...

Ar agurkų vabalai aktyvūs naktį?

Ar agurkų vabalai aktyvūs naktį?

Kaip sužinoti, ar moteriškas agurko žiedas buvo apdulkintas?
Kas yra vijokliai, pateikite 10 pavyzdžių?
Ar galima karvių mėšlą dėti tiesiai ant sodo?
Ar rožės žydės pirmaisiais metais?
Ar agurkas yra alpinistas ar vijoklis?


Atrodo, kad dryžuoti agurkų vabalai yra aktyviausi tarp sutemų ir aušros, o tai rodo, kad vakare naudojami insekticidai (kontaktiniai purškalai) gali būti veiksmingesni prieš šį kenkėją.

Kas agurkų vabalus traukia labiausiai?

Agurkų vabalus prie augalų šeimininkų pritraukia cheminė medžiaga, vadinama cucurbitacinu, kuri suteikia agurkams kartumo ir greičiausiai yra naudojama kaip apsauga nuo mažiau specializuotų žolėdžių (Deheer ir Tallamy, 1991).

Ar geltoni lipni spąstai veikia agurkų vabalus?

Geltoni lipni spąstai pagal spalvą pritraukia baltasparnius, amarus ir kitus vabzdžius. Viduje pakabinkite agurkų vabalo masalą (reikalingas naudojimui, parduodamas atskirai), kad galėtumėte stebėti ir gaudyti šiuos kenkėjus. Spąstai išlieka lipnūs visą sezoną, net ir lyjant arba kol visiškai pasidengia vabzdžiais ar dulkėmis.

Ar neem aliejus veikia agurkų vabalus?

Neem aliejus yra veiksmingas organinis pesticidas, kuris gali būti naudojamas anksti kontroliuoti agurkų vabalus. Neemo aliejus sutrikdo vabalų vystymąsi, neleidžia jiems maitintis ir daugintis, todėl jie miršta nuo bado.

Kas apsaugo nuo agurkų vabalų?

Naudokite fizinį barjerą. Galite pabandyti apsaugoti savo agurkus, birželio pradžioje arba viduryje pastatydami plaukiojančią eilės dangą ar panašų barjerą, kad dryžuoti agurkų vabalai būtų toliau nuo jūsų augalų. Agurkams pradėjus žydėti, būtinai nuimkite užtvarą.

Ko nekenčia agurkų vabalai?

Auginkite atbaidančius augalus. Gėlės, pavyzdžiui, nasturtės ir medetkos, žolė, pvz., katžolė, ir daržovės, pavyzdžiui, ridikai ir kukurūzai, padeda apsaugoti nuo agurkų vabalų.

Kiek laiko laikosi agurkų vabalai?

Agurkų vabalai gyvena apie 8 savaites ir yra ypač aktyvūs pavasarį, kai augalų stiebai ir lapai yra jauni ir švelnūs.Jie taip pat mėgsta būriuotis oranžinės geltonos spalvos agurkų žieduose. Peržiūrėkite visus šio vieno žiedo vabalus!

Kaip kovojate su agurkų vabalu?

Naudokite geltonus lipnius spąstus, kad gaudytumėte agurkų vabalus ir kitus kenkėjus. Numuškite vabalus ant žemės ir gaudykite juos kartono gabalėliu, padėtu po augalu. Arba naudokite rankinį dulkių siurblį, kad susiurbtumėte vabalus.

Kokie kvapai vilioja agurkų vabalus?

Autorius: Christie Shee. Ar kada susimąstėte, kaip dryžuotieji agurkų vabalai kasmet sugeba surasti jūsų agurkinius? Dryžuoti agurkų vabalai, norėdami rasti maisto, pasikliauja regėjimu ir kvapu. Juos ypač traukia geltona spalva ir agurkų žiedų bei dryžuotų agurkų vabalų skleidžiami kvapai.

Ar krapai atbaido agurkų vabalus?

Smarkiai kvepiantys krapų lapai gali atbaidyti ir kitus vabzdžius arba tiesiog užmaskuoti augalo šeimininko kvapą. Daugeliui sodininkų sekasi sodinti nasturtes tarp agurkų vynmedžių, kad atbaidytų agurkų vabalus, kurie minta agurkų lapais ir žiedais, ir perneša bakterinį vytulį.

Kaip elgiatės su agurkų vabalais dirvoje?

Spinosad purškalai gali būti naudojami kaip dirvožemio drėkinimo priemonė, kad lervos sunaikintų, kol jos nesudygsta dirvoje. B. bassiana purškalai užkrečia ir naikina agurkų vabalus jiems išsiritus. Jie veiksmingiausi taikant ne suaugusiems skirtus etapus.

