaryti su marle, nailoninėmis kojinėmis ar senais marškinėliais. Jei stropas visiškai uždengia vaisius, jis apsaugo nuo vabzdžių. Be vietos taupymo, grotelės pagerina oro cirkuliaciją ir padeda išvengti ligų.

Ar galite auginti arbūzą ant grotelių?

Arbūzų augalai auga greitai – net 1–2 pėdas per savaitę! Jie patys ant grotelių nelips, todėl augant vijoklius reikia pririšti prie grotelių. Nesitikėkite, kad jų ūseliai tvirtai laikys augalus – ypač per vėjo audras arba kai ant jų kabo sunkūs vaisiai.

Ar arbūzai mėgsta laipioti?

Nors arbūzų augalai yra vynmedžiai, jie negali lipti be tvirtos atramos. Arbūzai tampa sunkūs ir gali nuversti vidutines groteles, todėl arbūzų palaikymas ir mokymas augti vertikaliai, o ne horizontaliai gali būti sunkus darbas.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: