Kaip pasidaryti kalėdų eglutės žaisliukus?

Kaip pasidaryti kalėdų eglutės žaisliukus?

Kaip teisingai naudotis soliarumu
Kaip įrengti plokštuminius pamatus?
Kaip pasigaminti Latte
Kaip įmontuoti rozetę
Kaip instaliuoti windows 7 iš USB rakto

Kalėdos be jokios abejonės yra viena iš laukiamiausių metų švenčių. Jų laukia ne tik vaikai, tačiau taip pat ir suaugusieji. Dovanos yra ne vienintelė priežastis. Daugumą žavi kalėdinė dvasia ir galimybė eksperimentuoti bei puošti savo namus. Kalėdų laikotarpiu eglutė yra pagrindinis namų akcentas, tad jos puošimui skiriama išties daug dėmesio. Žinoma, kiekvienas iš mūsų ją puošiame skirtingai ir tai savaime suprantama. Dažniausiai mūsų sprendimams įtaką daro tai, kaip vaikystėje puošdavome eglutę kartu su tėvais ir seneliais. Pastaruoju metu vis labiau populiarėja idėja žaisliukus gaminti patiems. Tai išties malonus procesas, kuris skatina kūrybiškumą, o kartais net leidžia sutaupyti daug pinigų. Taigi, jei norite sužinoti, kaip pasidaryti Kalėdų eglutės  žaisliukus, štai kelios idėjos, kurios jums pravers.

Jums prireiks:[list_style_star]

  • Klijų tinkančių naudojamoms medžiagoms arba karštų klijų pistoleto;
  • Senų žaisliukų, kuriuos norite atnaujinti (taip pat galite įsigyti ir specialius permatomus žaisliukus).

[/list_style_star]

Kitos priemonės priklauso nuo to, kokį žaislą gaminsite. Nepamirškite, jog svarbiausia naudotis fantazija ir naudoti tuos akcentus, kuriuos turite savo namuose.

kaip-pasidaryti-kaledu-eglutes-zaisliukus1

 

Pirmasis būdas – pasinaudoti savo mezgimo ar nėrimo sugebėjimais. Žinoma, šis metodas reikalauja pakankamai daug laiko, ypač jei norite juo naudotis gaminant visus žaislus. Visgi, jei rankdarbiai yra jūsų silpnybė ir turite pakankamai laiko – kodėl gi ne? Tokiu būdu pagaminti kalėdiniai žaisliukai atrodo išties jaukiai ir šiltai, na o visi svečiai matys, kiek daug darbo įdėjote jų gamybai.  Jei galvojate, kokios spalvos siūlus pirkti, galite būti tikri, jog tai priklauso tik nuo jūsų fantazijos. Pavyzdyje pateiktas raudonos ir baltos spalvos derinys, tačiau tai tik vienas iš daugelio variantų. Svarbiausia tai, jog visos naudojamos spalvos tarpusavyje derėtų.

 

 

kaip-pasidaryti-kaledu-eglutes-zaisliukus2

 

Nors žiema reiškia rudens pabaigą, tai dar nereiškia, jog jūsų papuošimuose negali atsirasti rudens akcentų. Šis pavyzdys puikiai parodo, jog viskas gali virsti eglutės papuošimais, tad išnaudokite savo fantaziją. Šio žaisliuko gamybai jums reikės išsikirpti klevo formos lapus iš popieriaus (geriau naudoti storesnį arba kartoną) ir padaryti juose po vieną skylutę. Tada ištepkite pagrindą klijais ir apibarstykite blizgučiais. Palaukite kol išdžius, perverkite kaspiną ir jūsų žaisliukas jau paruoštas. Tai išties paprastas gaminimo metodas, tad jį išbandyti gali kiekvienas.

 

 

kaip-pasidaryti-kaledu-eglutes-zaisliukus3

 

Iš medžiagos pagaminti Kalėdiniai žaisliukai atrodo išties įspūdingai. Tai puikiai įrodo nuotraukoje pateiktas pavyzdys. Jei naudosite baltą spalvą, žaislas atrodys lyg snaigė, o tai puikiai tinka žiemos tematikai. Tokio tipo žaislus geriausia gaminti iš tvirtos tačiau permatomos medžiagos. Jei jos neturite namuose, tą patį galite padaryti su šilkiniu popieriumi. Anksčiau rašėme, kaip gaminti pom poms papuošimus, tad jei jie bus maži, galėsite jais puošti savo Kalėdų eglutę. Atminkite, jog žaislai neprivalo būti vienodi. Priešingai, savo rankų darbo žaisliukus galite derinti su pirktiniais ir tai tikrai atrodys puikiai ir stilingai.

 

 

 

 

 

kaip-pasidaryti-kaledu-eglutes-zaisliukus4Šis pavyzdys parodo, jog žaisliukus galite pagaminti be jokių investicijų, tiesiog su namuose esančiais niekučiais. Jums tereikia nereikalingo žaisliuko (arba pirkto specialaus žaislo, kuris skirtas rankdarbiams) ir sagų. Jas lengviausia pritvirtinti su karštų klijų pistoletu, nes taip darbas vyksta greitai ir tvarkingai. Jums tikrai nereikia pikti gražių sagų, nes ir tos, kurias turite jūs ar jūsų seneliai puikiai tinka. Prie jų galite derinti ir karoliukus ir sukurti mėgiamus dizainus. Galiausiai, pririškite kaspiną ir jūsų žaislas yra paruoštas! Tai paprasta ir originalu.

 

 

kaip-pasidaryti-kaledu-eglutes-zaisliukus5

 

Dar vienas būdas patiems pasidaryti Kalėdinius žaislus – juos aptraukti medžiaga. Jei turite senus žaisliukus, kurie jums nepatinka, galite juos aprišti gražiu medžiagos audiniu ir visa tai sutvirtinti derančiu bantuku. Žinoma, papuošimas gali būti įvairus: eglės šakelės, dirbtinės gėlės, spanguolių šakelė ar kankorėžiai.  Tuo ir yra smagūs rankdarbiai bei „Pasidaryk pats” projektai. Juos galima keisti pagal esamą situaciją ir improvizuoti, na o tai nekainuoja nė cento. Kam investuoti į brangius Kalėdinius žaisliukus, jie juos paprasta pasidaryti patiems? Taip praleistas laikas su šeima bus malonus ir padės įnešti į namus Kalėdinę dvasią.

 

 

Taigi, niūriais žiemos vakarais galite pasinerti į kūrybinę veiklą ir turiningai praleisti laiką kartu su visa šeima. Šie rankų darbo žaisliukai yra pagaminami labai paprastai, tad jų gaminimą gali išmėginti net ir mažiausi šeimos nariai. Juk buvimas kartu su artimais žmonėmis ir yra svarbiausias Kalėdų akcentas.

Jaukių ir kūrybingų artėjančių švenčių…

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1