Ar alavijo augalai atauga, jei juos nupjaunate?

Ar alavijo augalai atauga, jei juos nupjaunate?

Ar prieš sodinant pipirų sėklas reikia pamirkyti?
Kodėl mano agurkų žiedai nukrenta?
Ar arbūzas lips ant grotelių?
Ar agurkai auga naktį?
Kaip grybelis atrodo ant agurkų augalų?


Nupjauti lapai neatsinaujins, todėl svarbu nupjauti kuo arčiau stiebo, nepažeidžiant augalo. Be to, jūsų alavijas užaugins naujus lapus, kad pakeistų senus, todėl alavijo derliaus nuėmimas nereiškia, kad tai jūsų augalo pabaiga.

Kiek laiko užtrunka, kol alavijas atauga pjovimas?

Nupjauti alavijo lapai paprastai atauga nuo trijų iki penkių mėnesių. Jei nuimate derlių, visada nupjaukite juos augalo išorėje. Nerekomenduočiau pjauti šviežio alavijo lapo, nes gali prireikti daugiau nei penkių mėnesių, kol jis ataugs. Jei norite pamatyti naują savo alavijo augalo ataugą, turite būti kantrūs.

Kaip nupjauti alavijo augalą jo nenužudant?

Paslaptis – lapą visada nupjauti kuo arčiau apatinio augalo ir pasirinkti sveikiausius lapus. Naudingas patarimas – turėti peilį su aštriais ašmenimis, kad pjūvis būtų kuo švaresnis. Mažesnius lapus palikite ramybėje, kad jie toliau augtų ir leistų augalui klestėti.

Kas atsitiks, jei nupjausite alaviją?

Nupjauti lapai išlaiko randus, todėl nupjaudami lapo galiuką atsiversite rudu galiuku. Nupjovę lapą laikykite jį virš nedidelio dubenėlio, kad nuvarvėtų gelsvas lateksas. Tai yra augalo dalis, kurios nenorite naudoti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: