Ar alavijo augalams reikia saulės šviesos?

Ar alavijo augalams reikia saulės šviesos?

Kas yra alpinistai 1 klasei?
Kaip greitai auga braškių augalai?
Ar galima prie pomidorų sodinti agurkus?
Ar moliūgas yra žolė ar krūmas?
Kaip į dirvą įpilti kalcio?


Labai svarbu, kad alaviją būtų galima įdėti į langą, kur jis gautų mažiausiai šešias valandas saulės šviesos per dieną. Be ilgesnės tiesioginės šviesos jūsų sukulentas pradės temptis ir praras patrauklią, kompaktišką formą. Jis gali nuvirsti, kai stiebas nusilpsta.

Kaip dažnai laistote alavijo augalą?

Vandens alavijas pasodina giliai, bet retai. Kad išvengtumėte puvimo, tarp laistymo leiskite dirvožemiui išdžiūti bent 1–2 colių gylyje. Neleiskite savo augalui sėdėti vandenyje. Laistykite maždaug kas 3 savaites, o žiemos metu dar taupiau.

Ar alavijas gali išgyventi be saulės šviesos?

Alavijui augti ir klestėti reikia ryškios, natūralios šviesos. Tai nėra mažai apšviestas kambarinis augalas. Trūkstant šviesos, augalas nusilpsta, o lapai gali susiraukšlėti arba sulinkti prie pagrindo arba per vidurį. Blauzdų augimo įprotis ir (arba) blyškūs lapai yra kiti nepakankamo apšvietimo požymiai.

Ar alavijas gali augti šešėlyje?

Alavijų augalai renkasi visą saulę, o ne dalį saulės, kad augtų, tačiau jie gali toleruoti ryškų pavėsį. Be to, esant karštam klimatui, jie neprieštarauja gyventi giliame pavėsyje.

Kaip dažnai laistote alaviją patalpose?

Alavijų laistymas Alavijai teikia pirmenybę sausam dirvožemiui, todėl juos reikia laistyti saikingai, ypač žiemą, kai sumažėja saulės spindulių. Šiltesniais mėnesiais turėtų pakakti laistyti maždaug kartą per savaitę, o žiemą – maždaug kartą per dvi savaites.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: