...

Ar agurkai apsidulkina?

Dėl ko mano agurkų augalo lapai pagelsta?
Koks kompostas yra geriausias agurkams auginti?
Kuris augalas auga greičiausiai?
Ar pomidorų augalai išgyvens užšalus?
Ar dauguma augalų mėgsta kavos tirščius?


Ar agurkai apsidulkina? Agurkai yra savidulkės. Savadulkė ​​nereiškia, kad jie apsidulkina patys, bet tai reiškia, kad vienas augalas skleidžia ir vyriškus, ir moteriškus žiedus.

Kodėl mano agurkai žydi, bet ne vaisiai?

Moteriška gėlė negali gaminti žiedadulkių, reikalingų vaisiui vystytis, ir priklauso nuo vabzdžių (arba žmonių) apdulkintojų, kurie perneša žiedadulkes iš vyriškos gėlės. Vyriški žiedai pradeda formuotis anksčiau nei susiformuoja moteriškieji žiedai. Taigi, agurkai gali žydėti, bet neduoti vaisių.

Kokie agurkai apsidulkina?

Partenokarpiniai agurkai yra agurkų veislės, kurių agurkams auginti nereikia apdulkinimo. Kartais apibūdinama kaip savidulkė, techniškai tai netiesa; nes neapdulkintos moteriškos gėlės vis tiek duos vaisius, o kadangi jos neapdulkinamos, gausite ir besėklių agurkų.

Kaip nustatyti, ar agurko gėlė yra vyriška ar moteriška?

Apžiūrėkite ryškiai geltonas gėles, augančias ant agurko augalo. Pažiūrėkite už kiekvienos gėlės, ar už jos auga mažas nesubrendęs agurkas. Moteriškos gėlės žydi nesubrendusios, žinomos kaip kiaušidės, už jos auga, o vyriškos gėlės – ne. Vyriški žiedai auga ant plonesnio išvaizdos stiebo.

Ar galite rankiniu būdu apdulkinti agurkus?

Norėdami apdulkinti agurką rankomis, įmerkite teptuką į vyriškos gėlės centrą. Kai kurie sodininkai vietoj teptuko naudoja vatos tamponėlį. Žiedadulkės prilimpa prie teptuko šerių taip, kaip priliptų prie bičių kūno plaukų.

Ar turėčiau nuskabyti agurkų žiedus?

A: Nuimkite žiedus, jei norite daugiau stiebų ir lapų, ypač jei augalas jaunas. Galite pašalinti gėles apačioje, kad augalas sutelktų dėmesįdaugiau ant viršutinių agurkų (taip pat agurkai nenulips nuo žemės).

Ar turėčiau pašalinti vyriškus žiedus nuo agurkų augalų?

Šiltnamio efektą sukeliančių agurkų augalai užaugina ilgus, lygius vaisius, panašius į tuos, kuriuos rasite prekybos centre. Šiems augalams nereikia apdulkinti – iš tikrųjų turėtumėte pašalinti visas vyriškas gėles, kad išvengtumėte apdulkinimo, kitaip vaisiai bus kartūs.

Ar man reikia 2 agurkų augalų?

Nors norint gauti vaisių, reikia tik vieno vienanamio agurko augalo, nepakenks turėti daugiau nei vieną augalą. Tiesą sakant, daugiau augalų reiškia daugiau gėlių, o tai savo ruožtu reiškia daugiau bičių. Tai suteiks jūsų augalams daugiau galimybių sėkmingai apdulkinti ir duoti daugiau vaisių.

Kiek kartų reikia apdulkinti agurką?

Reguliariai apdulkindami rankomis (maždaug kartą per savaitę), turėtumėte pastebėti didesnį vaisių formavimąsi. Tiesą sakant, sakyčiau, kad ant savo augalų gausite du ar tris kartus daugiau agurkų.

Ar norint gauti vaisių reikia dviejų agurkų augalų?

Nors norint gauti vaisių, reikia tik vieno vienanamio agurko augalo, nepakenks turėti daugiau nei vieną augalą. Tiesą sakant, daugiau augalų reiškia daugiau gėlių, o tai savo ruožtu reiškia daugiau bičių. Tai suteiks jūsų augalams daugiau galimybių sėkmingai apdulkinti ir duoti daugiau vaisių.

Kiek kartų reikia apdulkinti agurkus?

