Ar agurkų augalai turi baltus žiedus?

Kiek laiko užtrunka Aloe Vera augti?
Kaip dažnai reikia tręšti vazoninius augalus?
Koks augalas iš sėklos išauga greičiausiai?
Ar turėtumėte nupjauti vyriškus moliūgų žiedus?
Ar turėčiau nupjauti negyvus saulėgrąžų lapus?


Laukinių agurkų augalai turi 5 smailius lapus ir baltus žiedus. Per sezoną jie gali užaugti 25–30 pėdų ir lengvai apglėbti kitus augalus.

Ar agurkai gali turėti baltus žiedus?

Vasaros pabaigoje galite pastebėti medžius ar krūmus, išmargintus baltų gėlių vainikais, kurie akivaizdžiai nėra žydintys sumedėję augalai. Atidžiai pažiūrėkite ir pastebėsite, kad lapai ir atskiri žiedai atrodo kaip agurkų – tai laukinis agurkas arba balzaminis obuolys, Echinocystis lobata.

Kodėl mano agurkų augalas žydi baltais ir geltonais žiedais?

Agurkų augalas turi ir vyriškus, ir moteriškus geltonus žiedus. Vyriškojo žiedo žiedadulkės turi apdulkinti moterišką žiedą, kad augalas duotų vaisių.

Kaip dažnai laistote agurkus?

Suteikite jiems pilną saulę ir daug vietos augti ir treniruokite juos ant grotelių ar tvoros. Agurkai geriausiai veikia reguliariai giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras kelias dienas yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Kaip sužinoti, kada mano agurkai yra paruošti skinti?

Agurkas yra paruoštas skinti, kai yra tokio dydžio ir spalvos, kaip prinokęs savo veislės agurkas. Dauguma agurkų įgauna sodriai žalią spalvą, tačiau kai kurios veislės turi baltą ar geltoną atspalvį arba išmargintą išvaizdą, todėl patikrinkite etiketę arba sėklų paketą. Agurkas turi jaustis tvirtas.

Kokio tipo agurkai turi baltus žiedus?

Laukinis agurkas yra daugiametis augalas arba vynmedis, kilęs iš Pietų Kalifornijos ir Baja California. Jis turi mažas baltas gėles ir vaisius, primenančius smailų rutulį.

Ką reiškia balta spalva ant agurko?

Dėl miltligės agurkams atrodo, kad jie buvo apibarstyti miltais. Ši grybelinė ligapasklis po visą vaisių ir gali būti matomas ant lapų. Jei ant agurkų atsirado miltligė, tai paprastai yra didelės drėgmės ir prastos oro cirkuliacijos derinio rezultatas.

Ar saugu valgyti baltus agurkus?

Ar saugu valgyti baltuosius agurkus? Geriausia nevalgyti fungicido paveiktų agurkų. Jei jie balti dėl per didelės drėgmės arba dėl blanširavimo, gali būti tinkami valgyti, bet trūksta skonio.

Ar geltoni žiedai ant agurkų augalų virsta agurkais?

Agurkų augalai, tokie kaip moliūgai, melionai ir daugelis kitų augalų, turi atskirus vyriškus ir moteriškus žiedus tame pačiame augale. Vyriškas gėles galite atpažinti, nes už jų nėra mažo vaisiaus. Jie gamina žiedadulkes, reikalingas vaisiui susidaryti, tačiau vaisiaus negamina.

Ar turėčiau nuplėšti gėles nuo agurkų augalų?

Nuo lauke auginamų agurkų nereikia skinti vyriškų žiedų, kurie turi apsidulkinti, kad išsivystytų vaisiai.

Kaip žinoti, ar agurko gėlė yra vyriška ar moteriška?

Apžiūrėkite ryškiai geltonas gėles, augančias ant agurko augalo. Pažiūrėkite už kiekvienos gėlės, ar už jos auga mažas nesubrendęs agurkas. Moteriškos gėlės žydi nesubrendusios, žinomos kaip kiaušidės, už jos auga, o vyriškos gėlės – ne. Vyriški žiedai auga ant plonesnio išvaizdos stiebo.

Kas atsitiks, jei laistysite agurkų augalus?