Ar Sevinas tinka agurkų vabalams?

Sevin Insect Killer Concentrate – tai paprastas ir ekonomiškas būdas padengti dideliu mastu augančius agurkus ar kitus agurkų vabalus. Naudokite su siurblio tipo purkštuvu ir kruopščiai purškite augalų paviršius, kad kontaktiniu būdu sunaikintumėte išvardytus kenkėjus ir apsaugotumėte nuo agurkų vabalų iki trijų mėnesių.

Kaip pasigaminti agurkų vabalo spąstus?

Gyvų vabalų spąstams iškirpkite duplastikinio indo šonus ir karšto klijų tinklelio vietoje, kad būtų užtikrintas vėdinimas (3 pav.). Išgręžkite dvi skyles viršuje, kad pritvirtintumėte virvę pakabinimui, ir naudokite karštus klijus, kad užsandarintumėte visus tarpus. Kiekvienoje gaudyklėje turi būti dešimt dryžuotų agurkų vabalų, surinktų iš lauko.

Ar agurkų vabalai mėgsta pipirus?

Agurkų vabalai pavadinti taikliai, nes agurkai yra jų mėgstamiausias maistas. Tačiau taip pat radau juos valgančius cukinijas ir kitus vasarinius moliūgus, melionus ir moliūgus mano sode. Sezono pradžioje, kol šie augalai dar neišdygo, taip pat pastebėjau, kad jie valgo mano pomidorus, maltas vyšnias, paprikas ir pomidorus!

Ar paukščiai lesa agurkų vabalus?

Vabzdžius mylintys paukščiai minta įvairiais sodo kenkėjais, įskaitant kopūstines kirmėles, žiogus, baltasparnius, amarus, kandis, dvokiančius vabzdžius, auskarus, agurkų vabalus ir krūmynus, kurie yra vieni iš sunkiausių sodo priešų.

Ar paukščiai lesa agurkų vabalus?

Vabzdžius mylintys paukščiai minta įvairiais sodo kenkėjais, įskaitant kopūstines kirmėles, žiogus, baltasparnius, amarus, kandis, dvokiančius vabzdžius, auskarus, agurkų vabalus ir krūmynus, kurie yra vieni iš sunkiausių sodo priešų.

Ar agurkų vabalai įkando žmonėms?

AGURINIAI VABALIAI NAMUOSE ^ Iš ten šie vabalai pateks į gyvenamąsias patalpas ir taps kenkėjais. Nors jie nekanda ir nedaro žalos, jie gali erzinti.

Kas sulaiko vabalus?

Levandų aliejus puikiai kvepia žmonėms, bet atbaido vabalus. Kad vabzdžių nepatektų į namus, į stalčius ir spintas sudėkite džiovintų levandų ryšulius arba papurkškite maždaug 10 lašų levandų aliejaus, sumaišyto su 8 uncijomis vandens.

Ar agurkų vabalai valgo pomidorus?

Vakariniai dryžuoti agurkų vabalai (paveikslo dešinėje) yra mirtini agurkams. Jie yravadinami „augalą žalojančiais vabzdžiais“, taip pat perneša bakterinį vytimą. Maitindamiesi žiedais ir lapais, jie taip pat pasklinda tarp moliūgų, melionų ir moliūgų, kurie savo ruožtu pasklinda ant netoliese esančių pomidorų.

Ar vištos lesa agurkų vabalus?

Jei auginate viščiukus arba turite kaimyną, kuris nori paskolinti jums savo viščiukus kelioms valandoms vakare, galite pastatyti laikiną aptvarą aplink savo agurkus ir leisti vištoms pasimėgauti vakaro užkandžiais. agurkų vabalai ant jūsų augalų, taip pat jų lervos dirvoje.

Ar agurkų vabalai platina ligas?

Be tiesioginės žalos dėl šėrimo, agurkų vabalai gali netiesiogiai pakenkti vynmedžių pasėliams, nes jie gali pernešti ir perduoti ligas sukeliančias bakterijas ir virusus.

Ar ridikai atbaido agurkų vabalus?

Ridikai plačiai vertinami kaip pagalbinis augalas, atbaidantis agurkų vabalus ir kitus moliūgų šeimos kenkėjus, tačiau jie geriausiai veikia kartu su antruoju kompanioniniu augalu, pavyzdžiui, grikiais. Kartu naudojami ridikai atbaido agurkų vabalus, o grikiai pritraukia naudingų savybių, kurios dar labiau atbaido.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: