Kaip pagreitinti plaukų augimą

Kaip pagreitinti plaukų augimą

Kaip šukuotis vasarą
Kaip pasidaryti kaspiną iš plaukų
Kaip susigarbanoti plaukus be žnyplių
Kaip susipinti prancūzišką kasą
Kaip pasidaryti didelį plaukų kuodą

Ilgi ir sveiki plaukai tai kiekvienos moters siekiamybė. Tai ne tik moteriškumo simbolis tačiau taip pat ir aksesuaras, derantis prie kiekvienos aprangos. Žinoma, kiekviena mergina ar moteris yra linkusi eksperimentuoti bei išbandyti ne tik įvairias plaukų spalvas, tačiau ir šukuosenas, na o visa tai daro milžinišką žalą plaukams. Visgi, tenka pripažinti, jog išbandžius vieną ar kitą kirpimą, moterys yra linkusios ir vėl auginti plaukus, tačiau šis procesas yra gan sudėtingas bei reikalauja nemažų pastangų. Natūraliai plaukai auga gan lėtai, tačiau yra keletas natūralių priemonių, spartinančių šį procesą.

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Aliejų kaukės

Niekam ne paslaptis, jog natūraliuose aliejuose yra begalės vitaminų bei reikalingų medžiagų, tačiau ar žinojote, jog pastarieji ne tik atgaivina pažeistą plauką, tačiau taip pat ir skatina augimą? Galite naudoti pačius įvairiausius aliejus: kokosų, migdolų, alyvų ar kitus. Tiesiog šiek tiek pakaitinkite aliejų ir įtrinkite į plaukus. Galvą apsiriškite plastikiniu maišeliu, kuris sulaikytų šilumą ir taip pabūkite valandą ar ilgiau. Vėliau išplaukite plaukus kaip įprasta. Šią kaukę galite kartoti kartą į savaitę.

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Alaus kaukė

Ar kada susimąstėte, jog alus gali būti naudojamas grožio procedūroms? Tikra tiesa, aluje yra mielių, kurios, kaip žinia, stiprina plauką bei skatina augimą. Taigi, kaukei jums prireiks vienos stiklinės šviesaus alaus bei dviejų kiaušinių baltymų. Įpilkite alų į stiklinę ir leiskite išsivadėti. Vėliau jį ir baltymus suplakite su plaktuvu ir naudokite. Paruoštą kaukę galite tepti ant švarių nusausintų plaukų. Viską paskirstykite tolygiai ir įmasažuokite į galvos odą. Galiausiai palaikykite ~25-30 minučių ir išplaukite šiltu vandeniu. Po kaukės nereikia naudoti jokių šampūnų ar kitų plovimo priemonių.

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Medaus kaukė

Visiems gerai žinoma, jog medus veikia kaip antibakterinė priemonė, tačiau pastarasis puikiai veikia kaip plaukų stiprinimo šaltinis. Medų galima naudoti vieną, tiesiog ištirpinant ir įtrinant plaukus, tačiau taip pat galima sumaišyti su aliejais ar net kiaušiniu. Atminkite, jog visi naminių kaukių receptai yra kuriami žmonių, tad šioje srityje neriekia laikytis griežtų taisyklių. Žinodami produktus, kurie skatina plaukų augimą, galite kurti savo kaukes bei jomis lepinti tiesiog namuose.

Sėkmės!
Dar viena namų gamybos plaukų kaukės idėja:

KOMENTARAI

WORDPRESS: 2
  • komentaras-avataras

    Anksciau labai slinko plaukai, pradejus vartoti bio selenium+zn, rezultatas jautesi po kokiu 3 savaiciu, dabar geriu ji nuolatos. Beje ir augimas pagerejo

  • komentaras-avataras

    O as isbandziau Evelle, tobulai! ir oda dar tapo skaistesne