Lapų pageltimas yra dažnas perlaistymo požymis. Kai šaknys sėdi vandenyje, jos pažeidžiamos ir negali pasisavinti maistinių medžiagų. Kai lapai pagelsta nuo perlaistymo, jie dažnai būna sustingę, suglebę ir gali nukristi. Kai taip atsitiks, patikrinkite drenažą aplink agurko pagrindą ir sumažinkite laistymą.

Kodėl mano agurkai yra šviesiai žali ir balti?

Dėl drėgmės pertekliaus suardomos dirvožemio maistinės medžiagos, todėl atsiranda balti agurkai. Be to, dėl perlaistymo agurkų augalai iš dirvožemio negali gauti atitinkamų maisto medžiagų. Pavyzdžiui, gausus laistymas išplauna fosforą. Agurkai pasidaro blyškūs arba balti, kai jiems trūksta maistinių medžiagų.

Kaip sužinoti, ar jūsų agurkų augalas miršta?

Bakterinis vytimas Normalu, kad agurkų augalai dieną nuvysta, o naktį atgyja. Jei atrodo, kad jūsų augalo lapai visą laiką nukrenta, gali būti, kad jis turi ligą, vadinamą bakteriniu vytuliu. Pasak Clemson Cooperative Extension, agurkų vabalai augalams platina Erwinia tracheiphila bakteriją.

Kodėl mano agurkai balti ir kartūs?

Atsakymas: Agurkų kartumą sukelia junginys cucurbitacin. Cucurbitacins paprastai randamas agurkų augalų lapuose, stiebuose ir šaknyse. Cucurbitacins plinta iš vegetatyvinių augalo dalių į agurkų vaisius, kai augalai patiria stresą.

Kaip suprasti, ar perlaistote agurkus?

Lapų pageltimas yra dažnas perlaistymo požymis. Kai šaknys sėdi vandenyje, jos pažeidžiamos ir negali pasisavinti maistinių medžiagų. Kai lapai pagelsta nuo perlaistymo, jie dažnai būna sustingę, suglebę ir gali nukristi. Kai taip atsitiks, patikrinkite drenažą aplink agurko pagrindą ir sumažinkite laistymą.

Kaip paskatinti agurkus duoti vaisių?

Įsitikinkite, kad kiekvieną savaitę jie gauna po colį vandens. Išnaudokite visas maisto auginimo pastangas reguliariai maitindami augalus vandenyje tirpiu augaliniu maistu. Kai žemė įšyla, uždėkite šiaudų mulčio sluoksnį, kad vaisiai būtų švarūs ir išvengtumėte šliužų ir vabalų. Nuimkite agurkų derlių, kai jie bus pakankamai dideli, kad galėtumėte valgyti.

Kaip atrodo perlaistytas agurkų augalas?

Jei perlaistėte agurkų augalą, kai kurie lapai gali būti suvytę, geltoni arba rudi. Šie lapai nebesugeba fotosintezuoti, todėl juos reikia pašalinti. Pašalinus negyvą lapą ar lapus augalas galės sutelkti savo energiją į naują augimą.

Ar galite skinti agurkus per anksti?

Agurkų iš tikrųjų negalima skinti per anksti, tačiau leisdami jiems sunokti iki idealaus dydžio, gausite geriausią tekstūrą ir skonį. Jauni agurkai bus saldūs, bet labai traškūs.

Kiek agurkų išaugins vienas augalas?

Priklausomai nuo to, ko klausiate, per maždaug trijų savaičių derliaus laikotarpį iš sveiko agurko augalo galima tikėtis 10 didelių arba 15 mažų.

Per kiek laiko užauga agurkas po žydėjimo?

Priklausomai nuo veislės, agurkų augalas gali duoti vaisių praėjus 35–60 dienų po persodinimo į sodą. Prireiks nuo 4 iki 18 dienų nuo gėlės apdulkinimo, kol bus subrendę vaisiai.

Kaip sužinoti, kokį agurko augalą turiu?

Išmatuokite agurko ilgį. Armėniški agurkai yra ilgesni nei dauguma kitų veislių. Angliški agurkai taip pat yra ilgi, bet dažniausiai yra šiek tiek trumpesni nei armėniški agurkai. Sodo agurkai, kurie yra labiausiai paplitusi veislė Šiaurės Amerikoje, paprastai yra trumpesni nei armėniškos, ir angliškos.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: