...

Ar agurkams reikia cukranendrių?

Kas atsitinka, kai sutrinate agurkus?
Ar moliūgas yra žolė ar krūmas?
Ar čili yra žolė ar krūmas?
Ar jamas yra saldžiosios bulvės?
Kodėl mano cukinija neduoda moteriškų žiedų?


Agurkai turi augti atrama, kad maksimali šviesa subrandintų vaisius. Jums reikės: lazdelių – 210 cm (7′) minkštos virvelės.

Kuo geriausia palaikyti agurkus?

Stulpeliai arba narvai išlaiko augalus nuo žemės. Agurkų vynmedžiai turi mažus ūselius, kurie sugriebs už virvelės ar vielos ir užlips vieliniu narvu ar grotelėmis. Sumušus agurkus lengviau skinti ir jie išlieka švaresni nei ant žemės.

Ar lauko agurkams reikia paramos?

5 Jei ketinate juos treniruoti, sodinkite 45 cm atstumu vienas nuo kito, o jei išsibarstę – 90 cm. Krūmų veisles gali prireikti įkalti, bet nereikia dresuoti.

Ar reikia ant agurkų ko nors užlipti?

Agurkai geriausiai sekasi, jei gali lipti, o ne pasklisti ant žemės. Vynmedžių ūseliai sugriebs tvoras, virveles, vielos groteles ar aukštus narvus, kad vynmedžiai liptų į konstrukcijas.

Ar galima agurkus auginti be grotelių?

Agurkai turi du skirtingus augimo įpročius: krūmų ir vynmedžių augimą. Krūmų veislės yra kompaktiškos ir nereikalauja grotelių. Jie idealiai tinka auginti konteineriuose arba mažose pakeltose lysvėse. Vynuogienieji agurkai duoda daugiau vaisių, tačiau jiems reikia daugiau vietos nei krūmų veislėms.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: