Ar agurkus reikia rišti prie grotelių?

Ar galiu pasodinti tik vieną agurką?
Ar šuo gali valgyti vyšninį pomidorą?
Ar augalai gali atsigauti po per didelio tręšimo?
Ar nuskynus agurkus reikia šaldyti?
Kuris augalas užauga per 2 dienas?


Tačiau jų ne visada reikia surišti. Daug kartų galite švelniai apvynioti arba įpinti stiebus į groteles, o ūseliai galiausiai sugriebs ją pačios. Tačiau galite jiems padėti surišdami vynmedžius prie konstrukcijos špagatais, pasirinkdami tinkamo dydžio metalinius susukamuosius raištelius, plastikinius lanksčius raiščius arba augalų segtukus.

Ar turėčiau pririšti agurkus prie grotelių?

Galite užsiauginti agurką tik ant aukšto kuoliuko, tačiau agurkui bus sunkiau užlipti vienam ir jį augant reikės surišti, panašiai kaip cukinijas ar pomidorus. Taip yra todėl, kad ūselėms sunkiau pačiam rasti kuoliukus ir juos apvynioti.

Ar agurkai turėtų lipti ar šliaužioti?

Agurkai geriausiai sekasi, jei gali lipti, o ne pasklisti ant žemės. Vynmedžių ūseliai sugriebs tvoras, virveles, vielos groteles ar aukštus narvus, kad vynmedžiai liptų į konstrukcijas.

Ant ko turėtų lipti agurkai?

Agurkams gerai sekasi, jei jie gali lipti ant tvoros ar grotelių. Vynmedžio ūseliai padeda jiems lipti ant konstrukcijų, o tai neleidžia jiems pakilti nuo žemės ir užtikrina geresnę oro cirkuliaciją; abu reiškia mažiau puvimo ir ligų. Be to, vynmedžiai užima mažiau vietos!

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0