Kaip gražiai sulankstyti servetėles

Kaip gražiai sulankstyti servetėles

Kaip pakabinti lubinį šviestuvą
Pagrindiniai interjero stiliai: kaip juos atspindėti baldais?
Kaip geriau: siūti užuolaidas ar pirkti jau pasiūtas?
Kaip išsirinkti dūmų detektorių
Kaip dekoruoti namus Velykoms?

Dekoratyvus servetėlių lankstymas puikiai papuoš jūsų šventinį stalą, suteiks jam jaukumo, bei taps puikus šventės akcentu. O juk visi žinome, kad geros šventės susideda iš mažų akcentų, todėl servetėlių lankstymo tikrai reikia nepamiršti ir juo pasirūpinti. Šiandien Jums pateiksime, kelis mūsų nuomone gražiausius servetėlių lankstymo panaudojimo būdus.

Lelija

Servetėlių lankstymas: žvakė

Jūros ežys

 

Lengvas ir elegantiškas servetėlių lankstymas, kai reikia papuošti stalą greitai.

Artišokas

Taip pat skaitykite: Kas yra torentai

Servetėlių lankstymas: vėduoklė

Naudojimosi servetėle taisyklės:

  1. Jei jums paduota servetėlė, jūs ja turite naudotis. Nepalikite jos gulėti šalia lėkštės. Ji jums skirta kai norėsite nusivalyti burną ar apsaugoti kelius nuo išsiliejusio gėrimo ar iškritusio maisto. Jei jūs ją paliekate šalia lėkštės vadinasi jūs esate nevala.

  2. Palaukite kol vakaro šeimininkas pirmas paims ir išlankstys servetėlę, paskelbus pietų pradžią, tada tą patį galite daryti ir jūs.

  3. Jei servetėlė didesnė nei jūsų keliai, sulenkite ją taip, kad ji dengtų tik jūsų kelius.

  4. Norint elgtis kultūringai prie stalo reikia atminti, kad mostai turi būti maži, taigi nepradėkite servetėlės demonstratyviai kratyti, kad ji išsilankstytų. Ir kai nusivalote ja burną, nenaudokite servetėlės kaip rankšluosčio kuriuo nusišluostote rytais veidą, tiesiog švelniai bei lengvai juo nusivalykite burną. Moterys dažytas lūpas nusausinti turi atsargiai, kad neišsiterliotų dažais ir nesugadintų savo makiažo.

  5. Nusausinkite lūpas prieš ruošiantis gerti iš taurės, taip išvengiama ant taurės krašto riebalų dėmių, kurios netik prastai atrodo, bet ir sugadina gėrimo skonį.

  6. Nelaukite kol bus atneštas maistas, norint išlankstyti servetėlę. Jei jūsų servetėlė vis dar ant stalo, kai atnešamas maistas, padavėjui bus sudėtinga jį jums paduoti.

  7. Jei jums reikia trumpam palikti stalą dar nepabaigus valgyti, palikite servetėlę priešingai sulenkimo raukšlei sulenktą ir švaria puse padėkite ant kėdės. Jei jūs jau sotus servetėlę (taip pat švaria puse) padėkite kairėje pusėje šalia lėkštės, Tai galioja ir naudojantis popierinėmis servetėlėmis. Jos taip pat dedamos ne į lėkštę ar po įrankiais, o kairėje pusėje šalia lėkštės.

  8. Kur servetėlę padėti? Visą laiką ant kelių. Jokiu būdu ji neužkišama už kelnių ar už apykaklės po smakru.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0