Reguliariai apdulkindami rankomis (maždaug kartą per savaitę), turėtumėte pastebėti didesnį vaisių formavimąsi. Tiesą sakant, sakyčiau, kad ant savo augalų gausite du ar tris kartus daugiau agurkų.

Ar apdulkinimui reikia dviejų agurkų augalų?

Viennamių agurkų apdulkinimas Tokiems agurkų augalams apdulkinti nereikia kitos veislės agurkų augalo. Tačiau joms plisti reikia bičių, kitų vabzdžių ar vėjojų žiedadulkės nuo vyriškų žiedų iki moteriškų žiedų. Jei šių pagalbinių priemonių nėra, sodininkai gali imtis rankų apdulkinimo.

Kaip sužinoti, ar agurkas buvo apdulkintas?

1 veiksmas: stebėkite savo augalus, kad pamatytumėte, ar kuri nors iš jūsų gėlių nepradėjo vyti. Jei jie nuvysta, jie buvo apdulkinti ir turėtų pradėti duoti vaisių. 2 veiksmas: vaisiai užauginami gana greitai, todėl jei nematote rezultatų, gali tekti apdulkinti agurkus rankomis.

Kodėl aš neauginu agurkų ant savo augalų?

Daug azoto turinčių trąšų augalai gali išauginti daugiau žalumynų nei agurkai. Kitas agurkų auginimo veiksnys yra apdulkinimas. Kad duotų vaisių, žiedadulkės turi būti perneštos iš vyriškosios gėlės į moteriškąją gėlę.

Ar turėčiau nupjauti geltonus lapus nuo agurkų augalo?

Jei įtariate, kad pageltimo priežastis yra liga, geltonų agurkų lapų nupjovimas padės išvengti ligos plitimo.

Ar agurko augalas gali turėti per daug žiedų?

5

Ar turėčiau nugnybti savo agurko augalo viršūnę?

Suimkite augantį augalo galiuką, kai jis pasieks atramos viršūnę, kad paskatintumėte šoninių ūglių (taigi ir didesnių pasėlių) formavimąsi. Kai tik vaisiai pradeda vystytis, suimkite kiekvieno žydinčio šoninio ūglio galiuką, palikdami po du lapus po kiekvieno vaisiaus.

Kas atsitiks, jei pasodinsite agurkus per arti vienas kito?

Tokios grybelinės ligos, kaip šios, klesti drėgnomis sąlygomis, ir kuo arčiau augalai yra, tuo mažesnė oro cirkuliacija aplink juos.Agurkų augalų sodinimas per arti gali padidinti ligų riziką. Laikydamiesi gerų agurkų augalų atstumo nurodymų, sumažinsite ligų paplitimą.

Kiek gyvena agurkų augalai?

Pasvarstymai. Agurkai auginami kaip vienmečiai, vadinasi, pasibaigus vegetacijos sezonui augalas neatsinaujina. Kai jis išgyvena maždaug 70 dienų, augalas miršta ir nebegali būti ataugęs.

Ar galite kasmet sodinti agurkus toje pačioje vietoje?

Agurkai, panašiai kaip pomidorai ir paprikos, gali lengvai susirgti dirvožemio plintančiomis ligomis, kai metai iš metų sodinami toje pačioje vietoje. Kas čia? Kiekvieną sezoną keiskite pasėlius, kad augalai išliktų sveiki ir stiprūs. Kiekvieną sezoną pasukite pasėlius į naują vietą sode.

Ar turėtumėte pašalinti vyriškus žiedus nuo agurkų?

Gėlių pašalinimas Abu turi būti palikti ant lauko veislių, bet nuimkite vyriškus žiedus, kai jie pasirodo ant kambarinių veislių, kad vaisiai netaptų kartūs. Žiedus lengva atskirti – po moteriškąja gėle yra išbrinkimas, kuris virs agurku.

Kaip sužinoti, ar agurko patelė buvo apdulkinta?

Jei tik gėlė nuvysta, ji buvo apdulkinta. 4 veiksmas: stebėkite, ar augalas nenukrenta, nenukrenta ir nenuvysta. Vyriški žiedai visiškai nukris po to, kai jų žiedadulkės bus išnaudotos, o moteriškos gėlės užsivers ir nuvys. Tai yra požymiai, kad jūsų augalai buvo sėkmingai apdulkinti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: